۸۷۷۰۰۶۵۰

شرکت شکوفامنش

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و شکوفامنش

  شرکت شکوفامنش از قدیمی‌ترین‌ها در تولید و واردات محصولات بهداشتی است که کار خود را از سال ۱۳۲۱ آغاز کرده است. شکوفامنش تولیدکننده کرم و ژل‌های بهداشتی است. شرکت شکوفامنش وارد کننده محصولات آرایشی بهداشتی از برندهای بنامی همچون نیوه‌آ، بیول، بِی‌بی لند، توشیبا، جردن، فیلیپس و … است.

  خانواده‌ی بزرگ شکوفامنش با پشتوانه‌ی تجربه‌ی چندین ساله در امر تولید و واردات به برندینگ، پخش و توزیع نیز وارد شده‌ و مانند دیگر عرصه‌ها در این حوزه نیز خوش درخشیده است. فروشگاه‌های زنجیره‌ای، هایپرمارکت‌ها، داروخانه‌ها، سوپر مارکت‌ها، فروشگاه‌های آنلاین، فروشگاه‌های سیسمونی و فروشگاه‌های آرایشی بهداشتی از کانال‌های فروش شرکت شکوفامنش هستند.

  شرکت شکوفامنش با تاسیس دفتر در شهرهای دیگر ایران علاوه بر کمک به اشتغال‌زایی، دست به آموزش و تجهیز پرسنل به علوم و دانش‌های مربوط به فعالیت‌شان زده است.

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  لازمه‌ی تولید بسته بندی آرایشی و بهداشتی تجربه در چاپ، و دقت و ظرافت در کار است. همچنین مواد اولیه مورد استفاده در تولید بسته بندی کالا نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت پویا فراز خلاق از سال ۱۳۶۴ با کسب مهارت‌های لازم و تجربه در صنعت چاپ و بسته بندی اقدام به همکاری با برندهای معتبر این عرصه کرده است. این همکاری تا امروز ادامه داشته. همچنین بسیاری از برندهای مطرح از مشتریان وفادار پویا فراز خلاق هستند. همکاری شرکت پویا فراز خلاق و شرکت شکوفامنش بر پایه‌ اعتماد شکل گرفته است تولید جعبه دارو مثل جعبه‌ کرم موبر و تولید جعبه لمینیتی هدیه نوروزی نیوه‌آ از موارد این همکاری هستند.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]
  Phone