تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰

شرکت پیشرانه

 • شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق یک مجموعه نوآور و خلاق است. کارشناسان تولید پویا فراز خلاق بسته بندی را با مناسب ترین متریال و  بهترین روش، تولید می‌کنند. تیم فروش نیز همواره نسبت به درخواست‌های ما و عجله‌ای که برای دریافت بسته بندی داریم، منعطف هستند.

  مهندس اصفهانی؛ مدیرعامل شرکت پیشرانه

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و شرکت پیشرانه

  شرکت نوآوران برق پیشرانه یکی از برندهای خوشنام صنعت الکتریک کشور است. کارخانه پیشرانه در شهر ساری (مرکز استان مازندران) قرار دارد. محصولات تولیدی این کارخانه شامل انواع محافظ‌ لوازم الکتریکی استابلایزرهای خانگی و صنعتی، و یو پی اس می‌گردد.

  پیشرانه همچنین نسبت به نیاز مشتریان خود دست به طراحی و تولید سیستم‌های اختصاصی و تخصصی حفاظت الکتریکی می‌زند.

  محصولات شرکت پیشرانه

  بسته‌بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  در شرکت پویا فراز خلاق به سفارش شرکت نوآوران برق و الکترونیک تا کنون انواع بسته بندی لوازم برقی از جمله جعبه لمینیتی محافظ برق در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و تولید شده است. فرآیند طراحی استراکچر و تولید جعبه برای محصولات متنوع شرکت پیشرانه، با در نظر گرفتن ابعاد، وزن و متعلقات هر محصول انجام می‌شود. برای ایجاد حداکثر محافظت از هر محصول منقسم‌ هایی درون جعبه تعبیه می‌شود. برای تست مقاومت جعبه‌ و اطمینان از قرار گیری درست قطعات در میان منقسم‌ها، پیش از تولید جعبه، نمونه‌هایی ساخته و آزمایش می‌شوند و پس از کنترل کیفی وارد پروسه تولید انبوه می‌گردند.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]