۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

سوخاری خروس

 • رابطه ما با پویا فراز خلاق بیشتر از اینکه رابطه بین کارفرما و پیمانکار باشد یک رابطه دوستانه است. و خوشبختانه این رفاقت همواره نقطه قوتی برای دریافت کیفیت مطلوب از پویا فراز خلاق در تولید تمام بسته بندی های سوخاری خروس بوده است.

  مازیار منصوری – مالک سوخاری خروس

  سوخاری خروس

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و سوخاری خروس

  سوخاری خروس یکی از مهم‌ترین رستوران‌های تهران است. اگر گذرتان به خیابان اندرزگو تهران افتاده باشد حتماً صف طولانی جلوی درب یکی از مغازه‌ها نظرتان جلب کرده است. آن مغازه کنتاکی خروس است. رستورانی کوچک با سه میز در یکی از معروف ترین خیابان های شمال تهران که بورس مواد غذایی نیز است. در کنار رستوران‌های بزرگ و مجلل خیابان اندرزگو، کنتاکی‌های باکیفیت و خوش طعمی در این رستوران آماده و ارسال می‌شوند. از وجوه تمایز سوخاری خروس با سایر رقبا سرو غذا در کمترین زمان ممکن است. مشتریان همیشگی خروس می‌دانند که آماده شدن سفارش‌شان کمتر از 15 دقیقه زمان می‌برد.

  این رستوران در کنار سفارش هر پرس کنتاکی مقدار قابل توجهی سیب زمینی سرخ کرده می‌گذارد. سس ماست، سس انار، سس سوییت چیلی، نان روگن و سالاد کلم نیز همراه با سفارش هر پرس غذا برای مشتریان گذاشته می‌شود. حجم هر پرس غذای سوخاری خروس طوری است که شما با قیمتی مناسب، بهترین کیفیت و طعمی را دریافت می‌کنید.

  حساسیت صاحب رستوران در مورد کیفیت امری است که خیال مشتریان سخت‌پسند را راحت می‌کند. قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا باعث شده است تا مشتریان از صف طولانی خسته نشوند و روز به روز به تعداد مشتریان همیشگی این رستوران افزوده شود. سوخاری خروس بیشتر تمرکز خود را بر روی چگونگی پخت غذا گذاشته است به همین دلیل بیشتر سفارش‌هایش به صورت بیرون بر است.

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  در سفارش‌های بیرون بر، بسته بندی امری بسیار مهم است. بسته بندی‌ فست فود مناسب از افت کیفیت و سرد شدن غذا در زمان ارسال سفارش بیرون بر جلوگیری می‌کند. ابعاد جعبه کنتاکی بر اساس حجم محتویات داخل آن محاسبه می‌شود. به دلیل برخورد مستقیم مواد غذایی با جعبه، بهتر است مقوای مورد استفاده در تولید بسته بندی سوخاری بهداشتی باشد. شرکت پویا فراز خلاق با درک انتظارات مدیریت سوخاری خروس تولید جعبه سوخاری، پاکت بیرون بر فست فود و پاکت کاتلری کاغذی فست فود این رستوران را به عهده گرفته است.