۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

رستوران مرشد

 • رستوران مرشد

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و رستوران مرشد

  رستوران مرشد در محله قدیمی و با اصالت تجریش در کوچه ذغالی‌ها قرار دارد. این رستوران در سال 91 با یک آشپزخانه کوچک شروع به کار کرد. و بعد از گذشت چند سال به رستورانی محبوب و پر رفت و آمد تبدیل شد. سپس دو شعبه دیگر خود را در نیاوران و کاشانک تاسیس کرد. این رستوران با استفاده از دیوارهای گلی، پنجره‌های زیبا با شیشه های رنگی و استفاده از المان‌های سنتی مانند سماور، ظروف سنتی و شمشیر و سپر تزیینی بافتی سنتی به کل فضای رستوران داده است. از خصوصیات بارز این رستوران کیفیت سرویس‌دهی به سبک سنتی، موقعیت مکانی عالی، قیمت مناسب و کیفیت بالای غذای ایرانی است.

  منوی رستوران به چهار دسته چلوکباب، خوراک، خورش و چلوگوشت تقسیم می شود. همچنین پیش غذاهای مرشد یک منو سنتی متنوع را رقم می‌زند. رستوران مرشد در بخش چاشنی ها نیز موفق است. دوغ محلی مرشد فوق العاده لذیذ است. ماست موسیر مخصوص در کاسه سفالین و سالاد شیرازی در ظروف سنتی با لعاب آبی سرو می شوند. و علاوه بر طعم، حس خوبی نیز ایجاد می کنند.

  بسته بندی تولید شده در پویا فراز خلاق

  از نکات جالب توجه رستوران مرشد ارائه غذا در مجمعه (نوعی سینیِ مسی) است و مشتری به سلیقه خود می‌تواند سایز مجمعه را انتخاب نماید. غذاهای بیرون بر این رستوران در سه حالت ظروف مسی، ظروف پیرکس و ظروف یکبار مصرف ارائه می‌گردد. وهمگی در یک جعبه غذای بیرون‌ بر بسیار زیبا که همخوانی جالبی با فضای کلی رستوران داشته و با نشان مرشد و طرحی سنتی مزین شده است به دست مشتریان می‌رسد. بسته بندی رستوران تولید شده در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق از لحاظ ساختاری محکم بوده و قابلیت تحمل وزن غذا را دارد. و در طول مسیر غذا را گرم نگه می‌دارد. همچنین استفاده از رنگ مناسب بسته بندی، یک حس سنتی به جعبه‌های بیرون بر می‌دهد.