۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

فکرآوران

 • فکرآوران متن

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و فکرآوران

  فکر آوران اولین و بزرگترین مجموعه تولید کننده بازی‌های فکری در ایران است. بازی‌های فکرآوران در پنج دسته اصلی استراتژِیک، خانوادگی، کودکانه، هوش، ورزش و هیجان تقسیم می‌شود.

  تاثیر بازی فکری بر پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان، و تجربه شرکت پویا فراز خلاق در تولید بازی‌های فکری، بازی‌های مقوایی و بسته بندی آنها موجب همکاری ما با شرکت‌ها و برندهای معتبر و باسابقه عرضه کننده بازی‌های فکری شده است. تولید بازی‌های فکری مستلزم موارد زیر است:

  استفاده از متریال مرغوب

  شرکت پویا فراز خلاق با واردات مستقیم مقوای درجه یک و تامین مقوای داخلی از تولید کنندگان درجه یک داخلی مرغوب ترین مواد اولیه را برای تولید بازی فکری مقوایی فراهم نموده است.

  دقت در آماده سازی فایل طراحی برای چاپ

  بازی‌های فکری مقوایی معمولن جزئیات فراوان و قطعات زیادی دارند. در صورتی که لذا آماده سازی فایل طراحی برای چاپ باید با دقت و صرف زمان کافی انجام گیرد.

  نظارت بر فرآیند پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ

  وجود همین جزئیات اهمیت دقت و نظارت بر پروسه لیتوگرافی، قالبسازی، چاپ، سلفون و دایکات را دوچندان می‌نماید.

  رعایت تمام این موارد در شرکت پویا فراز خلاق موجب کاهش ضایعات و ارائه محصول با کیفیت شده است.

  تولید محصولات فکر آوران در شرکت پویا فراز خلاق

  برای فکر آوران مجموعه ‌ای از جعبه‌ بازی که در دسته محصولات بسته بندی فرهنگی و آموزشی تقسیم بندی شده اند در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق تولید شده است. جعبه‌های بازی از جمله محصولاتی است که عموما توسط کودکان و نوجوانان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این جعبه‌ها به دلیل استفاده مکرر باید طوری طراحی و تولید شوند که قابلیت باز و بسته شدن چندباره را داشته و دفرمه و خراب نشوند. در تولید بسته بندی کالا از ورق لمینیت شده استفاده شده است. بر روی این جعبه ها یک لایه سلفون کشیده شده است. استفاده از سلفون باعث افزایش کیفیت و ماندگاری بسته بندی می‌شود.