تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰

فست فود فریکادل

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و فریکادل

  فست فود فریکادل با همبرگرهای خود معروف است. این مجموعه در کشورهای ترکیه، گرجستان و عربستان فعالیت می‌کند .این مجموعه علاوه بر این کشورها در تهران نیز دارای شعبه چند شعبه است.
  در حال حاضر فریکادل دارای سه شعبه در تهران و یک شعبه در لواسان است. با توجه به گسترش تعداد فست فودها و رستوران‌ها هر یک به دنبال ایجاد نوآوری و گسترش خدمات و آفرها برای مشتریان خود هستند. این رستوران فست فود با بهره‌گیری از تکنولوژی، روش سفارش‌گیری خاص خود را ایجاد کرده است. به این صورت که  اپلیکیشنی طراحی شده است که با کمک آن مشتریان می‌توانند بر اساس سلیقه خود نوع همبرگر، نوع نان، پنیرها و تمامی مخلفات سفارش مورد علاقه خود را انتخاب کرده و نهایتا اسمی را هم برای سفارش‌شان اسمی را انتخاب کنند. موقع تحویل، هر سفارش، با اسم مشخص شده تحویل می شود.

  فست فود فریکادل
  فست فود فریکادل

  بسته‌بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  شرکت پویا فراز خلاق سال‌ها در زمینه طراحی و تولید بسته بندی‌ رستوران‌ و بسته بندی فست فود فعال بوده و همواره در تلاش است تا بتواند کیفیت و سرعت ارائه خدمات را به مشتریان افزایش دهد. یکی از مهمترین موارد در بسته بندی غذا استفاده از مقوای بهداشتی و تولید و ارسال آن در بسته‌بندی‌های بهداشتی که قابلیت انبار شدن را داشته باشند است.‌ شرکت پویا فراز خلاق طراحی استراکچر و تولید جعبه سیب زمینی سرخ کرده و جعبه همبرگر را برای رستوران‌ فریکادل، انجام داده است.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]