۸۷۷۰۰۶۵۰

نوین چرم

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و نوین چرم

  نوین چرم از سال ۱۳۷۰ فعالیت در زمینه تولید محصولات با استفاده از چرم طبیعی شروع به کار کرده است و از سال ۱۳۸۲ نام تجاری نوین چرم را برای محصولات خود برگزیده است. این شرکت هم اکنون برندی پیشرو در تولید محصولات چرمی با کیفیت است. فروشگاه‌های زنجیره‌ای این شرکت یکی از اولین مجموعه‌های زنجیره‌ای فروش محصولات چرمی در ایران به حساب می‌آیند و در شهرهای مختلف ایران شعبه دارند.

  در راستای بهبود خدمات و ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان، مجموعه فعالیت‌های در این شرکت صورت گرفته است. از جمله حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین المللی، همکاری با طراحان مطرح و دانش آموختگان این حوزه، که ماحصل این اقدامات، سابقه صادرات محصولات به کشورهای مختلف، دریافت نشان‌های متعدد در همایش‌ها و جشنواره‌های داخلی، از جمله دریافت نشان ” برند برتر در صنعت چرم” را نام برد.

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  با راه اندازی سامانه فروش آنلاین و نیاز به ارسال محصولات با شیوه‌ای مناسب برای مشتریان در سراسر ایران؛ شرکت کارتن سازی پویا فراز خلاق کارتن‌ پستی نوین چرم را در چهار سایز مختلف و با استفاده از ورق ۳ لایه فلوت دار با ابعاد و وزن محصولات این فروشگاه طراحی و تولید نمود. با بسته بندی کالا و شاپینگ بگ محصولات با ظاهر و کیفیتی مناسب به دست مصرف کننده برسد.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]
  Phone