تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰

رستوران کبابچی

 • شرکت پویا فراز خلاق را به عنوان یک شریک استراتژیک در کنار مجموعه می دانیم و در شرایط مختلف مثل بحران کاغذ یا بیماری توانستیم به پویا فراز خلاق اعتماد کنیم.

  هادی زاده- مدیریت مجموعه کبابچی

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و رستوران کبابچی

  رستوران کبابچی از سال ۱۳۹۶، در منطقه غرب تهران در منطقه اکباتان شروع به فعالیت کرده است. با توجه به استقبال گسترده و موفقیت شعبه اصلی به زودی شعبه‌های دیگری در مناطق آجودانیه، فرشته و یوسف‌آباد تهران افتتاح شدند. از مهمترین دغدغه‌های کبابچی ارائه غذا با کیفیت بالا و تحویل به موقع غذا است.مدیریت مجموعه کبابچی تعامل مستمر با مشتریان را لازمه ارتقای کیفیت و بهبود خدمات خود می‌داند.

  در این مجموعه این امکان فراهم شده که در هر زمانی مشتریان بتوانند از آشپزخانه رستوران بازدید کنند.

  کبابچی

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق


  با توجه به امکان ارسال غذا توسط مجموعه کبابچی و توجه این مجموعه به حفط کیفیت غذاها و توجه خاص این مجموعه به حفاظت از محیط زیست، مجموعه پویا فراز خلق به عنوان تولید کننده بسته بندی سعی کرده در تولید بسته بندی‌ها از مواد اولیه بهداشتی و قابل بازیافت استفاده کند. یکی از نکات بسیار مهم برای تولید بسته بندی مجموعه های غذایی سهولت استفاده و کاربردی بودن استراکچر است. طراحان ما همواره به دنبال طراحی استراکچر کاربردی با استفاده آسان است. رستوران کبابچی، جعبه غذای بیرون بر، پلیت، جعبه سالاد دسته دار، پاکت کاتلری فست فود در شرکت پویا فراز خلاق تولید شده است.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]