Project Description

رستوران شمرون کباب

سال ۱۳۸۵ در منطقه قدیمی تجریش تهران کبابسرای شمرون افتتاح شد و کمتر از ده سال بعد به یکی از موفق ترین رستوران های منطقه شمیرانات تهران مبدل شد. کم کم این رستوران فعالیت های خود را در تهران گسترش داد و اولین رستورانی بود که ساندویچ کباب را در منطقه اندرزگو تهران افتتاح نمود. با افزایش روز افزون مشتریانی که به این رستوران می آمدند و رشد تکنولوژی، سال ۱۳۹۵ اولین شعبه انحصاری بیرون بر خود را در منطقه نیاوران تهران افتتاح نمود. شمرون کباب سه شعبه در شمال تهران داشته که شعبه اصلی آن در تجریش، شعبه دوم آن در نیاوران و شعبه سوم آن در بلوار اندرزگو واقع است.

 

 

غذاهای رستوران شمرون کباب

منوی این رستوران شامل کباب لقمه گوسفندی، شیشلیک، جوجه کباب بدون استخوان، جوجه کباب با استخوان، کباب بره بوده و به همراه پیش غذاهایی مانند ماست خیار، بورانی اسفناج، بورانی بادمجان و زیتون سرو می شود.

رستوران شمرون کباب با ارائه غذا با بهترین و مرغوبترین مواد غذایی موجود در بازار رضایتمندی بیش از پیش مشتریان خود را فراهم آورده است. برای طبخ کباب بره و شیشلیک شمرون کباب از گوشت گوسفندان جوان و همچنین جهت طبخ جوجه کباب از گوشت مرغ با کیفیت و رعایت اصول بهداشتی استفاده می شود. این رستوران از دو نوع سس انار و سس سماق به همران کباب های خود استفاده می کند.

 

بسته بندی رستوران شمروک کباب

رستوران شمرون کباب به منظور تسهیل کردن سفارش مشتریان خود سیستم سفارش دهی آنلاین خود را که امکاناتی مانند مشاهده منو غذاها و قیمت آن ها را به مشتریان می داد، عرضه نمود. این کار مستلزم استفاده از سرویس دلیوری و بسته بندی مناسب برای غذاها است تا کیفیت غذاها بمانند خود رستوران بالا بماند. استحکام این جعبه های مناسب بوده، غذا را گرم به دست مشتریان رسانده و انبارداری آسانی دارد. مقوای استفاده شده در این جعبه و پلیت ها کاملا بهداشتی بوده و بدون استفاده از چسب و منگنه بسته می شود.