۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

شرکت شکوفامنش

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و شکوفامنش

  شرکت شکوفامنش از قدیمی‌ترین‌ها در تولید و واردات محصولات بهداشتی است. این شرکت کار خود را از سال 1321 آغاز کرده است. شکوفامنش تولیدکننده کرم و ژل‌های بهداشتی، و وارد کننده محصولات آرایشی بهداشتی از برندهای بنامی همچون نیوه‌آ، بیول، بِی‌بی لند، توشیبا، جردن، فیلیپس و … است.

  خانواده‌ی بزرگ شکوفامنش با تجربه‌ی چندین ساله در امر تولید و واردات را پشتوانه‌ای برای ورود به حوزه برندینگ، پخش و توزیع نموده است. و مانند دیگر عرصه‌ها در این حوزه نیز خوش درخشیده است. فروشگاه‌های زنجیره‌ای، هایپرمارکت‌ها، داروخانه‌ها، سوپر مارکت‌ها، فروشگاه‌های آنلاین، فروشگاه‌های سیسمونی و فروشگاه‌های آرایشی بهداشتی از کانال‌های فروش شرکت شکوفامنش هستند.

  شرکت شکوفامنش با تاسیس دفتر در شهرهای دیگر ایران علاوه بر کمک به اشتغال‌زایی، دست به آموزش و تجهیز پرسنل به علوم و دانش‌های مربوط به فعالیت‌شان زده است.

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  لازمه‌ی تولید بسته بندی آرایشی و بهداشتی تجربه در چاپ، و دقت و ظرافت در کار است. همچنین مواد اولیه مورد استفاده در تولید بسته بندی کالا نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت پویا فراز خلاق از سال 1364 در صنعت چاپ و بسته بندی فعالیت دارد. و با برندهای معتبر این در حال همکاری است. همچنین بسیاری از برندهای مطرح از مشتریان وفادار پویا فراز خلاق هستند. همکاری شرکت پویا فراز خلاق و شرکت شکوفامنش بر پایه‌ اعتماد شکل گرفته است. تولید جعبه دارو مثل جعبه‌ کرم موبر و تولید جعبه لمینیتی هدیه نوروزی نیوه‌آ از موارد این همکاری هستند.