۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

پانچیک فود

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و پانچیک فود

  پانچیک فود مرداد ماه سال 1394، افتتاح شد. پانچیک هم اکنون سه شعبه در تهران دارد. که دارای منوی گسترده ای از انواع کلاب‌ها و پانچیک‌ها هستند. در کنار این محصولات با توجه به تقاضای بازار، لانگ‌ویچ و پیتزا هرکول دو محصول دیگری بودند که به منوی فست فود پانچیک ‌فود اضافه شدند.

  به طور کلی به پیراشکی یا نان بسته‌ای که مخلفاتی را درون خود داشته ‌باشد بونچیک می‌گویند. در تولید خمیر نان محصولات پانچیک از جوش شیرین استفاده نمی شود. و کلاب‌ها بدون دخالت دست، و با دستگاه‌های تمام اتوماتیک تولید و بسته‌بندی می‌شوند.

  ارزش اصلی که مدیریت پانچیک فود آن را دنبال می‌کند، ارائه غذای سالم، باکیفیت و با ارزش غذایی بالا است. از همین رو یکی از مشتریان پانچیک در دوران کرونا بیمارستان‌ها بودند. که برای تغذیه کادر درمان خود از پانچیک خرید می‌نمودند. چشم انداز پانچیک تبدیل شدن به یک برند زنجیره‌ای معتبر در منطقه و جهان است.

  پانچیک
  کلاب گوشت پانچیک

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق به عنوان تولید کننده و طراح فعال بسته بندی همواره در حال رصد بازارهای جهانی برای استفاده از بهترین مواد اولیه است. بر اساس همین رویکرد ورق‌های بهداشتی و دوستدار محیط زیست نچرال کرافت را برای بسته بندی غذا به پانچیک فود پیشنهاد کرد. این مقوا دارای استاندارد سازمان غذا و داروی آمریکا است. دیگر بسته بندی های تولید شده در پویا فراز خلاق با مقوای نچرال کرافت عبارتند از: جعبه سوخاری کرافت کوچک قفل دوطرفه، جعبه سوخاری کرافت دو تکه و سه تکه قفل دوطرفه، جعبه سوخاری کرافت پنج تکه قفل دوطرفه، جعبه سالاد پنجره دار، جعبه سیب زمینی مخروطی و جعبه سیب زمینی دسته دار.
  بسته‌بندی ساندویچ طوری طراحی شده است که می‌توان ساندویچ را به همراه بسته بندی در ماکروویو قرارداد. سپس آن را از محل پرفراژ روی بسته باز کرد و کاملا بهداشتی و بدون برخورد دست میل نمود. محصولات پانچیک در تعداد زیاد برای استفاده در بیمارستان‌ها و ادارات دیگر ارسال می‌شوند. بنابر این علاوه بر تولید جعبه های تکی، کارتن مادر نیز برای حمل جعبه‌های کلاب توسط پویا فراز خلاق تولید شده است.