۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

شیائومی

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و شیائومی

  شیائومی در سال‌ 2010 تاسیس شد. و از سال 2018 وارد بازار بورس هنگ کنگ شد. شیائومی یک شرکت پلت فرم اینترنتی و تولید کننده تلفن‌های هوشمند و سخت افزار هوشمند است. این شرکت چهارمین تولید کننده بزرگ تلفن همراه در جهان است. و همواره به دنبال نوآوری و ارائه فناوری نوین با قیمت صادقانه به مصرف کنندگان جهانی است. شرکت شیائومی بزرگترین تولید کننده پلت فرم اینترنت اشیا در جهان است. و بیش از 213 میلیون دستگاه هوشمند، به پلت فرم این شرکت متصل شده است.

  شرکت تسک میران، تنها عرضه کننده اختصاصی محصولات شیائومی در ایران است. این شرکت تمامی مراحل تامین کالا، از مبدا را مدیریت کرده و محصولات شیائومی را در قالب یک سیستم توزیع ایمن و خدمات پس از فروش با کیفیت به کاربران عرضه می‌کند.

  شیائومی

  بسته بندی موبایل و اکسسوری موبایل

  بسته بندی لوازم برقی به خصوص لوازم مصرفی مانند تلفن همراه و ملزومات آن نیازمند استفاده از جعبه با ویژگی‌های خاص طراحی، ویژگی‌های حفاظتی و کیفیتی است. این جعبه‌ها در ویترین فروش قرار می‌گیرند. بنابراین طراحی بسته بندی به اندازه طراحی محصول اهمیت دارد و باید مناسب و مطابق با سلیقه مخاطب هدف باشد. همچنین جعبه باید از کیفیت بالای چاپ و تولید برخوردار باشد تا بتواند اطمینان خاطری از کیفیت محصول درون جعبه به مشتریان انتقال دهد. تنها در این صورت است که جعبه تلفن همرا می‌تواند نقش خود را به عنوان فروشنده خاموش در لحظه تصمیم به خرید مخاطب هدف ایفا نماید. برای این نوع از وسایل می توان از انواع جعبه‌های هاردباکس یا جعبه‌های لمینیتی استفاده کرد.

  بسته بندی تولید شده برای شیائومی

  به درخواست شرکت تسک میران در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق جعبه‌های دو طرف لمینیت با سلفون مات و درب تلسکوپی طراحی و تولید شدند که در کنار ظرافت و شکیل بودن حفاظت مناسبی هم می توانند از محصول داشته باشند.