تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰

رستوران فست فود اوتایلی

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و اوتایلی

  رستوران فست فود اوتایلی در منطقه هروی تهران قرار دارد . این فست فود موفق شده در طول زمان، رضایت مخاطبانا را فراهم کرده و سال‌ها به مشتریان خود غذا و خدمات با کیفیت ارائه دهد. نام پیشین این مجموعه، تاتلی بوده که به اوتایلی تغییر نام داده است.

  در این رستوران مجموعه کاملی از پیتزا ایتالیایی، آمریکایی، پاستا، برگر، ساندویچ و انواع نوشیدنی را ارائه می‌شود. با رشد روز افزون تمایل به مصرف غذاهای سالم و استفاده از غذاهای رژیمی، این فست فود هم منوی مخصوص غذای رژیمی را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  شرکت پویا فراز خلاق مدت‌هاست در کنار رستوران‎‌ها، فست فودها به ارائه بسته بندی‌های مناسب می‌پردازد و نسبت به نیازهای این صنف آشنایی کامل دارد. در طول این سال‌ها، طراحان شرکت پویا فراز خلاق تلاش کرده‌اند با طراحی استراکچرهای جدید، راحتی و سرعت استفاده بسته بندی‌ها توسط کاربر،قابلیت انبارداری بهداشتی، حمل و نقل آسان و کارآمدی بسته‌ها را ارتقا دهند. در زمینه مواد اولیه هم سعی شده همیشه مواد اولیه بهداشتی مناسب به مشتریان پیشنهاد داده شود. مجموعه پویا فراز خلاق برای رستوران اوتایلی انواع جعبه‌ پیتزا، جعبه همبرگر، جعبه سوخاری و پاکت بیرون بر فست فود را تاکنون تولید نموده است.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]