جعبه دستکش و ماسک : همه گیرى ویروس کرونا، شرایط ویژه اى را در کشور رقم زده است. در چنین شرایطى مهم ترین مسئله، حفظ سلامتى جامعه است. شرکت تخصصى بسته بندى پویا فراز خلاق با حداکثر توان و امکان، در کنار شما تولیدکننده و تامین کننده ابزار سلامت جامعه قرار دارد.

جعبه دستکش و ماسک براى تنوع محصولات شما آماده سازى شده است

شرکت چاپ و بسته بندی پویا فراز خلاق قابلیت طراحی و تولید انواع جعبه های بهداشتی در ابعاد و اندازه های مختلف را داراست. تولید این گونه بسته بندی ها به صورت چاپ های اختصاصی و عمومی در رنگ‌ها و طرح های گوناگون امکانپذیراست
تولید کلیه جعبه های دارویی و بهداشتی مانند جعبه ماسک صورت و جعبه دستکش در شرایط کاملا بهداشتی با استفاده از مقواهای بهداشتی و با بهره گیری از ماشین آلات چاپ و بسته بندی اتوماتیک صورت می‌گیرد.
جعبه ها به صورت لب چسب خورده آماده پر کردن بوده و جهت بسته بندی با استفاده از ماشین آلات پر کن آماده استفاده خواهند بود.
جعبه ماسک و جعبه دستکش بصورت کاملا بسته شده بوده و با استفاده از پرفراژی که بر روی درب آن تعبیه شده است باز شده و ماسک و دستکش از داخل جعبه بیرون می آید. بدین صورت تماس دست با ماسک و دستکش به حداقل خود رسیده و به راحتی از داخل جعبه ها خارج می گردد.

جعبه و بسته بندی دستکش بهداشتی

امکانات مجموعه

دستگاه چاپ 4رنگ 4,5ورقى میتسوبیشى
دستگاه چاپ 2رنگ 6,5ورقى رولند
دستگاه چاپ تک رنگ 4,5ورقى هایدلبرگ
دستگاه دایکات 4,5ورقى
SBL
دستگاه دایکات 6,5ورقى بابست
دستگاه طلاکوب و نقره کوب به ابعاد 70*100سانتى متر
دستگاه لب چسب
SBL
تا عرض 110سانتى متر با توانایى تولید لاکباتم
دستگاه چهارگوش چسب و لاکباتم اسکومات
دستگاه چهارگوش چسب و هشت گوش چسب
دستگاه لب چسب یاگنبرگ
دستگاه یووى افست
دستگاه پنجره زن
گیوتین با دهانه 150سانتى متر
دستگاه سلفون کش
دستگاه شیتر

امکانات فوق در دو سالن جمعا به مساحت 2000متر مربع به همراه انبار قرار دارد. انبار براى نگهدارى مواد اولیه و کالاى ساخته شده به مساحت 2000متر مربع. این امکانات همگى در زیر یک سقف مى باشد.

1 --- 2 --- 3 --- 4 --- 5
[میانگین: 5]