تلفن
۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

تولید بسته بندی

 • ایده پردازی
 • طراحی بسته بندی
 • تولید بسته بندی
 • ارتباطات برند
 • تولید بسته بندی، اولین و قدیمی‌ترین خدمت شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق است. ما بیش از ۳۰ سال است به تولید بسته‌بندی و جعبه سازی مشغول هستیم و در این مدت همواره بروز بودن در علم و تکنولوژی تولید بسته‌بندی را اولویت قرار داده‌ایم. طوری که برخی تجهیزات تولید بسته‌بندی برای اولین بار توسط پویا فراز خلاق وارد ایران شده‌اند. یا در ایران بروزرسانی شده‌اند.

  هم اکنون امکانات کامل چاپ و تولید نواع بسته بندی مقوایی و کارتنی با تکنیک‌های چاپ افست، چاپ فکسو و چاپ سیلک در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق فراهم است. و انواع بسته بندی صنعتی، بسته بندی آرایشی و بهداشتی، بسته بندی مواد غذایی، بسته بندی فست فود، بسته بندی رستوران، بسته بندی کافی شاپ، بسته بندی شیرینی و شکلات، بسته بندی پوشاک، بسته بندی فرهنگی و آموزشی، بسته بندی لوازم برقی و بسته بندی لوازم خانگی، بنا بر سفارش مشتری تولید می‌شود.

  روند تولید بسته بندی در شرکت پویا فراز خلاق شامل موارد زیر می‌گردد:

  سیستم مدیریت یکپارچه به همراه زنجیره تامین حرفه‌ای، موجب شده روزانه ده‌ها پروژه تولید بسته‌بندی در شرکت پویا فراز خلاق به صورت همزمان پیگیری و با بهترین کیفیت انجام و به مشتریان تحویل گردد.

  برآورد هزینه تولید بسته بندی:

  پس از تایید متریال و تکنیک تولید بسته‌بندی از طرف مشتری، جزء به جزء هزینه‌های تولید توسط متخصصین واحد تولید بسته‌بندی محاسبه و از طریق واحد فروش به اطلاع مشتری می‌رسد.

  تأمین مواد اولیه برای تولید بسته‌ بندی

  شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق با واردات مستقیم مقوا و تأمین بدون واسطه کارتن و مقوا از تامین کنندگان داخلی و خارجی سعی در ارائه بهترین متریال به مشتریان خود در کنار کاهش هزینه‌های تولید بسته‌بندی برای آنها دارد. ما نسبت به بروزترین محصولات مقوا در جهان آگاه هستیم و تلاش می‌کنیم آنها را به صنعت بسته بندی ایران وارد نماییم. مقوا کرافت نچرال کرافت (NATURAL KRAFT) که با الیاف ویرجین و به صورت کاملن بهداشتی تولید می‌شود یکی از انواع مقوا است که به صورت انحصاری وارد صنعت بسته بندی ایران شده است. این مقوا گزینه‌ای مناسب برای تولید بسته‌بندی مواد غذایی است.

  پیش از چاپ

  در این مرحله عملیات لیتوگرافی و قالبسازی انجام می‌گیرد. و مواد و متریال لازم برای چاپ و پس از چاپ تامین می‌شود. مواردی نظیر تهیه زینک و قالب در چاپ افست و تهیه کلیشه و قالب در چاپ فلکسو در این مرحله انجام می‌گیرند.

  چاپ بسته بندی

  تکنیک‌های چاپ بسته بندی متفاوت هستند. و تکنیک مناسب بر اساس نوع مقوا، کیفیت مورد نظر مشتری، تیراژ بسته بندی، و بودجه مشتری انتخاب می‌گردد. چاپ افست و چاپ فلکسو پرکاربردترین تکنیک‌های چاپ بسته بندی هستند.

  تولید بسته بندی و جعبه سازی
  چاپ و بسته بندی

  پس از چاپ

  عملیات پس از چاپ به طور کلی شامل هر کاری است که پس از اتمام چاپ بسته بندی روی آن انجام می‌گیرد. از جمله: طلاکوب و نقره کوب، برجسته کاری یا اِمباس. اضافه شدن انواع روکش مانند یووی و سافون مات یا براق. خط تا و برش، جعبه چسبانی.

  جعبه سازی

  عملیات پس از چاپ، غیر از جعبه سازی، در تمام کارهای چاپی مشترک است. اما در تولید بسته‌بندی هایی که طراحی استراکچر آنها به گونه‌ای است که باید اضلاع جعبه در جاهایی به هم بچسبند مرحله جعبه چسبانی اضافه می‌شود. این مرحله بسته به نوع جعبه در دو حالت جعبه سازی دستی (توسط نیروی انسانی) یا اتوکاتیک (توسط دستگاه) قابل انجام است. مواردی از بسته بندی فست فود نظیر پاکت پیتزا، پاکت بیرون بر فست فود، انواع جعبه هبرگر، جعبه سیب زمینی سرخ کرده، پلیت سوخاری در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق با دستگاه‌های تمام اتوماتیک تولید می‌گردند.

  ارسال برای مشتری

  بسته بندی تولید شده در کارتن بسته‌ بندی می‌شوند.همچنین در مواردی از شرینک استفاده می‌شود. و پس از آن بنا به درخواست مشتری قابل ارسال به تمام نقاط ایران است.