۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

رستوران کبابچی

 • شرکت پویا فراز خلاق را به عنوان یک شریک استراتژیک در کنار مجموعه می دانیم و در شرایط مختلف مثل بحران کاغذ یا بیماری توانستیم به پویا فراز خلاق اعتماد کنیم.

  هادی زاده- مدیریت مجموعه کبابچی

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و رستوران کبابچی

  رستوران کبابچی از سال 1396، در منطقه غرب تهران در منطقه اکباتان شروع به فعالیت کرده است. با توجه به استقبال گسترده و موفقیت شعبه اصلی به زودی شعبه‌های دیگری در مناطق آجودانیه، فرشته و یوسف‌آباد تهران افتتاح شدند. از مهمترین دغدغه‌های کبابچی ارائه غذا با کیفیت بالا و تحویل به موقع غذا است.مدیریت مجموعه کبابچی تعامل مستمر با مشتریان را لازمه ارتقای کیفیت و بهبود خدمات خود می‌داند.

  در این مجموعه این امکان فراهم شده که در هر زمانی مشتریان بتوانند از آشپزخانه رستوران بازدید کنند.

  کبابچی

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق


  برای مدیران رستوران کبابچی ارسال غذای بیرون بر در جعبه های مناسب و اطمینان از حفظ کیفیت غذا در زمان ارسال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همچنین تمایل به استفاده از بسته بندی دوستدار محیط زیست دارند. شرکت بسته بندی پویا فراز خلق به عنوان تولید کننده بسته بندی. سعی کرده در تولید بسته بندی‌ها از مواد اولیه بهداشتی و قابل بازیافت استفاده کند. یکی از نکات بسیار مهم برای تولید بسته بندی مجموعه های غذایی سهولت استفاده و کاربردی بودن استراکچر است. طراحان ما همواره به دنبال طراحی استراکچر کاربردی با استفاده آسان هستند. جعبه غذای بیرون بر، پلیت، جعبه سالاد دسته دار، پاکت کاتلری فست فود رستوران کبابچی در شرکت پویا فراز خلاق تولید شده است.

  واحد تولید پویا فراز خلاق

  کارشناسان فنی واحد تولید بسته بندی پویا فراز خلاق از مرحله تامین مواد اولیه تا اجرای مراحل پیش از چاپ، چاپ، پس از چاپ جعبه سازی نظارت کیفی لازم را بر پروسه تولید دارند. تا اطمینان حاصل کنند محصول در زمان مناسب و با کیفیت مطلوب به دست مشتری می‌رسد. همچنین محصولات تولید شده در کارتن حمل و نقل بسته بندی می‌شوند. یا شرینک می‌شوند تا در شرایط مناسب و بهداشتی به دست مشتری برسند و حداقل فضا را در انبارداری اشغال نمایند.