۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

شهرزاد اسفرجانی

 • شهرزاد اسفرجانی، مشاور خلاق ارتباطات و تبلیغات با تخصص برنامه‌ریزی برند،طراحی، بستـه‌بندی و بازاریابی است. او با تجـربه‌ای عمیق و با اندوخته‌ای غنی از دانش تبلیغات و ارتباطات، نامی آشنا و مؤثر در بازار حرفه‌ای وپیچیده‌ی امروز ایران است.

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و شهرزاد اسفرجانی

  شهرزاد اسفرجانی، برخواسته از چاپ و بسته بندی

  داستان شهرزاد اسفرجانی و جهان تبلیغات، جهانی که در آن زیسته، از آن آموخته و بر آن افزوده، یک داستان قدیمی است. اگر پیشرفت و اوج این داستان مدیون آموزش و تاثیرپذیری هم زمان از تمـام کسانی باشد که او با آنها کار کرده، به آنها یاد داده و از آنها یادگرفته. ریشه در جایی است که او در خانواده‌ای با تخصص هنر و تجارت متولد می‌شود. پدر او ” استاد علی اسفرجانی” از اولین فارغ التحصیلان مدرسه هنرهای زیبا بود. او و برادرش یکی از اولین گراوور‌سازی‌ها و حروف‌ریزی‌های ایران را تاسیس کردند.

  مدرس و مشاور تبلیغات

  شهرزاد اسفرجانی، مشاور خلاق ارتباطات و تبلیغات با تخصص برنامه‌ریزی برند،طراحی، بستـه‌بندی و بازاریابی است. او با تجـربه‌ای عمیق و با اندوخته‌ای غنی از دانش تبلیغات و ارتباطات، نامی آشنا و مؤثر در بازار حرفه‌ای وپیچیده‌ی امروز ایران است. بسیاری از طراحان گرفیک، طراحان بسته بندی شاگردان کلاس‌های او در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد و آموزشگاه‌های خصوصی بوده اند.

  شهرزاد اسفرجانی، مؤسس یک آژانس تبلیغاتی موفق

  او راوی داسـتـان‌های به یادمـانـدنـی برنـدهـای تیـزهـوشــی اسـت که به راز قـدرت ارتـبـاطات در راهـبـری اهـداف خود پی‌بـرده‌اند. برنـدهایی چـون لیپتون، سیگنال، تتراپک، روغن موتور کاسترول، زعفران -سحرخیز، فومن شیمی و چای گلستان، از قهرمانان داستان‌های او هستند. شهرزاد اسفرجانی در حوزه‌ی ارتباطات یک استراتژیست خلاق است. او طراح و راهبر سرنوشت برندها است. یادگار ماندگار شهرزاد اسفرجانی آژانس تبلیغاتی داروَگ است. داروَگ با راهبرای خانم اسفرجانی از بدو تاسیس در دهه هفتاد به عنوان یک آژانس تبلیغاتی خلاق و پیشرو در فضای تبلیغاتی ایران مطرح شد.

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  زمستان 1393 بود که شهرزاد اسفرجانی به فکر افتاد برای هدیه نوروزی سال 1394 به جای اقلام مصرفی و همیشگی از چندتکه مقوا ساده برای هدیه‌‌ای زیبا خلق کند. پس تصمیم به طراحی و تولید پازل کارتنی به شکل حیوان آن سال یعنی بز گرفت. پازل که در سبد محصولات ما در دسته بسته بندی کالا و بسته بندی فرهنگی و آموزشی قرار می‌گیرد. هدیه‌ای که در زمان خود جذاب و متفاوت بود. طراحی گرافیک و استراکچر پازل توسط تیم خانم اسفرجانی انجام شد. و تولید آن به پویا فراز خلاق سپرده شد. اینگونه بود که برای چندمین بار تجربه‌ای ارزنده از همکاری با یکی از متخصص‌های بسته بندی در ایران برای ما رقم خورد.