تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰
EN

طراحی بسته بندی

یک طراحی ایده آل و خلاقانه که برپایه استراتژی شکل گرفته باشد. قادر خواهد بود یک بسته بندی را در رقابت با برندهای قدری که بودجه‌های کلان برای افزایش آگاهی از برند هزینه می‌کنند را در لحظه حساس تصمیم مخاطب هدف برای خرید شکست دهد و نظر او را به نفع خود تغییر دهد.

طراحی بسته بندی
طراحی بسته بندی

تیم طراحی شرکت پویا فراز خلاق از سه تیم تشکیل شده است. شامل تیم طراحی تبلیغات، تیم طراحی استراکچر بسته‌بندی و تیم طراحی گرافیک بسته بندی. طراحی هویت بصری و ابزار فروش توسط تیم طراحی تبلیغات انجام می‌گردد. و طراحی شکل و فرم بسته‌ بندی برعهده تیم طراحی استراکچر است.

طراحی بسته بندی / استراکچر

در این مرحله مواردی همچون:

مورد توجه قرار می‌گیرد. و پس طراحی استراکچر، نمونه فیزیکی آن در اندازه واقعی تولید می‌شود تا مورد آزمایش قرار گیرد. پس از اطمینان از اینکه شکل بسته‌بندی طراحی شده می‌تواند علاوه بر رعایت تمام موارد ذکر شده، وظیفه محافظت از محصول را نیز به خوبی انجام دهد، طراحی استراکچر در اختیار تیم طراحی گرافیک بسته‌بندی قرار می‌گیرد.

طراحی بسته بندی / گرافیک

تیم طراحی گرافیک پیش از آغاز طراحی، تحقیقات کاملی پیرامون بسته بندی رقبای محصول، نوع فروش محصول (آنلاین یا حضوری یا هر دو) و چیدمان بسته‌بندی در شلف فروشگاه بعمل می‌آورد. سپس بر اساس نتایج بدست آمده و با در نظر گرفتن علائق و سلائق و سبک زندگی مخاطب هدف دست بکار طراحی گرافیک بسته بندی می‌شوند.

دیگر خدمات طراحی شرکت پویا فراز خلاق عبارتند از:

طراحی هویت بصری

هویت بصری برند شامل طراحی لوگو و رنگ‌های سازمانی، طراحی اوراق اداری و کارت ویزیت، به عنوان ارکان اصلی می‌شود. همچنین تعیین بایدها و نبایدهای استفاده از لوگو و رنگ‌های سازمانی در نمودهای بصری برند یکی دیگر از اجزای طراحی هویت‌بصری است. مواردی همچون: وبسایت، بسته بندی، ابزار فروش، لباس فرم کارکنان، تابلوهای سردر و راهنما، و …. اگر در ابتدای مسیر راه اندازی کسب و کار خود هستید. یا تمایل به بازطراحی هویت‌بصری برند خود دارید. واحد طراحی پویا فراز خلاق از ابتدا تا انتهای راه همراه شما خواهد بود.

طراحی ابزار فروش

طراحی ابزار فروش از طراحی وبسایت و طراحی کاتالوگ تا طراحی ابزار تبلیغ در محل فروش (P.O.S.M) را در بر می‌گیرد. طراحی ابزار فروش بر اساس استراتژی فروش برند و علائق و سلائق و سبک زندگی مخاطب هدف برند در واحد طراحی پویا فراز خلاق انجام می‌شود.