۸۷۷۰۰۶۵۰

پانچیک فود

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و پانچیک فود

  پانچیک فود مرداد ماه سال ۱۳۹۴، افتتاح شد. پانچیک هم اکنون سه شعبه در تهران دارد که دارای منوی گسترده ای از انواع کلاب‌ها و پانچیک‌ها هستند. در کنار این محصولات با توجه به تقاضای بازار، لانگ‌ویچ و پیتزا هرکول دو محصول دیگری بودند که به منوی فست فود پانچیک ‌فود اضافه شدند.

  به طور کلی به پیراشکی یا نان بسته‌ای که مخلفاتی را درون خود داشته ‌باشد بونچیک می‌گویند. در تولید خمیر نان محصولات پانچیک از جوش شیرین استفاده نمی شود و کلاب‌ها بدون دخالت دست، و با دستگاه‌های تمام اتوماتیک تولید و بسته‌بندی می‌شوند.

  ارزش اصلی که مدیریت پانچیک فود آن را دنبال می‌کند، ارائه غذای سالم، باکیفیت و با ارزش غذایی بالا است.چشم انداز پانچیک تبدیل شدن به یک برند زنجیره‌ای معتبر در منطقه و جهان است.

  پانچیک
  کلاب گوشت پانچیک

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  شرکت پویا فراز خلاق به عنوان تولید کننده و طراح فعال بسته بندی همواره در حال رصد بازارهای جهانی برای استفاده از بهترین مواد اولیه است. بر اساس همین رویکرد ورق‌های بهداشتی و دوستدار محیط زیست نچرال کرافت را برای بسته بندی غذا به پانچیک فود پیشنهاد کرد.
  بسته‌بندی ساندویچ طوری طراحی شده که می‌توان آن را از پرفراژ باز کرد و کاملا بهداشتی و بدون برخورد دست پانچیک را میل نمود. بعلاوه جعبه‌های کلاب تولید شده قابل استفاده در ماکروویو هستند. دیگر محصول تولید شده برای این فست فود کارتن مادر برای حمل جعبه‌های کلاب بوده است.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]
  Phone