۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

پیتزا دهکده

 • من سال‌ها است با شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق کار می‌کنم.  رابطه‌ی ما در این سال‌ها به  یک رابطه‌ی کاملا دوستانه‌ تبدیل شده است و خودمان رو جدا از آنها نمی‌دانیم.

                                                                                                                فِرِد یوهنا؛ مالک پیتزا دهکده

  پیتزا دهکده

  داستان پویا فراز خلاق و پیتزا دهکده

  پیتزا دهکده در سال 1377 توسط فِرِد و آرتور یوهنا تاسیس شد. پنجره‌های سرتاسری، پرده‌های چهارخانه، میز و صندلی‌های چوبی، تصاویر دیوارکوب‌ از بازیگران قدیمی، دست‌ نوشته‌ها و وسایل قدیمی به همراه برخورد دوستانه‌ی دو برادر با مشتریان، فضایی گرم و صمیمی ایجاد کرده‌ است. که به محض ورود احساس می‌کنید سالیان است رستوران فست فود دهکده را می‌شناسید.
  اگرشما هم طرفدار فیلم‌های وسترن هستید. گذر از در چوبی دولَتی انتهای رستوران را از دست ندهید.
  انواع پیتزا مانند ماکیان، پنیر، آبزیان، گوشت، سبزیجات و استوایی را در این رستوران می‌توانید بیابید.

  بهتر بگوییم. دهکده یکی از متنوع‌ترین منوها را دارد که علاوه بر انواع ساندویچ‌های تنوری، خوراک‌ها و پیش‌غذاها را نیز دارا است. طبخ غذا در برابر چشمان شما انجام می‌شود. برادران یوهنا مشتریان قدیمی بسیاری دارند. که از اوایل تاسیس این رستوران تا امروز همراه آنها هستند.


  پیتزادهکده هر ساله از اواسط آذر تا میلاد مسیح، عطر و بوی کریسمس به خود می‌گیرد. بابانوئل دم درب اصلی رستوران، درخت کاج تزئین شده در انتهای سالن، نورهای رنگی پشت پنجره، فضای رستوران را دوست‌ داشتنی‌تر می‌کند.

  طبخ غذا در این رستوران زمان زیادی نمی‌برد. همچنین می‌توانید در حین انتظار برای آماده شدن غذا از بازی متداول میان مشتریان قدیمی که حدس نام بازیگرانی است که عکس‌شان روی دیوار زده شده، لذت ببرید.

  بسته‌ بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  شرکت پویا فراز خلاق در طول سالها، با شناسایی نیاز مشتریان اقدام به تولید بهترین بسته‌ بندی فست فود مطابق با خواسته‌ی آنها می‌نماید. اعتماد مشتریان به تجربه و مهارت ما موجب شده بتوانیم منحصربه فردی تولید و به بازار بسته‌بندی ایران عرضه نماییم. حاصل همکاری شرکت پویا فرازخلاق و پیتزا دهکده تولید جعبه پیتزا با متریال ای‌فلوت است. این پک بیرون بر پیتزا قدیمی‌ترین استراکچرهای جعبه پیتزا است و برادران یوهنا با انتخاب آن حس نوستالژی متناسب با محیط را به مشتریان‌شان در خارج از رستوران نیز منتقل نموده‌اند.