۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

سوالات متداول

روند ثبت و انجام سفارش طراحی و تولید بسته بندی در شرکت پویا فراز خلاق چگونه است؟

پس از دریافت اطلاعات لازم درباره برند، محصول، و کسب و کار شما، درباره متریال و سایر جزئیات بسته‌بندی به جمع بندی می‌رسیم. در صورتی که شکل و طرح گرافیک بسته بندی مشخص باشد وارد مرحله برآورد قیمت تولید می‌شویم. در غیر این ‌صورت ابتدا قرارداد طراحی استراکچر و گرافیک بسته‌بندی را به تایید شما می‌رسانیم و پس از طی شدن روند طراحی، به مرحله برآورد قیمت می‌رسیم. پس از تائید برآورد، پروسه تولید آغاز می‌شود. تمام قراردادها پس از تایید و پیش پرداخت مشتری وارد مراحل اجرایی می‌شوند. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر می‌توانید به مطلب نقشه سفر مشتری در پویا فراز خلاق مراجعه نمایید.

مدت زمان متداول برای ثبت سفارش بسته بندی تا زمان تحویل به مشتری چقدر است؟

مدت زمان مناسب برای طراحی استراکچر 6 روز کاری و برای طراحی گرافیک 8 روز کاری است. روند تولید بسته بندی در پویا فراز خلاق نیز به صورت تقریبی 25-30 روز کاری از زمان تایید طرح گرافیکی و استراکچر زمان می‌برد.

آیا امکان خرید بسته بندی آماده از سایت pfkapck.com وجود دارد؟

انواع جعبه‌های عمومی آماده تحویل را می‌توانید از پویا فراز خلاق تهیه نمایید. طراحی این جعبه‌ها عمومی هستند. این بسته‌ها می‌توانید تلفنی سفارش دهید و تحویل بگیرید.

چه خدماتی می‌توانم از پویا فراز خلاق دریافت کنم؟

ما یک شرکت تخصصی طراحی و تولید بسته‌بندی هستیم که به مشتری خود کمک می‌کنیم بسته ‌بندی‌ متمایز و درخشان تری داشته باشد. این روند از انتخاب برند، طراحی هویت بصری و طراحی و تولید بسته‌بندی آغاز می‌شود و تا کمک به بهتر دیده شدن بسته‌بندی در محل فروش و افزایش آگاهی مخاطب از برند ادامه می‌یابد. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر می‌توانید به مطلب واحد ارتباطات برند پویا فراز خلاق مراجعه نمایید.

چگونه می‌توانم متریال مناسب برای بسته بندی محصول خود انتخاب کنم.

شما می‌توانید با بررسی مشخصات بسته بندی های موجود در سایت pfkpack تا حدود زیادی به ویژگی‌های بسته‌بندی مناسب برای کالای خود پی‌ ببرید. سپس با تماس با شرکت ( داخلی های 100،101،102،103) از همکاران ما در واحد فروش، مشاوره بگیرید.

.سوال خود را اینجا ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ خواهند داد