۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

رستوران نارتا سوخاری

 • همکاری با تیم پویا فراز خلاق بسیار خوب بود و به راحتی با توجه به بعد مسافتی که وجود داشت برای طراحی لوگو و برند بوکینگ و همچنین طراحی تمام بسته بندی های لازم رستورانی ارتباطات برقرار می شد.

  رستوران نارتا سوخاری

  همکاری با تیم پویا فراز خلاق بسیار خوب بود. با توجه به بعد مسافتی که وجود داشت به منظور طراحی لوگو و برندینگ با این تیم همکاری کردیم و به نتیجه مناسبی رسیدیم. طراحی تمامی بسته‌بندی‌های لازم رستورانی نیز با کمک این تیم انجام شد.  

  رستوران نارتا سوخاری از آن رستوران‌هایی به شمار می‌آيد که فعالیت خود را از صفر شروع کرد. خانم بهره‌دار به عنوان مدیریت رستوران نارتا سوخاری تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بهترین محصولات غذایی را با رعایت کلیه استانداردهای روز جهان در اختیار مشتریان قرار دهد.  

  به دلیل توجه به همین جزئیات است که امروزه نارتا سوخاری توانسته است نام خود را به عنوان بهترین رستوران موجود در شهرستان کاشان معرفی کند. استارت فعالیت این رستوران در اواخر سال ۱۴۰۰ زده شد، با این هدف که با توجه به نیازهای مشتریان و توجه به رضایت خاطر آن‌ها، رستوران نارتا به اولویت اصلی برای کاربران گوناگون تبدیل شود.

  شروع اصلی فعالیت این رستوران در سال ۱۴۰‍‍۱ بود. از آن زمان تاکنون،‌ رستوران نارتا سوخاری توانسته است چه از نظر رضایت کاربران و چه از نظر ارائه محصولاتی نوین و جذاب به رتبه نخست دست یابد. پس از معرفی قلب طلایی، اولین سفارشات برای پویا فراز ارسال شد.  

  ایجاد ارتباط بین رستوران نارتا سوخاری و تیم پویا فراز از همان ماه‌های اولیه به بهترین شکل ممکن صورت گرفت. این ارتباط به نحوی ادامه یافت که امروزه تیم نارتا سوخاری و تیم پویا فراز، جزو برترین شرکای کاری موجود در کشور محسوب می‌شوند.  

  نباید فراموش کرد که در زمان انجام مواردی همچون طراحی لوگو،‌ برندینگ و… توجه به نیاز کاربر از اهمیت خارق‌العاده‌ای برخوردار است. این همان موضوعی محسوب می‌شود که در پویا فراز به آن دقت داشته‌ایم و به همین دلیل رستوران‌هایی همچون رستوران نارتا به طور کامل از مزایای همکاری با ما بهره‌مند شده‌اند.

  رستوران نارتا سوخاری
  رستوران نارتا سوخاری

    

  در واقع یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که موجب شده است تا رابطه کاری بین تیم پویا راز و رستوران نارتا به بهترین شکل ممکن ادامه پیدا کند، دقت داشتن به جزئیات و نیازهای مختلف است. چنین مواردی موجب مي‌‌شوند تا روند طراحی به شکلی دقیق پیگیری شوند،‌ آن‌ هم بدون اینکه اولویت‌های اصلی به پشت پرده انتقال پیدا کنند.  

  شایان ذکر است که رستوران نارتا سوخاری شعبه دیگری ندارد. با این وجود، شعبه اصلی این رستوران هر روزه میزبان مشتریان بسیار زیادی است که به دنبال پیدا کردن بهترین غذاها هستند. این رستوران به نظرات کلیه مشتریان خود ارج می‌نهد تا بتواند با دقت به همین نظرات، راه پیشرفت خود را در پیش بگیرد. رستوران نارتا سوخاری در حال حاضر در میدان جهاد شهرستان کاشان قرار دارد. بنابراین، اگر هوس کرده‌اید که از غذاهای خوشمزه این رستوران بهره‌مند شوید باید به میدان جهاد مراجعه کنید.  

  مشتری پویا فراز خلاق

  شایان ذکر است که رستوران نارتا سوخاری شعبه دیگری ندارد. با این وجود، شعبه اصلی این رستوران هر روزه میزبان مشتریان بسیار زیادی است که به دنبال پیدا کردن بهترین غذاها هستند. این رستوران به نظرات کلیه مشتریان خود ارج می‌نهد تا بتواند با دقت به همین نظرات، راه پیشرفت خود را در پیش بگیرد. رستوران نارتا سوخاری در حال حاضر در میدان جهاد شهرستان کاشان قرار دارد. بنابراین، اگر هوس کرده‌اید که از غذاهای خوشمزه این رستوران بهره‌مند شوید باید به میدان جهاد مراجعه کنید.  

  رستوران نارتا سوخاری یکی از بهترین رستوران‌های شهر با منوی متنوع و خدمات عالی است. این رستوران با دکوراسیون شیک و مدرن، محیطی دلنشین و صمیمی را برای مشتریان فراهم می‌کند. با انتخاب رستوران نارتا سوخاری، می‌توانید از بهترین غذاهای سوخاری، پیتزا و ساندویج لذت ببرید. در این رستوران، غذاهای سوخاری با بهترین انواع گوشت‌ها و در اندازه‌های مناسب سرو می‌شود. از جمله غذاهایی که در این رستوران می‌توانید سفارش دهید عبارت‌اند از: استیک، برگر، کباب و مرغ سوخاری. همچنین، می‌توانید از انواع ساندویچ‌های گوشتی و پیتزاهای تازه و خوشمزه لذت ببرید. 

  اگر دنبال یک محل عالی و با کیفیت برای صرف ناهار یا شام هستید، رستوران نارتا سوخاری گزینه خوبی برای شما است. این رستوران به عنوان یک محل خوشگذرانی و دوستانه نیز شناخته شده است. شما می‌توانید با دوستان و خانواده خود در این رستوران غذا بخورید و از محیط دلنشین و صمیمی آن لذت ببرید. 

  ویژگی دیگری که باید به آن اشاره کنیم، مدت زمان کوتاه آماده شدن غذا در این رستوران است. پرسنل رستوران نارتا سوخاری همواره تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا غذاهای موردنیاز شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برایتان فراهم کنند. این ویژگی‌ بی‌نظیر موجب شده است تا کاربران در هر ساعت از شبانه‌روز رستوران نارتا را به عنوان اصلی‌ترین گزینه خود جهت صرف شام و یا ناهار انتخاب کنند. تنها یک بار تجربه غذاهای این رستوران به شما نشان می‌دهد که چرا رستوران نارتا به گزینه نخست برای کلیه کاربران سخت‌گیر تبدیل شده است.  

  رستوران‌ها همیشه جای محبوبی برای خوردن غذا و دوره گردی بوده‌اند. هر کسی به دنبال یافتن رستورانی است که غذاهای خوشمزه، فضایی دل‌پذیر و خدماتی با کیفیت داشته باشد. اما پیدا کردن چنین رستورانی چندان آسان نیست. رستوران نارتا در ابتدا یک رستوران کوچک با فضای ساده و منویی محدود بود. اما با تلاش و کوشش صاحبان و کادر خود، به تدریج به یکی از بهترین رستوران‌های شهر تبدیل شد.  

  اولین چیزی که در رستوران نارتا می‌توان مشاهده کرد، کیفیت بالای غذاهایی است که اینجا سرو می‌شوند. هر غذایی که در نارتا تهیه می‌شود، با استفاده از بهترین مواد اولیه و با دقت و کنترل کاملی پخته می‌شود. برای مثال، مواد اولیه مخصوص پیتزا که در نارتا استفاده می‌شوند، از بهترین تأمین‌کنندگان خریداری می‌شوند و پخت آنها نیز با دقت بالایی در دستور کار قرار دارد.  

  مشتری پویا فراز خلاق

  علاوه بر کیفیت بالای غذا، فضای رستوران نیز باعث شده است که این مکان محبوبی برای کاربران شود. فضای رستوران نارتا، با دکوراسیونی شیک و مدرن، حس دل‌پذیری و آرامش را به میهمانان منتقل می‌کند.  

  اصلی‌ترین چیزی که در رستوران نارتا بسیار مهم است، خدماتی با کیفیت بالا هستند. کادر نارتا، با ارائه خدماتی با کیفیت تمام تلاش خود را می‌کنند تا مشتریان را راضی نگه دارند.  

  با توجه به این همه عوامل، مشخص است که رستوران نارتا با تلاش و سختی فراوان به بهترین رستوران تبدیل شده است. چنانچه به دنبال یافتن یک رستوران با کیفیت برای خوردن غذا هستید، نارتا بهترین گزینه می‌تواند باشد. 

  رابطه ما با رستوران نارتا داستان رابطه رستوران نارتا با ما بسیار جالب است. این رستوران توسط یکی از مشتریان قدیمی شرکت به منظور طراحی، تولید و بسته‌بندی معرفی شد. خوشبختانه با ایجاد ارتباط مناسب و ارائه اطلاعات موردنیاز توسط رستوران، فرایند طراحی لوگو، انتخاب رنگ و طراحی بسته‌بندی‌ها توسط تیم خلاق پویا فراز صورت گرفت.  

  تجربه فعالیت با رستوران نارتا جزو بهترین تجارب کاری ما قرار می‌گیرد. هر دو تیم نسبت به ارائه بهترین کیفیت کاری علاقه‌مند هستند و همین امر موجب شده است تا مواردی همچون لوگو، انتخاب رنگ و طراحی بسته‌بندی‌های غذایی مختص به این رستوران با دقت فراوانی صورت بگیرد.  

  میتوانید برای مشاهده سایر جعبه سوخاری ها اینجا کلیک کنید.