۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

رستوران باگت

 • داستان پویا فراز خلاق و باگت

  رستوران باگت یکی از رستوران‌های تهران با شش شعبه در مناطق مختلف است. این رستوران دارای طیف غذایی متنوعی، شامل پیتزا پپرونی، پیتزا کمبو، پیتزا بوقلمون، پیتزا سیر و استیک، پیتزا مارگاریتا، پیتزا سبزیجات و پیتزا مرغ کاری است.

  یکی از غذاهای بی‌نظیر این رستوران پیتزاهای دیپ دیش است. این پیتزا در بین مشتریان محبوبیت زیادی دارد. انواع پیتزاهای دیپ دیش این رستوران شامل پیتزا رست بیف، میت‌لوف و کمبو است. علاوه بر پیتزا این رستوران دارای غذاهای متنوع دیگری نظیر انواع ساندویچ، برگر، فیله، مرغ سوخاری و انواع سالاد و پیش‌غذاهای لذیذ است. نان‌های برگر و ساندویچ رستوران باگت در نانوایی اختصاصی مجموعه تهیه می شوند.
  این رستوران یکی از رستوران‌هایی است که به سلامت به عنوان یک اصل توجه ویژه ای دارد. سلامت مواد غذایی، سلامت بسته بندی، سلامت کارکنان، سلامت محیط و در نتیجه سلامت مشتری چیزی است که در رستوران باگت به صورت مستمر آموزش داده شده و ارزیابی می شود.

  باگت فست فود
  فست فود باگت

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  خلق بهترین تجربه برای مشتری هدف مهمی است. یکی از مهمترین عواملی که باعث این تجربه می‌شود بسته‌بندی محصول است. بسته‌بندی‌های تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق، بهداشتی، کاربردی، با ظاهری چشم نواز است. و حس اعتماد و لذت را به مشتریان منتقل می‌کند.
  شرکت پویا فراز خلاق تولید کننده بسته بندی فست فود، انواع جعبه‌ پیتزا، جعبه ساندویچ، جعبه سوخاری، جعبه سیب ‌زمینی سرخ کرده، پلیت‌ سوخاری و پلیت سیب‌زمینی سرخ‌ کرده و پاکت‌ بیرون‌ بر فست فود، مختص رستوران باگت تولید کرده است. جلوه ظاهری بسته‌بندی رستوران باگت حاصل یک طراحی بصری خلاقانه و بی‌نظیر است که در عین زیبایی، هویت بصری برند رستوران را نیز نشان می‌دهد. یکی از جنبه‌های نوآورانه رستوران باگت در زمینه بسته‌بندی، جعبه فست فود برای کودکان است. این جعبه‌ها نشان دهنده اهمیت دادن برند باگت به سلامت و شادی و نشاط کودکان است.