۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

نوین چرم

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و نوین چرم

  نوین چرم از سال 1370 فعالیت در زمینه تولید محصولات با استفاده از چرم طبیعی شروع به کار کرده است. و از سال 1382 نام تجاری نوین چرم را برای محصولات خود برگزیده است. این شرکت هم اکنون برندی پیشرو در تولید محصولات چرمی با کیفیت است. فروشگاه‌های زنجیره‌ای این شرکت یکی از اولین مجموعه‌های زنجیره‌ای فروش محصولات چرمی در ایران به حساب می‌آیند. و در شهرهای مختلف ایران شعبه دارند.

  در راستای بهبود خدمات و ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان، مجموعه فعالیت‌هایی در این شرکت صورت گرفته است. از جمله همکاری با طراحان مطرح و دانش آموختگان این حوزه. ماحصل این اقدامات، سابقه صادرات محصولات به کشورهای مختلف و دریافت نشان‌های متعدد در همایش‌ها و جشنواره‌های داخلی است. از جمله دریافت نشان ” برند برتر در صنعت چرم” را نام برد.

  این برند محبوب ایرانی چند سالی است با دو بازیگر جوان و مطرح کشورمان – بهرام رادان و بهنوش طباطبایی – برای نمایش محصولات پوشاک خود در کمپین‌های تبلیغاتی ATL همکاری می‌نماید. حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین المللی و تبلیغات منظم و پیوسته موجب شده این برند بیشترین Brand Awareness (میزان آگاهی مخاطب هدف از برند) را در میان برندهای رقیب در دارا باشد.

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  با راه اندازی سامانه فروش آنلاین نوین چرم و نیاز به ارسال محصولات با شیوه‌ مناسب برای مشتریان در سراسر ایران. شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق کارتن‌ پستی را در چهار سایز مختلف برای این شرکت طراحی نمود. تا متناسب با انواع محصولات نوین چرم باشد. همچنین برای اطمینان از سالم رسیدن محصول به دست مشتری. در تولید کارتن پستی از ورق 3 لایه فلوت دار استفاده شد.

  محصول دیگر تولید شده برای این مشتری شاپینگ بگ است. استفاده از تکنیک‌های مختلف نظیر طلاکوب، برجسته کاری و نصب روبان، کمک نموده تا خریداران حضوری نوین چرم نیز محصولات را در بسته بندی زیبا دریافت نمایند.