۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

طراحی بسته‌ بندی

 • ایده پردازی
 • طراحی بسته بندی
 • تولید بسته بندی
 • ارتباطات برند
 • طراحی بسته بندی محصول در دنیای مارکتینگ امروز مثل خلق یک اثر هنری است. طراحی چه برای کالا‌هایی مانند جواهرات، زیورآلات، لباس، کتاب یا هر کالای دیگری باشد چه طراحی جعبه محصولات غذایی مشتری می‌تواند طراحی شما را به یاد بسپارد. شما می‌توانید با طراحی خاص و تمرکز روی هویت بصری برند در بازار تمایز ایجاد کنید.

  از جمله نکاتی که در طراحی شما را از دیگر رقبای کسب و کارتان متمایز خواهد کرد زیبایی طراحی بسته‌بندی، مقاومت و استحکام بسته‌بندی، حمل آسان بسته‌بندی محصولات، ابعاد بسته‌بندی و مواد اولیه استفاده شده در جعبه و طرح پکیج محصولات است. ما در پویافراز خلاق زیبایی را در جزئیات می‌بینیم و جزئیات زیبایی را خلاقانه طراحی می‌کنیم. تمام جزئیات یک بسته‌بندی محصول در وجه تمایز آن اهمیت دارد.

  برای آنکه مخاطب مثل قطعه‌ای موسیقی، مثل فیلمی ماندگار، مثل شعری آهنگین پس از گذر زمان نیز برند و محصول شما را به یاد بیاورد طراحی بسته‌بندی شما می‌تواند یکی از راه‌های مهم برای هویت بصری شما باشد. در ادامه به ذکر خلاقیت و اهمیت بسته‌بندی انواع محصولات با طراحی پویافراز اشاره می‌کنیم. هرچند بیشتر کالا‌های اشاره در ادامه محصولات آرایشی و غذایی است ولی این مثال‌ها تنها جزیی از محصولاتی است که پویافراز خلاق ارائه می‌دهد و ده‌ها عنوان دیگر و طرح‌های خلاق وجود دارد که می‌توانید در صفحه محصولات مشاهده کنید.

  مزایای بسته‌بندی‌ها و طراحی‌های پویافراز خلاق

  قیمت طراحی بسته بندی پویافراز

  قیمت طراحی بسته بندی به عوامل مختلفی مانند ابعاد، متریال استفاده شده، نوع طراحی، گرافیک و چاپ بسته‌بندی ارتباط دارد. پویافراز با سال‌ها تجربه در امر طراحی بسته‌بندی می‌تواند هویت بصری و برندینگ کالا و محصولات شما را بهبود ببخشد.

  قیمت مناسب در عین کیفیت بالا باعث شده بسیاری از مشتریان پویافراز سال‌ها با این شرکت همکاری داشته باشند و قیمت مناسب تنها بخشی از دلایل اعتماد مشتریان به پویافراز است. برای اطلاع دقیق از قیمت و تنوع محصولات می‌توانید با مشاوران پویافراز در ارتباط باشید. نکته مهم در قیمت بسته‌بندی این است که نسبت به هزینه‌ای که می‌کنید بتوانید کیفیت چندین برابر بهتری را تجربه کنید.

  نوعی کاغذ بافته شده در طراحی بسته بندی
  این متریال نوعی کاغذ بافته شده است که از خمیرهای سلولزی تولید می‌شود.

  بهترین طراحی بسته بندی ایران

  این یک ادعا نیست، یک تجربه است. پویافراز با سال‌ها تجربه، تحلیل و بررسی عوامل مختلف نیاز مارکت و اصول بسته‌بندی توانسته یکی از بهترین‌های طراحی بسته‌بندی در ایران باشد. بهترین بودن در ایران یک صفت تفصیلی است ولی بهترین کیفیت و طراحی را داشتن تمام تلاشی است که پویافراز خلاق برای رضایت مشتریان خود انجام می‌دهد.

  دانش کامل به علم طراحی و بحره بردن از مواد اولیه استاندارد در سطح جهانی پویافراز خلاق را از دیگر شرکت‌های چاپ و بسته‌بندی کالا متمایز کرده است. دلیل این امر جدا از همکاری با صنایع و برند‌های معتبر داخلی اعتماد آن‌ها به بسته‌بندی و چاپ محصولاتی است که در سطح جهانی ارائه می‌شود و قابلیت رقابت با بسته‌بندی‌های معتبر و خلاق بین‌المللی را دارد.

  اصول طراحی بسته بندی

  اصول طراحی بسته‌بندی به عوامل مختلفی دارد. اولین نکته در پویافراز خلاق شناخت کامل از نیاز‌های برند و محصول و ترمیم معایبی است که می‌تواند برای محصول به وجود بیاید. حفظ کیفیت اولیه محصول و قابلیت انتقال آسان از جمله مهم‌ترین اصول طراحی بسته‌بندی است. در سوی دیگر ظاهر زیبا و طراحی هویت بصری در راستای بهبود برندینگ از جمله فعالیت‌هایی است که پویافراز طی سال‌ها به طور تخصصی به آن توجه داشته است.

  طراحی بسته بندی محصول یک خدمت نیست یک تخصص است. برای اینکه بتوانید بسته‌بندی‌هایی شکیل و متفاوت داشته باشید نیاز به جزئیات دارید. این جزئیات بسته‌بندی است که تفاوت را ایجاد می‌کند. جزئی نگری و تمرکز روی تک تک المان‌های بسته‌بندی و اصول طراحی بسته‌بندی وجه تمایز پویافراز خلاق است.

  شرکت طراحی بسته بندی

  پویافراز خلاق یک شرکت طراحی بسته بندی نیست یک همکار متعهد برای ارتقای زیبایی و استاندارد محصولات شماست. ما باور داریم همانقدر که در مرحله تولید و یا پخت انواع محصولات صنعتی، تزیینی، هنری، فرهنگی و غذایی زحمت کشیده‌اید همانقدر به محصولی که ارائه می‌دهید باید ارزش قائل باشیم و زیبایی و کیفیت بسته‌بندی‌های پویافراز تأیید این وظیفه است. تعهد کاری به زمان و تخصص در برندینگ باعث شده پویافراز لیست بلند بالایی از همکاران را در حوزه‌های مختلف داشته باشد و باعث افتخار شرکت طراحی بسته‌بندی است که بتواند این اعتماد را حفظ کند.

  طراحی بسته بندی زعفران
  طراحی و بسته‌بندی زعفران این طلای سرخ سرزمین‌های شمال شرق، دیار فردوسی، خراسان بزرگ تاریخ ایران زمین از جمله محصولات بین‌المللی کشور است.

  طراحی بسته بندی زعفران

  طراحی بسته بندی زعفران این طلای سرخ سرزمین‌های شمال شرق، دیار فردوسی، خراسان بزرگ تاریخ ایران زمین از جمله محصولات بین‌المللی کشور است. در طراحی و بسته‌ بندی زعفران مهم‌ترین اهمیت حفظ کیفیت محصول و همچنان ماندگاری بالای آن است ضمن اینکه به علت ارزشمند بودن تک تک رگه‌های این طلای سرخ جعبه و بسته‌بندی زعفران باید به نوعی باشد که هنگام ارسال یا مصرف احتمال ریختن یا هدر رفتن آن به حداقل برسد. در طراحی و بسته‌بندی زعفران شکوه این گیاه زیبا برای پویا فراز اهمیت دو چندانی دارد.

  رنگ سرخ رگه‌ها و ارغوانی گل‌های زعفران باید به نوعی در طراحی جعبه زعفران نمود پیدا می‌کرد که شکوه و اهمیت این محصول با ارزش را نشان دهد. طلای سرخی که اعتبار آن رنگ، عطر و طعم سفره‌های ایرانی را در ذهن‌های مردم سرتاسر جهان تداعی می‌کند. برای طراحی و بسته‌ بندی زعفران باید آنقدر خلاق و جزئی نگر بودیم که طراحی زیبایی آراینده غذا‌های ایران زمین را به زیباترین شکل ممکن ارائه دهیم. پویافراز خلاق انواع طراحی بسته بندی زعفران را در سطح بین‌المللی و داخلی انجام داده و با شرکت‌ها و تولیدی‌های متنوع زعفران همکاری داشته است.

  طراحی بسته بندی ادکل
  طراحی و بسته‌بندی ادکلن نمود رایحه ماندگار شما در خاطرات است. این محصول ارزشمند باعث شده جهان خوش بو‌تر و زیباتر شود

  طراحی بسته‌ بندی ادکلن

  طراحی و بسته‌ بندی ادکلن نمود رایحه ماندگار شما در خاطرات است. این محصول ارزشمند باعث شده جهان خوش بو‌تر و زیباتر شود پس نسبت به نوع ترکیبات آن و برند محصول باید طرحی ارائه می‌دادیم که به زیبایی آن بیفزاید. بسته‌ بندی ادکلن می‌تواند به عنوان بسته‌ بندی هدیه یا ساده انجام شود ولی مهم‌ترین عامل در آن محافظت کامل از شیشه ادکلن و زیبایی طرح روی آن است.

  این طراحی نسبت به برند، نوع شیشه و ظرف، رنگ هویت بصری برند ادکلن و حتی رنگ متن نام برند طراحی می‌شود. طراحی و بسته‌بندی ادکلن می‌تواند قبل از باز کردن جعبه بوی عطر را در ذهن مخاطب القا کند و آن عطر را با طرح خلاق شما به یاد بیاورد. با طراحی زیبا و خلاق شما می‌توانید مانند عطری که در خاطرات جا مانده در ذهن مخاطب به زیبایی به یاد بمانید. از دیگر نکات مهم بسته‌بندی توجه به ابعاد و آسان بودن حمل آن است.

  معمولاً مشتریان ادکلن‌های مختلف مایل هستند بتوانند ادکلن را هنگام حمل یا در سفر در جعبه نگه دارند تا از آسیب به ظرف آن جلوگیری شود. برای اینکه بتوانید برند خود را جدا از روی ظرف محصول در جعبه‌ها نیز ماندگار کنید می‌توانید طرحی ارائه دهید که هم جعبه ماندگار باشد هم خود جعبه به زیبایی ظرف و عطر ادکلن باشد.

  جعبه پیتزا
  طراحی بسته‌بندی پیتزا در مرحله اول اولویت باید به نوعی باشد که هم کیفیت غذا را حفظ کند هم حمل آن آسان باشد.

  طراحی بسته‌ بندی پیتزا

  طراحی بسته‌ بندی پیتزا در مرحله اول اولویت باید به نوعی باشد که هم کیفیت غذا را حفظ کند هم حمل آن آسان باشد. اگر روزی این غذای معاصر و خوشمزه جهان از ناپل به آمریکا رسید و نوع پخت تغییر کرد، می‌توان در بسته‌بندی و ارائه این محصول نیز مانند انواع پخت آن متمایز بود. پنیر و نان پیتزا با گرمای دلنشین این غذای محبوب نمود مهمی در طراحی هویت بصری جعبه پیتزا است.

  پویافراز خلاق با الهام از برند‌های رستوران‌های مختلف جعبه پیتزایی ارائه می‌دهد که مشتریان هنگام مواجهه با آن به کیفیت غذا و رستوران اطمینان خاطر داشته باشند. وقتی پیک رستوران جعبه را تحویل مشتری می‌دهد خلاقیت طراحی و رنگ‌های استفاده شده در جعبه باعث می‌شود مشتری قبل از شروع به باز کردن یا خوردن غذا از زیبایی طرح روی آن به اشتها بیاید.

  پیتزا به علت حرارت پخت و ساختار کش سان در حرارت بالا ممکن است کیفیت خود را از دست بدهد. در طراحی عدم رطوبت‌گیری جعبه و و تهویه هوای مناسب به نوعی که نه غذا سرد شود نه حرارت بالا باعث تغییر کیفیت آن شود بسیار مهم است. اعتماد بزرگترین رستوران‌های کشور به پویافراز خلاق خود نشان از اهمیت ما به طراحی خلاق و کیفیت محصولات پویافراز بوده است.

  طراحی بسته بندی پاستا
  بسته‌بندی پاستا مانند پیتزا یا هر غذای گرم دیگر باید به نوعی باشد که کیفیت و استاندارد غذا حفظ شود.

  طراحی بسته‌بندی پاستا

  بسته‌بندی پاستا مانند پیتزا یا هر غذای گرم دیگر باید به نوعی باشد که کیفیت و استاندارد غذا حفظ شود. پاستا به علت داشتن سس‌های خاص مانند طراحی و بسته‌بندی پاستای آلفردو در بسته‌بندی باید به نوعی انجام‌شود که جعبه در برابر نفوذ سس و مایعات نیز مقاوم باشد. پاستا این غذای ایتالیایی خوش طعم و محبوب ذائقه ایرانیان با ظاهری دلنشین و برگ‌های ریحان و تزیینات زیبای رویش یکی از محبوب‌ترین غذا‌های کافه و رستوران‌های بین‌المللی است.

  طراحی بسته بندی پاستا به علت استقبال و سفارش زیاد روزانه اهمیت زیادی در برندینگ رستوران‌ها و رضایت مشتری دارد. در طراحی جعبه پاستا ضمنا به علت حجیم بودن این غذا فضای کافی و عدم حرارت بالا یا کم غذا بسیار مهم است. جدا از طراحی ظاهری خلاق مانند سایر بسته‌بندی محصولات غذایی حمل آسان آن نیز اهمیت بالایی دارد.

  جعبه خرما
  بسته‌بندی خرما هویت یک زادبوم و جغرافی همیشه گرم و خونگرم جنوب ایران زمین مسئولیتی دلنشین و جذاب برای پویافراز خلاق بوده است.

  طراحی بسته‌ بندی خرما

  بسته‌بندی خرما هویت یک زادبوم و جغرافی همیشه گرم و خونگرم جنوب ایران زمین مسئولیتی دلنشین و جذاب برای پویافراز خلاق بوده است. اگر به زعفران طلای سرخ بگوییم پر بیراه نیست که خرما را طلای سیاه محصولات غذایی بدانیم. این محصول خوش طعم، مقوی و سمبلیک به قامت یک نخل زیباست و پویافراز خلاق در طراحی جعبه خرما تمام تلاش خود را برای ارائه این زیبایی و اهمیت به مشتریان محصول کرده است.

  شیره خرما و نوع خاص این میوه باعث می‌شود طراحی بسته بندی خرما مخصوصاً برای صادرات به دیگر کشور‌ها به علت فاصله و زمان حمل و نقل بسیار مهم باشد. تهویه مناسب هوا و محافظت استاندارد از خرما باعث می‌شود این میوه بتواند مدت طولانی ماندگاری خود و کیفیت را حفظ کند. جنس مواد اولیه جعبه‌های خرمای پویافراز خلاق وجه تمایز این شرکت در بسته‌بندی و طراحی این محصول است.

  طراحی بسته بندی خشکبار
  بسته‌بندی خشکبار یکی از مهم‌ترین بسته‌بندی‌های پویافراز در بخش خوراکی است. دلیل این امر صادرات بالای خشکبار به سرتاسر جهان است

  طراحی بسته‌ بندی خشکبار

  بسته‌ بندی خشکبار یکی از مهم‌ترین بسته‌بندی‌های پویافراز در بخش خوراکی است. دلیل این امر صادرات بالای خشکبار به سرتاسر جهان است و پیشرو بودن خشکبار ایرانی در سطح جهان. این خوراکی‌های مغذی همچون خاطرات کودکی هامان در خانه‌های مادربزرگ هنگام شب نشینی عید‌های هر سال و شب‌های یلدا طراحی زیبایی دارند که یادآور فرهنگ و اهمیت این مواد پر از خاصیت باشد. عدم رطوبت‌پذیری و حفظ کیفیت خشکبار در عین حمل آسان آن از جمله مزایای طراحی‌های پویافراز خلاق است. طراحی‌های گرافیکی و هویت بصری روی جعبه برگرفته از نوع خشکبار نشان دهنده هویت ارزشمند این خوراکی‌ها و جلب نظر مشتری برای انتخابی مطمئن است.

  طراحی بسته بندی ادویه جات

  طراحی بسته بندی ادویه جات هم از آن دست انتخاب‌های حساس و مهمی است که صاحب هر برند ادویه جاتی باید به طور جدی در رابطه با آن تصمیم‌گیری و انتخاب کند. لازم است که محصول شما بسته بندی باکیفیت، سالم و بهداشتی داشته باشد و دقیقا با توجه به نوع ادویه و محصول شما در نهایت، متریال مناسبی برای آن انتخاب شود.

  جمع‌بندی

  طراحی بسته بندی از آن دست انتخاب‌های مهم و موثر در فروش محصول است که به طور طبیعی جزء اولین راه‌های ارتباطی مشتری و مخاطب با محصول و البته کیفیت محصول شماست. بنابراین بهتر است که در زمان انتخاب طراحی بسته بندی به جزئی‌ترین موارد هم توجه کنید تا در نهایت، انتخابی داشته باشید که دقیقا متناسب با محصولات شما و البته نیاز مخاطب طراحی و اجرا شود.