۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

برچسب ها

جدیدترین مطالب

مطالب پر بازدید

طراحی و تولید بسته بندی سیب زمینی سرخ کرده در پویا فراز خلاق

توسط میثم شفیعی | ۱۸ آذر ۱۳۹۶

طراحی و تولید بسته بندی سیب زمینی سرخ کرده در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق شامل انواع جعبه سیب زمینی سرخ کرده و پلیت سیب زمینی سرخ کرده با شکل ها و اندازه های مختلف می‎‌باشد.

سیب زمینی یکی از پرفروشترین غذاها در رستوران‌های فست فود است و طرفداران زیادی دارد. این محصولات به صورت درون سالن و بیرون‌ بر استفاده می‌شوند، بنابراین به جعبه‌ های متفاوتی برای سرو آنها نیاز است. از مهمترین مقوله‌ها برای تولید جعبه‌ بیرون‌ بر، حفط کیفیت و نگهداری غذا به صورت ترد و تازه بعد از حمل و تحویل است. این جعبه‌ ها معمولا به صورتی طراحی می‌شوند که بتوان آنها را به صورت تخت برای مشتریان ارسال کرد. تا حداقل فضا را در انبارداری نیاز داشته باشند.

مونتاژ جعبه ها یکی از موارد مهمی است که همواره در طراحی و تولید این جعبه‌ها مد نظر قرار می‌گیرد. طراحی این جعبه‌ها باید به صورتی باشد که بتوان در حداقل زمان و بدون نیاز به چسب یا منگنه جعبه ها را مونتاژ کرد. سرعت مونتاژ جعبه‌ به خصوص در ساعات اوج سفارش اهمیت ویژه ای دارد و متصدی باید بتواند این کار را در حداقل زمان انجام دهد.
طراحی و تولید بسته بندی سیب زمینی سرخ کرده در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق شامل مراد زیر می‌شود:

جعبه سیب زمینی قفل دوطرفه

جعبه سیب زمینی قفل دوطرفه

استراکچر جعبه سیب زمینی قفل دوطرفه به گونه‌ای طراحی شده است که با تغییر سایز جعبه، قابلیت استفاده برای جعبه ساندویچ، جعبه همبرگر و جعبه سوخاری را دارد.

جعبه سیب ‌زمینی مخروطی

جعبه سیب زمینی مخروطی

جعبه سیب زمینی مخروطی همانطور که از نامش پیدا است فرمی مخروطی شکل دارد. درب این جعبه از نوع درب دارویی و زیر آن بر اساس استراکچر ته قفل طراحی شده است. گشاد بودن بالای جعبه امکان دسترسی آسان‌تر به غذا را فراهم می‌کند.

جعبه سیب زمینی مخروطی کودک

جعبه سیب زمینی مخروطی کودک

استراکچر جعبه سیب زمینی مخروطی کودک مشابه جعبه سیب زمینی مخروطی است. اما با سایزی کوچک‌تر و مناسب برای کودکان. طراحی گرافیک جعبه نیز باید به گونه‌ای باشد که کودکان جذب آن شوند.

جعبه سیب زمینی دسته دار

جعبه سیب زمینی دسته دار

فرم جعبه سیب زمینی دسته دار مخروطی شکل است. استراکچر قفل درب آن به گونه ای است که از قفل می‌توان به عنوان دسته جعبه استفاده نمود. فرم مخروطی دسترسی به غذای درون جعبه را آسان می‌کند.

جعبه سیب زمینی ایستاده

جعبه سیب زمینی ایستاده

درب جعبه سیب زمینی ایستاده به گونه ای طراحی شده که می‌اوان گفت یک قفل به شکر درب است و پس از بسته شدن قفل محفظه ای ایجاد می‌شود که می‌تواند نقش هواکش را بازی کند و سیب زمینی سرخ کرده درون جعبه ترد و تازه بماند.

جعبه سیب زمینی ایستاده

جعبه سیب زمینی ایستاده قفل فشاری

جعبه سیب زمینی ایستاده قفل فشاری یک مستطیل مخروطی شکل است که درب آن به صورت فشاری قفل و باز می‌شود. فرم مخروطی باعث راحتی مصرف کننده برای دسترسی به غذای درون جعبه می‌گردد.

جعبه سیب زمینی ایستاده قفل دار

جعبه سیب زمینی ایستاده قفل دار

جعبه سیب زمینی ایستاده قفل دار دارای درب دوتکه است که پس از پر شدن جعبه، دو طرف درب در هم قفل شده و مانع از بیرون ریختن سیب زمینی می‌شود.

جعبه سیب زمینی

جعبه سیب زمینی قفل فشاری

استراکچر جعبه سیب زمینی قفل فشاری به گونه‌ای طراحی شده است که با تغییر سایز جعبه، قابلیت استفاده برای جعبه ساندویچ، جعبه همبرگر و جعبه سوخاری را دارد. قفل این جعبه با یک فشار انگشت به آسانی باز می‌شود.

پلیت سیب زمینی

پلیت سیب زمینی 4 گوش چسب

پلیت سیب زمینی 4 گوش چسب بدون دخالت دست و به صورت کاملن اتوماتیک تولید می‌شود. از این رو در زمانی انک می‌توان به تیراژ بالایی از این پلیت دست یافت.

پلیت سیب زمینی قفلی

پلیت سیب زمینی قفلی

پلیت سیب زمینی قفلی نیاز به چسب ندارد و دیواره‌های آن به آسانی در هم قفل می‌شوند. اشغال حداقل فضا در انبار و سرهم کردن آسان، دو ویژگی مثبت این پلیت هستند.

پلیت سیب زمینی

پلیت سیب زمینی ایستاده

پلیت سیب زمینی ایستاده سطح کمتر و عمق بیشتری نسبت به پلیت های خوابیده و سینی شکل دارد. از همین رو فضای کمتری را روی میز اشغال می‌کند.

پلیت سیب زمینی مک دونالد

پلیت سیب زمینی مک دونالدی

استراکچر این پلیت نخستین بار توسط برند محبوب مک دونالد ارائه و در سراسر دنیا همه گیر شد. از این رو در ایران نیز با عنوان پلیت سیب زمینی مک دونالدی شناخته می‌شود. این پلیت هم به صورت ایستاده و هم به صورت خوابیده قابل استفاده است.

انواع طرح های هنری و هندسی جعبه سیب زمینی طراحی و تولید شده در شرکت چاپ و بسته بندی پویا فراز خلاق

نمونه جعبه سیب زمینی سرخ کرده :

بیشتر بخوانید: