۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

هاردباکس

 

جعبه هاردباکس

جعبه هاردباکس به جعبه‌های سختی گفته می‌شود که برای جعبه لوازم تزیینی، ادکلن، آرایشی، جواهرات یا هر محصولی که نیاز به محافظ بیشتر دارد استفاده می‌شود. روکش این جعبه‌ها می‌تواند مقوا، پارچه، چرم مصنوعی و مواردی از این دست باشد. البته در تولید هارد باکس می‌توان بجای مقوای مغزی از فیبر یا MDF نازک نیز استفاده نمود.   جعبه هارد باکس به نمود استحکام پویافراز خلاق می‌ماند که در مسیر سفر محصول از فروشگاه به خانه یا سرزمین‌های دور از تولید زیبا و ظریف شما محافظت می‌کند. تولید و طراحی هاردباکس برای جلوگیری از ضربه، فشار، نفوذ مایعات و له شدگی بسیار مناسب است. سفر سلامت محصول شما در تعداد بالا میان دشواری مسیر و در فشار باربری با جعبه هاردباکس پویافراز خلاق تضمین می‌شود.

ساختار هارد باکس

جدا از جنس متریال رویی هاردباکس نوع ساختار اضلاع و وجود محافظ‌های ویژه باعث شده هاردباکس‌های پویافراز یکی از متمایز‌ترین و مقاوم‌ترین محصولات ما باشد. به علت ساختار سخت جعبه هاردباکس امکان طراحی و چاپ متنوع در رنگ‌های مختلف روی این هاردباکس وجود دارد.   همچنین نوع درب و قفل در‌های هاردباکس نیز امکان خلاقیت و طراحی منحصر به فرد هاردباکس را افزایش می‌دهد. یکی از دلایل اهمیت هاردباکس این است که اکثرا برای‌اشیای لوکس و زینتی به کار می‌رود و طراحی جعبه هاردباکس به نوعی است که در‌شان محصول خاص شما باشد.

پروسه تولید هاردباکس

تولید هارباکس‌های پویافراز در چند مرحله با توجه به جزئیات انجام می‌پذیرد. یکی از مهمترین عوامل انتخاب نوع جعبه طراحی آن بر اساس نوع محصول است. ابعاد محصول و برندینگ محصول تأثیر مهمی در گرافیک و طراحی هاردباکس دارد. آنچه ما خلق می‌کنیم یک محافظ و خانه امن برای ارزش دادن به آثار و محصولاتی است که لایق زیبایی و محافظتند.   ابتدا نوع متریال، ابعاد و نوع ساخت تعیین می‌شود. نسبت به تعداد، انواع و ابعاد این هاردباکس‌ها در زمان مناسب و تعهد بالا تولید می‌شوند. قیمت هاردباکس‌ها نیز به تعداد و ابعاد و همچنین جنس مواد اولیه استفاده شده در این جعبه‌ها بستگی دارد.

مواد اولیه استفاده شده در هاردباکس

مواد اولیه استفاده شده در هاردباکس‌های پویافراز خلاق موادی در حد استاندارد بین‌المللی هستند. کلیه مراحل تولید زیر نظر کارشناسان و متخصصان با تجربه انجام می‌شود تا تولید نهایی کیفتی در سطح جهانی داشته باشد. نوع طراحی و طرح چاپ نیز توسط طراحان خلاق پویافراز بر اساس اصول برندینگ و برند صاحبان محصولات انجام می‌پذیرد.   جدا از قابلیت طراحی سفارشی به شکل جعبه‌های مقوایی، چوبی یا فلزی تنوع و تعدد بالای محصولات هاردباکس باعث می‌شود شما در انتخاب نوع دلخواع بسته‌های خود انتخاب‌های گسترده‌ای داشته باشید. همچنین برای محصولات خاص و ظریف مانند گل‌ها، مجسمه‌ها و لوازم دکوری خاص می‌توانید از هاردباکس‌های پلاستیکی مقاوم و شفاف استفاده کنید.   تولید هاردباکس پلاستیکی شفاف به نوعی است که با استفاده از تلق و متریال ویژه جدا از محافظت از محصول شما جلوه زیبایی در نمایش آن می‌دهد. همچنین خریداران می‌توانند این محصولات را در جعبه‌های خاص و طراحی شده پویافراز نگهداری کنند.

هارد باکس سه تیکه

هاردباکس سه تیکه به چند دلیل می‌تواند استفاده شود. مقاومت، استحکام و محافظت بالا یکی از دلایل استفاده از هاردباکس سه تیکه است. دلیل دیگر استفاده از این جعبه سه تیکه طراحی خاص و لوکس آن است که برای محصولات خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.   همچنین در مواردی که بیش از یک محصول در جعبه قرار می‌گیرد این هاردباکس‌های سه یا چند تکه انتخاب بسیا مناسبی هستند. تفاوت ابعاد جعبه محافظ خارجی و جعبه لوکس داخلی به علت خاص بودن آن می‌تواند طراحی‌های منحصر به فردی داشته باشد. همچنین این جعبه‌ها می‌تواند به شکل‌های مختلف نیز طراحی شود و گرافیک و هویت بصری متفاوتی روی جعبه‌های خارجی و داخلی چاپ شود.   جواهرات، لوازم آرایشی، ادکلن‌ها، محصولات کادویی و محصولات دکوری و تزیینی معمولاً بیشتر از جعبه سخت سه تکه استفاده می‌کنند. ابعاد و شکل جعبه‌های داخلی و خارجی نیز به دلخواه مشتری می‌تواند طراحی اختصاصی داشته باشد.

مقوای هارد باکس

مقوای هاردباکس باید از جنسی تهیه شود که در برابر نفوذ آب و فشار بالا مقاومت استانداردی داشته باشد. جلوگیری از له شدگی، فشار به محصول یا شکستن، سوراخ و پاره شدن از جمله مواردی است که مقوا‌های هاردباکس پویافراز بر این اساس انتخاب می‌شوند.   مواد اولیه استفاده شده در محصولات پس از سال‌ها تجربه و تخصص در امر طراحی بسته‌بندی از با کیفیت‌ترین مواد اولیه موجود در کشور با مقاومت و کیفیت بسیار بالا هستند. اطمینان خاطر شما از سلامت محصول دلگرمی ما است. در طی تمام این سال‌ها پویافراز سعی کرده با بررسی و رفع معایب ممکن برای انواع جعبه‌ها مقاوم‌ترین و با کیفیت‌ترین نوع هاردباکس را طراحی و تولید کند.

 

جعبه هاردباکس

جعبه هاردباکس به جعبه‌های سختی گفته می‌شود که برای جعبه لوازم تزیینی، ادکلن، آرایشی، جواهرات یا هر محصولی که نیاز به محافظ بیشتر دارد استفاده می‌شود. روکش این جعبه‌ها می‌تواند مقوا، پارچه، چرم مصنوعی و مواردی از این دست باشد. البته در تولید هارد باکس می‌توان بجای مقوای مغزی از فیبر یا MDF نازک نیز استفاده نمود.

 

جعبه هارد باکس به نمود استحکام پویافراز خلاق می‌ماند که در مسیر سفر محصول از فروشگاه به خانه یا سرزمین‌های دور از تولید زیبا و ظریف شما محافظت می‌کند. تولید و طراحی هاردباکس برای جلوگیری از ضربه، فشار، نفوذ مایعات و له شدگی بسیار مناسب است. سفر سلامت محصول شما در تعداد بالا میان دشواری مسیر و در فشار باربری با جعبه هاردباکس پویافراز خلاق تضمین می‌شود.

ساختار هارد باکس

جدا از جنس متریال رویی هاردباکس نوع ساختار اضلاع و وجود محافظ‌های ویژه باعث شده هاردباکس‌های پویافراز یکی از متمایز‌ترین و مقاوم‌ترین محصولات ما باشد. به علت ساختار سخت جعبه هاردباکس امکان طراحی و چاپ متنوع در رنگ‌های مختلف روی این هاردباکس وجود دارد.

 

همچنین نوع درب و قفل در‌های هاردباکس نیز امکان خلاقیت و طراحی منحصر به فرد هاردباکس را افزایش می‌دهد. یکی از دلایل اهمیت هاردباکس این است که اکثرا برای‌اشیای لوکس و زینتی به کار می‌رود و طراحی جعبه هاردباکس به نوعی است که در‌شان محصول خاص شما باشد.

پروسه تولید هاردباکس

تولید هارباکس‌های پویافراز در چند مرحله با توجه به جزئیات انجام می‌پذیرد. یکی از مهمترین عوامل انتخاب نوع جعبه طراحی آن بر اساس نوع محصول است. ابعاد محصول و برندینگ محصول تأثیر مهمی در گرافیک و طراحی هاردباکس دارد. آنچه ما خلق می‌کنیم یک محافظ و خانه امن برای ارزش دادن به آثار و محصولاتی است که لایق زیبایی و محافظتند.

 

ابتدا نوع متریال، ابعاد و نوع ساخت تعیین می‌شود. نسبت به تعداد، انواع و ابعاد این هاردباکس‌ها در زمان مناسب و تعهد بالا تولید می‌شوند. قیمت هاردباکس‌ها نیز به تعداد و ابعاد و همچنین جنس مواد اولیه استفاده شده در این جعبه‌ها بستگی دارد.

مواد اولیه استفاده شده در هاردباکس

مواد اولیه استفاده شده در هاردباکس‌های پویافراز خلاق موادی در حد استاندارد بین‌المللی هستند. کلیه مراحل تولید زیر نظر کارشناسان و متخصصان با تجربه انجام می‌شود تا تولید نهایی کیفتی در سطح جهانی داشته باشد. نوع طراحی و طرح چاپ نیز توسط طراحان خلاق پویافراز بر اساس اصول برندینگ و برند صاحبان محصولات انجام می‌پذیرد.

 

جدا از قابلیت طراحی سفارشی به شکل جعبه‌های مقوایی، چوبی یا فلزی تنوع و تعدد بالای محصولات هاردباکس باعث می‌شود شما در انتخاب نوع دلخواع بسته‌های خود انتخاب‌های گسترده‌ای داشته باشید. همچنین برای محصولات خاص و ظریف مانند گل‌ها، مجسمه‌ها و لوازم دکوری خاص می‌توانید از هاردباکس‌های پلاستیکی مقاوم و شفاف استفاده کنید.

 

تولید هاردباکس پلاستیکی شفاف به نوعی است که با استفاده از تلق و متریال ویژه جدا از محافظت از محصول شما جلوه زیبایی در نمایش آن می‌دهد. همچنین خریداران می‌توانند این محصولات را در جعبه‌های خاص و طراحی شده پویافراز نگهداری کنند.

هارد باکس سه تیکه

هاردباکس سه تیکه به چند دلیل می‌تواند استفاده شود. مقاومت، استحکام و محافظت بالا یکی از دلایل استفاده از هاردباکس سه تیکه است. دلیل دیگر استفاده از این جعبه سه تیکه طراحی خاص و لوکس آن است که برای محصولات خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

همچنین در مواردی که بیش از یک محصول در جعبه قرار می‌گیرد این هاردباکس‌های سه یا چند تکه انتخاب بسیا مناسبی هستند. تفاوت ابعاد جعبه محافظ خارجی و جعبه لوکس داخلی به علت خاص بودن آن می‌تواند طراحی‌های منحصر به فردی داشته باشد. همچنین این جعبه‌ها می‌تواند به شکل‌های مختلف نیز طراحی شود و گرافیک و هویت بصری متفاوتی روی جعبه‌های خارجی و داخلی چاپ شود.

 

جواهرات، لوازم آرایشی، ادکلن‌ها، محصولات کادویی و محصولات دکوری و تزیینی معمولاً بیشتر از جعبه سخت سه تکه استفاده می‌کنند. ابعاد و شکل جعبه‌های داخلی و خارجی نیز به دلخواه مشتری می‌تواند طراحی اختصاصی داشته باشد.

مقوای هارد باکس

مقوای هاردباکس باید از جنسی تهیه شود که در برابر نفوذ آب و فشار بالا مقاومت استانداردی داشته باشد. جلوگیری از له شدگی، فشار به محصول یا شکستن، سوراخ و پاره شدن از جمله مواردی است که مقوا‌های هاردباکس پویافراز بر این اساس انتخاب می‌شوند.

 

مواد اولیه استفاده شده در محصولات پس از سال‌ها تجربه و تخصص در امر طراحی بسته‌بندی از با کیفیت‌ترین مواد اولیه موجود در کشور با مقاومت و کیفیت بسیار بالا هستند. اطمینان خاطر شما از سلامت محصول دلگرمی ما است. در طی تمام این سال‌ها پویافراز سعی کرده با بررسی و رفع معایب ممکن برای انواع جعبه‌ها مقاوم‌ترین و با کیفیت‌ترین نوع هاردباکس را طراحی و تولید کند.