۸۷۷۰۰۶۵۰

رستوران شاندیز

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و رستوران شاندیز

  رستوران غذاهای ایرانی شاندیز در سال ۱۳۷۱ در منطقه‌ای خوش آب و هوا به همین نام در حومه شهر مشهد تاسیس شد. موفقیت شعبه مشهد، شرایط را برای افتتاح تنها شعبه شاندیز مشهد در تهران در خیابان جردن در سال ۱۳۷۶ فراهم نمود.

  مدیریت رستوران شاندیز، عامل مقبولیت و شهرت رستوران خود را ارائه کیفیت مطلوب و تحقق سطح بالایی از رضایت مخاطبان می‌دانند.
  این مجموعه ارزش‌های اصلی رستوران ‌شاندیز را در ۴ کلمه: اصلالت , ثبات، کیفیت و انصاف خلاصه می‌کنند و هدف اصلی خود را ایجاد تجربه‌ای متمایز، از غذاهای ایرانی و ارتقای جایگاه غذای ایرانی است.

  شاندیز

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  شرکت پویا فراز خلاق از سال ۱۳۹۷ همکاری خود را با این مجموعه رستوران آغاز کرده است. شرکت پویا فراز خلاق برای این مجموعه، جعبه‌ غذای بیرون‌ بر و سینی غذا را تولید کرده است. یکی از چالش‌های کار با رستوران ها و فست فودها این است که، بسته بندی‌ رستوران و بسته بندی فست فود باید با داشتن استراکچر و متریال مناسب کیفیت غذاهای بیرون بر این مجموعه ها را تضمین کنند. ازائه بسته بندی ها با متریال مناسب و بهداشتی در پکیج‌های مناسب که امکان انبار داری آسان و بهداشتی را فراهم آورند بسیار حائز اهمیت است. متخصصان شرکت پویا فراز خلاق با رصد بازار داخلی و خارجی همواره به دنبال معرفی استراکچر و متریال مناسب به مشتریان خود هستند.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]
  Phone