۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

جعبه

جعبه یکی از بسته بندی های متداول برای انواع کالا است. انواع پرمصرف جعبه برای بسته بندی شامل جعبه مقوایی، جعبه کارتنی، جعبه لمینیتی، جعبه هارد باکس و جعبه دوپلکس می‌شود. اندازه، وزن و نوع فروش کالا در انتخاب جنس جعبه و طراحی استراکچر آن تعیین کننده است و تکنیک‌های چاپ و پس از چاپ نیز بر اساس جنس جعبه متغیر هستند.

سفارش جعبه بسته بندی

این روزها که بسته‌بندی که به عنوان یک معیار مهم برای جذب مشتری است، توصیه می‌شود حتما برای محصولات خود جعبه‌های متناسب را سفارش دهید. خرید جعبه بسته بندی آماده ممکن است با محصول شما مناسب نباشد. تصور کنید محصول شما یک ادکلن 100 گرمی است که برای آن جعبه بزرگتری را خریداری کرده‌اید که ادکلن را به خوبی نگه نمی‌دارد. مشتریان توجه و دقت زیادی به بسته‌بندی محصولاتی که خریداری می‌کنند، دارند. اگر نظرات بسیاری از مشتریان فروشگاه‌های آنلاین یا پیج‌های فروشگاهی در اینستاگرام را بخوانید متوجه می شوید برخی از مشتریان آن‌ها از بسته‌بندی شیک محصولات خریداری شده تعریف و تمجید کرده‌اند. برای سفارش جعبه بسته بندی مثل جعبه غذا، جعبه غذای بیرون بر، جعبه لامپ و چراغ، جعبه کیک، جعبه همبرگر و جعبه خرما باید اندازه محصول را در نظر بگیرید. همچنین تصویری متناسب با محصول روی جعبه درج شود. سپس برند و لوگوی شرکت نیز بر روی آن قرار بگیرد. جذابیت و طراحی منحصر به فرد جعبه بسته بندی می‌تواند در افزایش فروش نقش موثری را ایفا کند.

سفارش جعبه بیرون بر غذا

غذاهایی که در خانه یا آشپزخانه‌ها تهیه می‌شوند و باید به دست مشتریان برسند، باید در جعبه‌های مخصوص خود قرار بگیرند. با این کار می‌توانید اعتماد آن‌ها از بابت سالم و تمیز بودن غذا را جلب کنید. حتی اگر بهترین و باکیفیت‌ترین غذا را تهیه کرده باشید، تا زمانی که جعبه بیرون بر غذا برای آن استفاده نکنید، نمی‌توانید آن را به مشتریان ثابت کنید. از سوی دیگر بر روی جعبه لوگو، برند، آدرس و شماره تلفن خود را درج می‌کنید. مطمئنا این کار در افزایش تعداد مشتریان نیز نقش زیادی دارد. جعبه بیرون بر غذا برای غذاهای زیر کاربرد دارد:
  • دیزی
  • پیتزا
  • سالاد
  • برنج و انواع خورشت
  • زرشک پلو
  • و ...
به یاد داشته باشید که جعبه دیزی با جعبه پیتزا و یا جعبه سالاد متفاوت طراحی می‌شود. حتی شما باید نام غذا را روی جعبه آن درج کنید تا سفارشات درست به دست مشتریان برسد.

تهیه جعبه ادکلن

ادکلن یکی رایج‌ترین محصولاتی است که با جعبه خود شناخته می‌شود و مشتریان نیز به آن توجه زیادی دارند. حتی بسیاری از طرفداران ادکلن برای مرتب شدن کمد خود، همیشه ادکلن را در جعبه خود نگهداری می‌کنند و آن را دور نمی‌اندازند. به همین دلیل است که شرکت‌های تولید ادکلن باید برای محصولات خود از بهترین و شیک‌ترین جعبه‌ها استفاده کنند. جعبه‌هایی که با کاغذ روغنی تهیه می‌شوند برای عطر و ادکلن مناسب‌تر هستند.

سفارش جعبه چای

در گذشته چای فله طرفدار زیادی داشت، اما این روزها مشتریان به دنبال خرید چای با برند مشخص و بسته بندی هستند. زیرا این محصولات قابل اعتمادترند و شرکت‌های پخش چای برای حفظ حقوق مشتریان، از محصولات باکیفیت استفاده می‌کنند. جعبه چای با طراحی منحصر به فرد و زیبای خود می‌تواند در افزایش مشتریان بیشتر نقش زیادی داشته باشد. به همین دلیل است که همیشه شرکت‌های مطرح پخش چای از بهترین بسته بندی‌ها و طرح‌های خاص برای جعبه استفاده می‌کنند.

جعبه خرما

خرمایی که در جعبه قرار می‌گیرد، مشخص است که توسط یک شرکت معتبر تولید شده است و بنابراین مشتریان بیشتر به آن اعتماد می‌کنند. جعبه خرما در جلب نظر مشتریان تاثیر زیادی دارد و حتی بسیاری از آن‌ها ترجیح می‌دهند قبل از توجه به برند، رنگ و طرح جعبه را بررسی کنند. اگرچه برخی از شرکت‌ها ترجیح می‌دهند خرما را در ظروف پلاستیکی عرضه کنند، اما این کار باعث افزایش قیمت محصول می‌شود. اما سفارش جعبه خرما (به صورت عمده) هزینه کمتری دارد و برای مشتریان نیز مقرون به صرفه خواهد بود.

سفارش جعبه کادویی

هدیه دادن یکی از رسومات زیبا بین خانواده‌ها و دوستان صمیمی است. البته هدایا باید در داخل جعبه‌هایی قرار بگیرد تا شأن و منزلت دوستان خود را حفظ کنید. هر چقدر یک جعبه کادو شیک‌تر و جذاب‌تر باشد، بهتر می‌تواند میزان احترام خود به دیگران را نشان دهید. این روزها با سفارش جعبه کادویی شیک می‌توانید بهترین هدایا را به شکل بهتری به عزیزان خود ارائه دهید. یک جعبه کادویی لاکچری باید از نظر رنگ، ظاهر، طرح و حتی اندازه با هدیه‌ای که در نظر گرفته‌اید، متناسب باشد. داشتن خلاقیت در این رابطه اهمیت زیادی دارد و بنابراین زمان سفارش جعبه کادو باید هدیه را در نظر بگیرید. برای مثال قرار دادن ساعت در یک جعبه کادوی لاکچری بزرگ چندان جالب نیست.

یادتان باشد که

جعبه‌ها نمایی از اهمیت و اعتبار محصولاتی هستند که در درون آن‌ها قرار می‌گیرد. هر چقدر برای تولید محصولات یا تهیه هدیه برای عزیزان خود تلاش کنید، تا زمانی که جعبه مناسب را تهیه نکرده باشید، قادر نیستید به آن‌ها ثابت کنید چقدر برایشان اهمیت قائل هستید.