۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

رستوران کوهپایه

 • ما از کیفیت تولید و سرعت عمل شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق در تولید بسته بندی غذای بیرون بر رستوران کوهپایه رضایت کامل داریم.  تا کنون مشابه کیفیت محصولات پویا فراز خلاق را نزد پیمانکار دیگری نیافته‌ایم.

  آقای مظفری – مدیر داخلی رستوران کوهپایه

  رستوران کوهپایه

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و رستوران کوهپایه

  رستوران کوهپایه یکی از قدیمی‌ترین رستوران‌های منطقه دربند تهران با نزدیک به یک قرن قدمت است. این رستوران فعالیت خود را از سال 1302 آغاز کرده است. باغچه‌های گل لاله رستوران کوهپایه در کل منطقه دربند زبانزد است. و محیط زیبا و کیفیت خدمات این رستوران آن را به یکی از جاذبه‌های توریستی دربند بدل نموده است.

  غذای رستوران کوهپایه شامل انواع کباب، خوراک‌های فرنگی و پیش غذا، از کشک بادمجون تا انواع سالاد و ماست‌های طعم‌دار می‌شود. دکوراسیون و فضای رستوران طوری طراحی شده است که حتی با یکبار رفتن تا همیشه در خاطر مشتری ماندگار خواهد شد. همچنین تجربه عطر و طعم غذاهای لذیذ کوهپایه، مشتری‌ها را وفادار و رفت و آمد آنها را به رستوران ادامه‌دار می‌کند.

  رستوران کوهپایه

  طراحی یونیفرم گرافیک بسته بندی غذای بیرون رستوران کوهپایه

  در طراحی بسته بندی غذای رستوران‌کوهپایه چند مورد را درنظر گرفتیم:

  باغچه‌های گل‌ لاله در محوطه باز رستوران. نام و مکان رستوران که ارتباط مستقیم با کوه دارد. و خدمات سفارشات بیرون بر در کوهپایه که مشتری و صاحب مجموعه بر آن تاکید داشتند.

  بنابراین از اِلِمان‌های گل لاله، کوه و دلیوری در طراحی گرافیک استفاده کردیم. همچنین از آنجایی که هزینه تمام شده بسته بندی برای مشتری مهم بود؛ بجای استفاده از تصاویر رنگی، طراحی را با رنگ سبز که رنگ‌ اصلی برند بودند انجام دادیم تا هزینه تولید بسته‌بندی‌ها – با یک رنگ چاپ – به حداقل برسد. یونیفرم به گونه‌ای طراحی شد که به راحتی روی انواع بسته‌بندی‌ها قابل اجرا باشد.

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  بعد از طراحی یونیفرم برای این رستوران، تولید بسته بندی رستوران برای سفارش غذای بیرون بر انجام شد. و انواع بسته بندی غذا نظیر، پاکت کاتلری رستوران و پلیت غذای بیرون بر این رستوران محبوب در شرکت پویا فراز خلاق طراحی و تولید شد.