۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

برچسب ها

جدیدترین مطالب

مطالب پر بازدید

روند تولید بسته‌ بندی در شرکت پویا فراز خلاق

توسط پیمان پاکزاد | ۲۶ بهمن ۱۳۹۹

روند تولید بسته‌ بندی پروسه‌ای است که صرف حداقل زمان و هزینه، کیفیت متریال بسته‌‌ بندی و عملکرد درست بسته بندی تولید شده در آن اهمیت دارد.

کارشناسان فنی واحد تولید پویا فراز خلاق در ارتباط تنگاتنگ با واحد فروش هستند. تا آنچه به تایید مشتری رسیده است مو به مو در فرآیند تولید بسته‌بندی اجرا شود.

نظارت کامل تیم تولید بر روند تولید بسته بندی شامل پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ، ضامن کیفیت بسته‌‌ بندی تولید شده است. واردات مستقیم کاغذ و مقوا توسط شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق و  ارتباط دسته اول با  تولیدکنندگان کاغذ و مقوا و پیمانکاران صنعت چاپ و جعبه ‌سازی، بسته‌‌ بندی را با بهترین قیمت تمام‌ شده در اختیار مشتری قرار ‌می‌دهد.

برآورد هزینه تولید بسته بندی

ماجرا از طراحی بسته‌ بندی آغاز می‌شود. پس از تایید طراحی استراکچر و گرافیک بسته‌بندی توسط مشتری؛ واحد فروش پویا فراز خلاق فایل تایید شده را در قالب فرم چاپی برای برآورد قیمت در اختیار واحد تولید قرار می‌دهد. در مرحله برآورد، جزئیات پروژه بر اساس فایل چاپی و بریف ارائه شده از واحد فروش بررسی و تعیین قیمت می‌گردد. این فرایند معمولن بین سه تا چهار روز به طول می‌انجامد.

روند تولید بسته بندی

 سپس قرارداد تولید بر اساس برآورد انجام شده تنظیم می‌گردد. و پس از امضای قرارداد و انجام تعهدات مالی توسط مشتری؛ عملیات برنامه ریزی اجرای پروژه توسط کارشناسان واحد تولید انجام می‌شود. و پروژه به ترتیب زیر در روند اجرا قرار می‌گیرد:

کارشناسان فنی واحد تولید در تمامی مراحل بالا بر کیفیت تولید بسته‌ بندی نظارت دارند. و کارشناسان تولید، پیگیری‌های لازم را برای اجرای پروژه طبق برنامه زمانی پیش بینی شده انجام می‌دهند. تا بسته بندی با بهترین کیفیت و در زمان پیش بینی شده به مشتری تحویل گردد.

سرانجام بسته‌بندی تولید شده در دسته‌های مشخص به صورت شرینک می‌شود. یا در کارتن بسته‌بندی می‌شود. و برای مشتری ارسال می‌گردد.

روند تولید بسته‌ بندی از زمان تایید طرح، و امضا و تسویه قرارداد تولید توسط مشتری آغاز می‌شود. و بسته به نوع و تیراژ پروژه بین بیست تا سی روز به طول می‌انجامد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید: