تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰

شرکت گل‌افشان آرایش

 • گل افشان

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و گل افشان آرایش

  کارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی گل افشان آرایش، در سال ۱۳۷۳ در شهرک صنعتی اشتهارد آغاز بکار کرد و در سال ۱۳۸۴ با تولید محصولاتی متنوع با برند اصلی ثمین (Samin)، گام به عرصه این صنعت نهاد. در سال ۱۳۸۶ با تولید برند جدید مدیلن (Medilann)، افق‌های جدیدی در این عرصه پیش چشم متخصصان و مردم کشورمان گشود. به منظور تکمیل سبد محصولات جدید این شرکت در سال ۱۳۸۸ برند جدیدی موسوم به لامینین (Laminin) را معرفی کرد.

  محصولات شوینده غیر صابونی (Sydnet Bar) مدیپن (Medipain) نیز در سال ۱۳۸۹ با همکاری شرکت Zschimmer & Scwarz آلمان که یکی از بزرگترین تولید‌کنندگان مواد اولیه پن‌های پوستی در جهان می باشد تولید شده و در راستای ادامه روند تولید برند‌های تخصصی اقدام به تولید برند مدیسان (Medisun) نمود که متشکل از محصولات مرتبط با آفتاب میباشد و در حال حاضر شرکت گل افشان در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی با برندهای ثمین، مدیلن، مدیپن، مدیسان و لامینین مشغول به فعالیت است.در تمامی داروخانه‌ها و فروشگاه‌های معتبر کشورمان قابل تهیه می باشد.

  بسته بندی تولید شده در پویا فراز خلاق

  جعبه‌های آرایشی و بهداشتی دارای حساسیت بالا از لحاظ رعایت اصول بهداشتی و حفاظتی هستند. اصلیترین معیاری که طراحان استراکچر و گرافیک شرکت چاپ و بسته‌بندی پویا فراز خلاق مد نظر دارند دادن حس اطمینان و اثر بخشی است. شرکت چاپ و بسته بندی پویا فراز خلاق با بهره گیری از گروه خلاق طراحی هندسی و هنری، کارشناسان با تجربه حوزه چاپ و استفاده از ماشین آلات پیشرفته بسته بندی آرایشی و بهداشتی را تولید و به مشتریان خود ارائه داده است.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]