تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰
EN

تولید بسته بندی

روند تولید بسته بندی در شرکت پویا فراز خلاق شامل موارد زیر می‌گردد:

تمامی موارد فوق توسط تیم حرفه‌ای پویا فراز خلاق در واحد تولید، و مجتمع چاپ و بسته بندی انجام و به مشتریان عزیز تحویل می‌گردد. سیستم مدیریت یکپارچه به همراه زنجیره تامین حرفه‌ای موجب شده روزانه ده‌ها پروژه تولید بسته‌بندی در شرکت پویا فراز خلاق به صورت همزمان پیگیری و با بهترین کیفیت انجام گردد.

برآورد هزینه تولید بسته بندی:

در این مرحله جزء به جزء هزینه‌های تولید بسته‌بندی محاسبه و از طریق واحد فروش به اطلاع مشتری می‌رسد.

تأمین مواد اولیه در تولید بسته بندی

شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق با واردات مستقیم مقوا و تأمین بدون واسطه کارتن و مقوا سعی در کاهش هزینه‌های مشتریان خود دارد.

پیش از چاپ

در این مرحله عملیات لیتوگرافی و قالبسازی انجام می‌گیرد. و مواد و متریال لازم برای چاپ و پس از چاپ تامین می‌شود. مواردی نظیر تهیه زینک و قالب در چاپ افست و تهیه کلیشه و قالب در چاپ فلکسو در این مرحله انجام می‌گیرند.

چاپ بسته بندی

تکنیک‌های چاپ بسته بندی متفاوت هستند. و تکنیک مناسب بر اساس نوع مقوا، کیفیت مورد نظر مشتری، تیراژ بسته بندی، و بودجه مشتری انتخاب می‌گردد. چاپ افست و چاپ فلکسو پرکاربردترین تکنیک‌های چاپ بسته بندی هستند.

تولید بسته بندی
چاپ بسته بندی

پس از چاپ

عملیات پس از چاپ به طور کلی شامل هر کاری است که پس از اتمام چاپ بسته بندی روی آن انجام می‌گیرد. از جمله: طلاکوب و نقره کوب، برجسته کاری یا اِمباس، اضافه شدن انواع روکش مانند یووی و سافون مات یا براق، خط تا و برش، جعبه چسبانی.

جعبه چسبانی

عملیات پس از چاپ، غیر از جعبه چسبانی، در تمام کارهای چاپی مشترک است. اما در تولید بسته‌بندی هایی که طراحی استراکچر آنها به گونه‌ای است که باید اضلاع جعبه در جاهایی به هم بچسبند مرحله جعبه چسبانی اضافه می‌شود. این مرحله بسته به نوع جعبه در دو حالت دستی (توسط نیروی انسانی) یا اتوکاتیک (توسط دستگاه) قابل انجام است. مواردی از بسته بندی فست فود نظیر پاکت پیتزا، پاکت بیرون بر فست فود، انواع جعبه هبرگر، جعبه سیب زمینی سرخ کرده، پلیت و سینی در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق با دستگاه‌های تمام اتوماتیک تولید می‌گردند.

ارسال برای مشتری

بسته بندی تولید شده در کارتن بسته‌ بندی می‌شوند.همچنین در مواردی از شرینک استفاده می‌شود. و پس از آن بنا به درخواست مشتری قابل ارسال به تمام نقاط ایران است.