جعبه همبرگر

شرکت چاپ و بسته بندی پویا فراز خلاق اولین واردکننده دستگاه هشت گوش چسب تمام اتوماتیک و تولیدکننده ی جعبه همبرگر طرح مک دونالد با نام تجاری صدف است. بسته بندی همبرگر جزو اولین و پر طرفدارترین بسته بندی های فست فود شرکت پویا فراز با برند برونسی است. بسته بندی همبرگر در طرح ها و ابعاد مختلف و با نظر و سفارش مشتری طراحی و عرضه می‌شود. سایز نان، محتویات داخل ساندویچ، سایز گوشت و … همه و همه در ابعاد و طراحی جعبه نقش دارند. به دلیل تنوع در طرح بسته بندی، انتخاب مشتری بین طرح ها و ابعاد مختلف آسان تر است و با محدودیت های بعضی جعبه ها مواجه نیست.

هم اکنون جعبه های همبرگر با برند برونسی  در طرح های مختلفی چون جعبه همبرگر صدف، پیچک، آینار، سوماک و … در تمامی رنگ های چاپی و دارای ویژگی هایی چون سازگاری با محیط زیست، قابلیت بازیافت، آماده‌سازی آسان و حداقل فضا در انبارداری است.

بسته بندی های خلاقانه و ابتکاری طراحی شده توسط تیم طراحی شرکت پویا فراز خلاق به مشتریان و مصرف کنندگان همبرگر اجازه می دهد به راحتی برگرهای خود را حمل کنند. مواردی که در تولید جعبه همبرگر بسیار مهم است عبارتند از: استفاده از مقوای بهداشتی، استفاده از رنگ خوراکی، اندازه متناسب با همبرگر، استحکام مناسب جهت وزن محصول، مقاومت در برابر خیس شدن بر اثر حرارت، گرم نگه داشتن همبرگر هنگام تحول به مشتری

 

انواع طرح ها و جعبه های شرکت پویا فراز خلاق: