تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰

کافه موسیقی

 • اطمینان خاطری که در کار با مجموعه پویا فراز خلاق تجربه کردم را در کار با مجموعه‌های دیگر نداشته‌ام. هر ایده‌ای که در ذهن داشتم بهتر از تصور من اجرا شد. پویا فراز خلاق به نظر من یک مجموعه متخصص و کامل برای ارائه خدمات چاپ و تبلیغات به صنف رستوران و کافی شاپ است و مشتری هر ایده‌ یا درخواستی که داشته باشد می‌تواند آن را به بهترین شکل در پویا فراز خلاق بدست آورد.

  حسین طاهری‌زاده- موسس کافه موسیقی

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و کافه موسیقی

  در موزه موسیقی تهران، کافه‌ای به همین نام وجود دارد. کافه رستوران موسیقی در ۲۲ آبان ماه سال ۱۳۸۸ با حضور اساتیدی چون زنده یاد محمدرضا شجریان، لوریس چکناواریان، شهرام ناظری، شادروان هوشنگ ظریف، داریوش پیرنیاکان، محمد رضا قنبری و تعداد دیگری از بزرگان موسیقی و هنر افتتاح شد. در مدت بیش از ده سال، این رستوران توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
  در سال ۱۳۹۹ بخش رستوران آن راه اندازی شد. مهمترین تمایز این مجموعه، وجود سرآشپز خانم در بخش رستوران است که تاثیر زیادی در نظم، واحساس اطمینان و اعتماد مشتریان داشته است. در فضای دلنشین این مجموعه، علاوه بر آرامش می توانید تجربه ی جدیدی از طعم ها را در منوی این رستوران تجربه کنید.


  کافه موسیقی

  طراحی لوگو

  لوگو این کافه دوست‌داشتنی توسط تیم طراحی پویا فراز خلاق ری‌دیزاین (بازطراحی) شده‌است. تاکید مشتری بر این بود که لوگوتایپ و ارکان اصلی لوگو قدیمی حفظ شود. بنابراین تلاش کردیم با حفظ شکل کلی و اجزای اصلی لوگو پیشین، به ظاهری ظریف‌تر و به‌روزتر برسیم.

  طراحی منو

  کافه‌ها معمولن علاوه بر هویت بصری (لوگو و رنگ سازمانی) یک هویت مفهومی هم دارند که گاهی بیشتر از هویت بصری به چشم می‌آید و می‌تواند مبنای طراحی ابزار فروش قرار گیرد. در طراحی منو این کافه، مفهوم موسیقی را مبنا قرار دادیم و منو را به شکل صفحه گرامافون طراحی و تولید کردیم.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۳.۸]