Project Description

معرفی رستوران باگت

 رستوران باگت یکی از بهترین رستوران ها در تهران است. کیفیت بالای غذا، محیطی صمیمی، کارکنانی حرفه ای، متعهد و خوش برخورد و توجه به مشتریان از جمله نقاط قوت این رستوران محبوب می باشد. هم  اکنون این رستوران دارای شش شعبه در مناطق پاسداران، سعادت آباد، اندرزگو، تهرانپارس، بلوار فردوس و جردن می باشد. رستوران باگت دارای طیف غذایی متنوعی است. منو پیتزای این رستوران شامل پیتزا پپرونی، پیتزا کمبو، پیتزا بوقلمون، پیتزا سیر و استیک، پیتزا مارگاریتا، پیتزا سبزیجات و پیتزا مرغ کاری است.

 

غذاهای رستوران باگت

یکی از غذاهای بی نظیر این رستوران پیتزاهای دیپ دیش آن می‌باشد که در بین مشتریان خود دارای محبوبیت بسیاری است. پیتزای دیپ دیش یک پیتزای پرطرفدار شیکاگوی است كه در سال ١٩٤٣ در پيتزا فروشى Pizzeria Uno شهر شيكاگو ابداع شد. این پیتزا دارای خمیر مخصوص و پنیر زیادی است. دو ماده نيز به صورت سنتى بايد در خمير این پیتزا وجود داشته باشند: نشاسته ذرت و روغن به شكل عمدتا كره يا چربى حيوانى، كه در رستوران باگت فقط از كره استفاده مى گردد.

انواع پیتزاهای دیپ دیش این رستوران شامل پیتزای دیپ دیش رست بیف، پیتزای دیپ دیش میت لوف و پیتزای دیپ دیش کمبو است. علاوه بر پیتزا این رستوران دارای غذاهای متنوع دیگری نظیر انواع ساندویچ ها، برگرها، فیله و مرغ سوخاری ها و انواع سالاد و پیش غذاهای لذیذ است.

نان‌های برگر و ساندویچ رستوران باگت علاوه بر اینکه از آرد‌های غنی شده و سبوس دار مثل آرد چاودار و ۴غله تهیه شده که کاملا برای بدن مفید است، دارای طعم و مزه‌ای خاص هستند. دلیل این طعم و مزه خاص نانوایی باگت است که در آن تمامی نان های برگر و ساندویچ تازه و با مهر نوشته باگت پخت می شود.

همچنین گوشت مورد استفاده در ساندویچ های باگت راسته درجه یک منجمد نشده است. در نتیجه استیکی که از این نوع گوشت طبخ می شود بسیار نرم و آبدار است. یکی از تفاوت‌های فیله و مرغ سوخاری‌های رستوران باگت رنگ طلایی‌ آن هاست که به دلیل گوشت مرغ تازه و روغن باکیفیتش است.

 

بسته بندی رستوران باگت

رستوران باگت یکی از رستوران هایی است که به سلامت به عنوان یک اصل توجه ویژه ای دارد. سلامت مواد غذایی، سلامت بسته بندی، سلامت کارکنان، سلامت محیط و در نتیجه سلامت مشتری چیزی است که در رستوران باگت به صورت مستمر آموزش داده شده و سپس در هر مرحله ارزیابی می شود و روز به روز ارتقا پیدا می کند.