۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

کافه دانشجو

 • خوشحالم از اینکه با یک تیم حرفه‌ای، خلاق و خوش قول کار می‌کنم. که به کیفیت و تحویل بموقع سفارش‌های ما متعهد هستند. به طور کلی تجربه کار با پویا فراز خلاق برای من تجربه متفاوتی است که با پیمانکاران دیگر نداشته‌ام.

  آقای عزیززاده – مالک کافه دانشجو

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و کافه دانشجو

  کافه دانشجو یکی از کافی شاپ‌های معروف شهر ارومیه است. این کافی شاپ در خیابان امام، در نزدیکی مهمانسرای ایران و مرکز خرید صدر در شهر ارومیه قرار گرفته است. در این کافی شاپ می‌توانید انواع بستنی، نوشیدنی سرد و گرم، کیک و پیراشکی را سفارش دهید. اما چیزی که باعث محبوبیت و معروفیت کافی شاپ دانشجو در شهر ارومیه شده است، بستنی قیفی‌های این کافه است. این بستنی ها در ارومیه زبان‌ زد هستند.

  بسته‌بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  برای بسته بندی کافی شاپ‌ می‌توان استراکچر و طرح‌های جدید و متنوعی را پیشنهاد داد. بسته بندی‌ کافی شاپ با طراحی جدید می‌تواند برای علاقمندان به کافی شاپ جذاب باشد و در بالا رفتن آمار فروش هم تاثیر زیادی داشته باشد. کافه دانشجو از آن دسته مشتریانی است همواره از ایده‌های تازه استقبال می‌کنند. و همیشه به دنبال طرح های تازه‌تر و کاربردی‌تر برای طراحی بسته بندی محصولات بیرون بر خود نظیر کیک و نوشیدنی است.

  دانشجو

  طراحی استراکچر و تولید بسته بندی

  یکی از جعبه هایی که محصول همین دیدگاه است جعبه کیک دسته دار پنجره دار کافه دانشجو است. ویژگی منحصر بفرد این جعبه که توسط تیم طراحی بسته بندی پویا فراز خلاق طراحی شده است، شکل گرفتن جعبه با بهره گیری از خط‌تا و تیغ است. بطوری که فقط با تا شدن و بدون استفاده از چسب به شکل جعبه در می‌آید. همچنین استراکچر جعبه به گونه‌ای طراحی شده است که کمترین میزان پِرت مقوا را در هنگام تولید بسته بندی دارد.

  در تولید این جعبه کیک کافی شاپ از مقوای بهداشتی ایندربرد استفاده شده است. زیرا به دلیل امکان تماس کیک با سطح داخلی جعبه در زمتن حمل محصول وجود دارد. برای تولید چنین جعبه هایی بهتر است از مقوای بهداشتی استفاده شود. تا کنون بسته بندی نوشیدنی مثل هولدر لیوان و جعبه کیک کافی شاپ در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق طراحی و تولید شده است.