تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰

کترینگ سفره یزد

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و سفره یزد

  کترینگ سفره یزد تهران، درسال ۱۳۶۶ در محدوده بزرگراه اشرفی اصفهانی تاسیس شده و یکی از بزرگ‌ترین، مجهزترین و خلاق‌ترین آشپزخانه‌های غرب تهران است. وجه تمایز این کترینگ، خلاقیت در نحوه سرو، گارنیش‌های زیبا و ارائه غذای ایرانی باکیفیت‌ است. احترام به ذائقه مشتری از اصولی است که سفره یزد به آن پایبند است واین شعار تبلیغاتی را برای خود برگزیده است: ” آشپزخانه‌های بزرگ و مجهز ما، به پهنای ذائقه شما و وسعت خواسته‌‌های شماست”. از دیگر خدمات سفره یزد پذیرایی در همایش‌ها و میهمانی‌ها است و آن را به بهترین شکل انجام می‌دهد.

  فینگرفود، غذای ایرانی، انواع کباب و خوراک از جمله غذاهای منوی کترینگ سفره یزد است و غذاهای ایرانی به انتخاب مشتری در قابلمه روحی ارائه می‌شود. مدیر این رستوران به ذائقه مشتری احترام می‌گذارد و برای سلامتی میهمانان خود ارزش قائل است. از همین رو انواع غذا توسط آشپزان ماهر و خلاق با بهترین مواد اولیه طبخ و دیزاین می‌شود. همچنین امکان سفارش آنلاین غذا از طریق وبسایت و اپلیکیشن سفره یزد فراهم است.

  سفره یزد

  طراحی و تولید بسته بندی در شرکت پویا فراز خلاق

  امروزه بسته ‌بندی غذا اهمیتی بیش از پیش پیدا کرده است و جعبه غذا مانند لباس، معرف غذای داخل جعبه است. طراحی و تولید بسته ‌بندی رستوران کترینگ سفره یزد شامل: جعبه غذای بیرون بر و پاکت کاتلری رستوران در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق انجام شده است.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]