۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

کیترینگ ارغوان

  • بارزترین تجربه‌ای که در همکاری با شرکت پویا فراز خلاق داشته‌ایم صبوری و ادب تمام کارکنان این شرکت بوده است. این موضوع راه را برای ادامه همکاری هموار کرده است و امیدواریم در ادامه مسیر بتوانیم تجربیات و دستاوردهای درجه یک داشته باشیم.

    جناب آقای وحید حاجیان، مدیریت کیترینگ ارغوان

    داستان پویا فراز خلاق و کیترینگ ارغوان

    کترینگ ارغوان

    کیترینگ ارغوان در سال 1373 توسط زنده یاد داوود پهلوان تاسیس شد. و با بهره برداری از تجهیزات مدرن تهیه و پخت غذا و راه اندازی سیستم نوین توزیع غذا، با دو مزیت رقابتی سرعت و کیفیت وارد بازار غذای بیرون بر شد. کیفیت غذا و ارائه خدمات کیترینگ ارغوان موجب شد از طرف بسیاری از ادارات و سازمان‌ها و مجالس به عنوان تامین کننده اصلی غذای روزانه انتخاب شود. طوری که پس از گذشت چهار سال از شروع به کار ضمن اشتغال زایی برای حدود 400 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم، تیراژ غذای روزانه خود را به حدود 15000 پرس افزایش داد. این کیترینگ همچنان یکی از بهترین تامین کنندگان غذای بیرون بر در تهران است.

    بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

    شرکت پویا فراز خلاق از سال 1400 به عنوان تامین کننده اصلی انواع جعبه غذای بیرون بر کیترینگ ارغوان با این مجموعه همکاری می‌کند. از این جمله می‌توان به تولید چند مدل جعبه بیرون بر غذا با نگهدارنده مخلفات و سینی غذای بیرون بر ای فلوت اشاره نمود.

    یکی از مزیت‌های پویا فراز خلاق برای مشتریانش ارائه مشاوره در جهت بهبود کیفیت طراحی و تولید بسته بندی است. کیترینگ ارغوان در هر مرحله از باز تولید جعبه های غذای خود با پیشنهادهایی از طرف ما برای بهبود نگهداری غذا و ایجاد تجربه کاربری بهتر برای مشتریان خود روبرو می‌شود. از این جمله می‌توان به افزایش استحکام جعبه های بیرون بر اشاره نمود. طراحی و تولید جعبه بیرون بر غذا به رنگ مشکی برای استفاده در مراسم عزاداری یکی دیگر پیشنهادها بود که عملی شد.

    شرکت پویا فراز خلاق در تمام مراحل طراحی بسته بندی تا تولید آن مشتریان خود را همراهی می‌کند. تا مطمئن شود نیاز مشتری در زمان مناسب به شکل مطلوب برطرف می‌گردد. تولید جعبه با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تعهدی است که ما نسبت به مشتریان خود داریم. کارشناسان فنی ما تمام مراحل تولید جعبه را از تهیه متریال گرفته تا لیتوگرافی، چاپ و جعبه سازی، با دقت زیر نظر می‌گیرند.