تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰

رستوران شمرون کباب

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و شمرون کباب

  رستوران شمرون کباب سال ۱۳۸۵ در منطقه تجریش تهران، افتتاح شد. کمتر از ده سال بعد به یکی از موفق‌ترین رستوران‌‌های منطقه شمیرانات تهران مبدل شد.
  این رستوران فعالیت خود را گسترش داد و اولین رستورانی بود که ساندویچ کباب را در تهران معرفی کرد. با افزایش روز افزون مشتریانی که به این رستوران می‌آمدند و رشد تکنولوژی در سال ۱۳۹۵ اولین شعبه انحصاری بیرون‌بر خود را در منطقه نیاوران تهران افتتاح نمود. شمرون کباب سه شعبه در شمال تهران داشته که شعبه اصلی آن در تجریش، شعبه دوم آن در نیاوران و شعبه سوم آن در بلوار اندرزگو واقع است. منوی این رستوران شامل کباب لقمه گوسفندی، شیشلیک، جوجه‌کباب بدون استخوان، جوجه‌کباب با استخوان، کباب‌بره بوده و به همراه پیش‌غذاهایی مانند ماست خیار، بورانی اسفناج، بورانی بادمجان و زیتون سرو می‌شود.

  شمرون کباب
  شمرون کباب

  بسته‌بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  رستوران شمرون کباب به منظور تسهیل سفارش مشتریان خود سیستم سفارش دهی آنلاین را عرضه نمود. با آغاز فروش آنلاین و استفاده از سرویس دلیوری، بسته بندی مناسب که بتواند غذا را در خود جای داده و کیفیت غذا را هم حفط کند احساس شد. با توجه به نوع غذاهایی که سرو می شود، و وزن آنها، بسته بندی رستوران متنوع و متناسب در بخش طراحی شرکت پویا فراز خلاق طراحی شد. مقوای استفاده شده در جعبه غذای بیرون بر کاملا بهداشتی بوده و بدون استفاده از چسب و منگنه بسته می شود.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]