تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰

واحد ارتباطات برند شرکت پویا فراز خلاق

توسط پیمان پاکزاد | 27 اسفند 1399

زندگی و رشد برند با میزان آگاهی و وفاداری مخاطب هدف نسبت به آن رابطه مستقیم دارد. بنابر این برقراری ارتباط مؤثر و مستمر با مخاطب هدف، برای برند موضوعی حیاتی است. این ارتباط هرآنچه مخاطب از برند می‌بیند، می‌شنود و احساس می‌کند را شامل می‌شود؛ از نام و لوگو گرفته تا ابزار فروش و انواع تبلیغات. اگر این مسیرهای ارتباطی بر پایه یک استراتژی مشخص شکل نگرفته باشند پالس‌های یکسان و منسجمی به مخاطب هدف نمی‌فرستند و بخش زیادی از بودجه صرف شده بی‌فایده از بین می‌رود. واحد ارتباطات برند پویا فراز خلاق خدمات مؤثری را برای گسترش، بهبود، و عمق‌ بخشیدن به ارتباط برند شما با مخاطب هدف ارائه می‌نماید. که به طوری کلی شامل موارد زیر می‌گردد:

 • تدوین استراتژی ارتباطی برند
 • پیشنهاد نام تجاری (برند)
 • طراحی هویت بصری
 • طراحی ابزار فروش
 • ایده پردازی و اجرای پروژه‌های بازاریابی دیجیتال
 • ایده پردازی و اجرای پروژه‌های بازاریابی تجربه‌ای
 • تدوین و اجرای کمپین ‌های ارتباطی خلاق

تدوین استراتژی ارتباطی برند :

منظور از تدوین استراتژی ارتباطی برند، دستیابی به پاسخ این سلسله سوال‌ها است: چه چیزی را به چه کسی، در کجا، چگونه باید بگوییم؟

ما در واحد ارتباطات برند، محصول، مخاطب هدف و برند شما را زیر نظر می‌گیریم و بر اساس آنچه بین این سه وجود دارد، آنچه وجود ندارد را خلق می‌کنیم.

 • ارزش پیشنهادی برند برای مخاطب هدف را تعیین می‌کنیم.
 • مزیت‌ها و ارزش پیشنهادی محصول برای مخاطب را تعریف می‌کنیم.
 • مخاطب هدف را بررسی می‌کنیم تا ببینیم علاقه‌ها، عادت ها و سبک زندگی او چیست.

این داده‌ها موجب دستیابی به یک لحن واحد برای گفتگوی برند با مخاطب هدف و پاسخ به سوال‌های طرح شده در بالا می‌گردد. حالا استراتژی ارتباطی برند شکل گرفته است و تولید محتوا و تدوین کمپین‌های ارتباطی به درستی و براساس استراتژی شکل می‌گیرد.

پیشنهاد نام تجاری (برند):

در ایده پردازی برای پیشنهاد نام تجاری مواردی همچون چشم‌انداز و ماموریت برند، لحن برند، مخاطب هدف، محصولات یا خدمات برند، و قوانین ثبت برند در نظر گرفته می‌شود.

طراحی هویت بصری:

خدمات ما در طراحی هویت بصری برند شامل طراحی لوگو، پیشنهاد رنگ‌ سازمانی، طراحی اوراق اداری و تعیین بایدها و نبایدهای استفاده از لوگو و رنگ سازمانی در هر جایی که بین برند با مخاطب ارتباط بصری برقرار می‌کند، می‌گردد.

طراحی ابزار فروش:

طراحی بسته بندی، طراحی وبسایت، طراحی P.O.S.M ، طراحی کاتالوگ و هر ابزاری که به فروش محصولات یا خدمات برند کمک می‌کند خدماتی هستند که در واحد ارتباطات برند پویا فراز خلاق به شما ارائه می‌دهیم.

ایده پردازی و اجرای پروژه‌های بازاریابی دیجیتال:

بازاریابی دیجیتال یک مسیر ارتباطی منطبق با سبک زندگی امروزی جامعه است و بویژه برای کسب و کارهایی که بازاریابی B to C دارند بازدهی مناسبی دارد. خدمات واحد ارتباطات برند پویا فراز خلاق در این زمینه شامل موارد زیر می‌گردد:

 • ایده پردازی و اجرای میکروکمپین‌ های فضای مجازی
 • ایده پردازی و تولید محتوای ویدئو، موشن گرافیک، عکس و گرافیک برای فضای مجازی

ایده پردازی و اجرای پروژه‌های بازاریابی تجربه‌ای:

بازاریابی تجربه‌ای Experiential Marketing ابزاری است که مخاطب را درگیر تجربه‌های شیرین با برند می‌کند و شرایطی را به وجود می‌آورد تا برند در تعامل رودررو با مخاطب قرار گیرد.

ما با ایده‌پردازی و اجرای پروژه‌های خلاق بازاریابی تجربه‌ای نظیر برند اکتیویشن، سمپلینگ و تبلیغ در محل فروش، راه را برای ورود برند به قلب مخاطب و تاثیر بر تصمیم خرید او هموار می‌کنیم. در حقیقت به واسطه بازاریابی تجربه‌ای، تبلیغات را به فروش گره می‌زنیم. بازخورد بازاریابی تجربه‌ای در لحظه اجرای پروژه قابل اندازه‌گیری است.

تدوین و اجرای کمپین ‌های ارتباطی خلاق:

کمپین ارتباطی شامل پیشنهاد مسیرهای مناسب و منطبق بر بودجه تبلیغاتی برند برای ایجاد ارتباط با مخاطب هدف در بازه زمانی مشخص و به صورت متشکل است. بازاریابی دیجیتال، بازاریابی تجربه‌ای، تبلیغ در محل فروش، و تبلیغ در رسانه‌های همگانی نمونه‌هایی از این مسیرهای ارتباطی هستند.

ایده پردازی، تدوین کمپین‌های ارتباطی خلاق و اجرا بر اساس برنامه زمانی و مکانی مناسب یکی دیگر از خدمات واحد ارتباطات برند پویا فراز خلاق است.

۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
[میانگین: ۴.۵]