۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

طراحی بسته بندی

 • ایده پردازی
 • طراحی بسته بندی
 • تولید بسته بندی
 • ارتباطات برند
 • یک طراحی ایده آل و خلاقانه اگر برپایه استراتژی شکل گرفته باشد، موفقیت آن تضمین می‌شود. طراحی جعبه نیز از این قانون مستثنا نیست. استراتژی و خلاقیت در کنار هم می‌توانند بسته بندی را در رقابت با برندهای قَدَری که بودجه‌های کلان برای افزایش آگاهی از برند صرف می‌کنند، در لحظه حساس تصمیم مخاطب هدف برای خرید شکست دهند و نظر او را به نفع بسته بندی تغییر دهند.

  تیم طراحی شرکت پویا فراز خلاق از سه تیم تشکیل شده است. و شامل تیم طراحی بسته‌بندی، تیم طراحی هویت بصری، و تیم طراحی برای تبلیغات می‌گردد.

  طراحی بسته بندی

  طراحی بسته بندی شامل دو مرحله طراحی استراکچر بسته بندی (طراحی جعبه) و طراحی گرافیک بسته بندی می‌گردد.

  طراحی استراکچر بسته بندی

  در طراحی استراکچر بسته بندی با توجه به بریف طراحی، درباره متریال تصمیم می‌گیریم و شکل بسته بندی را طراحی می‌کنیم. موارد زیر در طراحی جعبه بسته بندی عبارتند از:

  پس از طراحی جعبه، نمونه فیزیکی آن در اندازه واقعی با متریال انتخاب شده تولید می‌شود تا مورد آزمایش قرار گیرد. پس از اطمینان از اینکه شکل بسته‌بندی می‌تواند تمام آنچه از آن انتظار می‎‌رود را تامین کند. طراحی استراکچر در اختیار تیم طراحی گرافیک بسته‌بندی قرار می‌گیرد.

  طراحی بسته بندی

  طراحی گرافیک بسته بندی

  طراحی گرافیک بسته بندی بر اساس استراتژی شکل می‌گیرد. و تحقیقات کاملی در مرحله تعیین استراتژی، پیرامون مخاطب هدف بسته بندی، بسته بندی محصولات رقیب، محل عرضه محصول (آنلاین یا حضوری یا هر دو)، چیدمان بسته‌بندی در شلف فروشگاه و …بعمل آمده است. مبنای طراحی گرافیک بسته بندی قرار می‌گیرد.

  طراحی هویت بصری

  هویت بصری برند شامل طراحی لوگو و رنگ‌های سازمانی، طراحی اوراق اداری و کارت ویزیت، به عنوان ارکان اصلی می‌شود. همچنین تعیین بایدها و نبایدهای استفاده از لوگو و رنگ‌های سازمانی در نمودهای بصری برند نظیر: وبسایت، بسته بندی، ابزار فروش، لباس فرم کارکنان، تابلوهای سردر و راهنما، و …. بخش دیگری از خدمت طراحی هویت‌ بصری در شرکت پویا فراز خلاق است.

  اگر در ابتدای مسیر راه اندازی کسب و کار خود هستید. یا تمایل به بازطراحی (ریدیزاین) هویت‌ بصری برند خود دارید. واحد طراحی پویا فراز خلاق از ابتدا تا انتهای راه همراه شما خواهد بود.

  طراحی برای تبلیغات

  مشتریان قدیمی ما طراحی بسته بندی را اصلی‌ترین خدمت تیم طراحی پویا فراز خلاق می‌دانند. اما طراحی برای تبلیغات یکی دیگر از خدمات طراحی است که ما به مشتریان خود ارائه می‌نماییم. مواردی همچون طراحی ابزار تبلیغ در محل فروش، طراحی ابزار ارتباطی برند توسط این تیم طراحی پویا فراز خلاق انجام می‌گردد.

  طراحی ابزار تبلیغ در محل فروش

  ابزار تبلیغ در محل یا Point Of Sales Materials که با عبارت کوتاه شده (P.O.S.M) شناحته می‌شوند. برای جلب توجه خریدار به بسته بندی در محل فروش آن مورد استفاده قرار می‌گیرند. معروف‌ترین آنها عبارتند از: استند محصول، دنگلر، وابلر، شلف تاکر، ویندو استیکر، و تابلو سردر فروشگاه.

  طراحی تمام این موارد توسط تیم طراحی پویا فراز خلاق انجام می‌گردد. گاهی نوع محصول یا محل فروش آن شریط را برای ایده پردازی و خلق ابزار فروش جدید و اختصاصی فراهم می‌آورد. این موضوع هیچگاه از دید تیم طراحی پویا فراز خلاق پنهان نمی‌ماند.

  طراحی ابزار ارتباطی برند

  مقصود از ابزار ارتباطی برند مسیرهای ارتباط مستمر برند با مخاطب هدف است. بسته بندی یکی از ابزار ارتباطی برند محسوب می‌شود. اما مواردی همچون وبسایت، کاتالوگ، شبکه های اجتماعی نیز در این دسته بندی قرار می‌گیرند. ما متخصصین طراحی هر یک از این رسانه ها را در تیم طراحی پویا فراز خلاق داریم تا خدمان کامل‌تری را علاوه بر طراحی بسته بندی به مشتریان خود ارائه نماییم.

  طراحی وبسایت

  در دنیایی دیجیتال امروز که بر پایه وب شکل گرفته است. وبسایت نقش پررنگی در ایجاد ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با مخاطب هدف ایفا می‌کند. ارتقای امکانات طراحی وبسایت لحظه به لحظه اتفاق می‌افتد. و تیم طراحی وب پویا فراز خلاق حواسش به این تغییرات هست تا تازه ترین امکانات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مهم‌ترین نکته در طراحی وبسایت توجه به نیاز مخاطب است. این موضوع و دها مورد دیگر در زمان نوشتن استراتژی توسط تیم طراحی وبسایت پویا فراز خلاق مورد توجه قرار می‌گیرد. سپس صفحات وبسایت و سناریوی حرکت مخاطب در آنها در قالب Site Map آماده شده و به تایید کارفرما می‌رسد. سپس طراحی گرافیک وبسایت بر پایه هویت بصری برند انجام می‌گردد و در آخرین مرحله، برنامه نویسی وب بر اساس طراحی انجام می‌شود و وب سایت در اختیار تیم تولید محتوا در واحد ارتباطات برند پویا فراز خلاق قرار می‌گیرد.

  طراحی برای شبکه های اجتماعی

  هریک از شبکه های اجتماعی، ویژگی‌های ارتباطی و تعاملی خاص خود را دارند. تیم طراحی پویا فراز خلاق به این ویژگی‌ها اشراف دارند. تولید محتوای بصری برای شبکه های اجتماعی بر اساس استراتژی ارتباطی برند و توجه به شرایط و امکانات هر شبکه اجتماعی انجام می‌شود. شما می‌توانید برای ایده پردازی و تولید محتواهای گرافیک، عکس، موشن گرافیک و ویدئو روی تیم طراحی پویا فراز خلاق حساب کنید.