۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

برچسب ها

جدیدترین مطالب

مطالب پر بازدید

جعبه همبرگر با طراحی های مختلف

توسط میثم شفیعی | ۱۶ آذر ۱۳۹۶

جعبه‌ همبرگر

شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق اولین واردکننده دستگاه هشت گوش چسب تمام اتوماتیک و تولیدکننده ی جعبه همبرگر مک دونالدی است. بسته بندی همبرگر جزو اولین و پر طرفدارترین بسته‌ بندی‌ های فست فود شرکت پویا فراز است. طراحی بسته بندی در طرح‌ها و ابعاد مختلف و با نظر و سفارش مشتری انجام می‌شود. سایز نان، محتویات داخل ساندویچ، سایز گوشت و … همه و همه در ابعاد و طراحی جعبه نقش دارند. به دلیل تنوع در طرح بسته بندی، انتخاب مشتری بین طرح ها و ابعاد مختلف آسان تر است و با محدودیت های بعضی جعبه ها مواجه نیست.

هم اکنون جعبه‌های همبرگر در طرح های مختلفی در تمامی رنگ‌های چاپی و دارای ویژگی هایی چون سازگاری با محیط زیست، قابلیت بازیافت، آماده‌سازی آسان و حداقل فضا در انبارداری است.

جعبه همبرگر کشویی، جعبه همبرگر برگرکینگ قفل دار، جعبه همبرگر سفره ای، جعبه همبرگر درب هلالی و جعبه همبرگر قفل دوطرفه از انواع بسته بندی همبرگر هستند.

تکنیک مورد استفاده در تولید این محصول چاپ افست است. این تکنیک چاپی دقیق است. و به دلیل امکان استفاده از مرکب خوراکی در مخزن‌های مرکب آن انتخاب مناسبی برای تولید بسته بندی غذا است.

حداقل تیراژ دستگاه چاپ افست، 5000 شیت چاپی است. که چیدمان محصول به صورت گسترده در یک ورق مقوا، باتوجه به طراحی استراکچر و ابعاد آن انجام می‌شود.

بسته‌بندی‌های خلاقانه و ابتکاری طراحی شده توسط تیم طراحی شرکت پویا فراز خلاق به مشتریان و مصرف کنندگان همبرگر اجازه می‌دهد به راحتی برگر های خود را حمل کنند. مواردی که در تولید جعبه‌ همبرگر بسیار مهم است. عبارتند از: استفاده از مقوای بهداشتی، استفاده از رنگ خوراکی، اندازه متناسب با همبرگر. استحکام مناسب بری وزن محصول، مقاومت در برابر خیس شدن بر اثر حرارت. گرم نگه داشتن همبرگر هنگام تحول به مشتری است.


انواع طرح ها و جعبه های شرکت پویا فراز خلاق:


بیشتر بخوانید: