۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

رستوران شاندیز

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و رستوران شاندیز

  رستوران غذاهای ایرانی شاندیز در سال 1371 در منطقه‌ای خوش آب و هوا به همین نام در حومه شهر مشهد تاسیس شد. فعالیت رستوران شاندیز در منطقه ییلاقی و خوش آب و هوای طرقبه و شاندیز مشهد موجب استفبال مردم شد. و این رستوران را به یکی از جاذبه‌های توریسیتی تبدیل نمود. پس از کسب این موفقیت بود که تنها شعبه شاندیز مشهد در تهران در خیابان جردن در سال 1376 افتتاح شد. و شیشلیک شاندیز به یک برند محبوب تبدیل گردید.

  شاندیز

  معروف ترین و پرطرفدارترین غذای این رستوران شیشلیک است. که همگان آن را با نام شیشلیک شاندیز می‌شناسند. مدیریت رستوران شاندیز، عامل مقبولیت و شهرت رستوران خود را ارائه کیفیت مطلوب و دستیابی به سطح بالایی از رضایت مخاطبان می‌داند.
  رستوران ‌شاندیز ارزش‌های اصلی خود را در ۴ کلمه خلاصه می‌کند. اصلالت , ثبات، کیفیت و انصاف خلاصه. هدف اصلی شاندیز ایجاد تجربه‌ای متمایز، از غذاهای ایرانی و ارتقای جایگاه غذای ایرانی است.

  محصول تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق از سال 1397 همکاری خود را با این رستوران شاندیز آغاز کرده است. و برای این مجموعه، جعبه‌ غذای بیرون‌ بر و سینی غذا را تولید کرده است. یکی از چالش‌های کار با رستوران ها و فست فودها این است که، بسته بندی‌ رستوران و بسته بندی فست فود باید با داشتن استراکچر و متریال مناسب کیفیت غذاهای بیرون بر این مجموعه ها را تضمین کنند. ارائه بسته بندی ها با متریال مناسب و بهداشتی در پکیج‌های مناسب که امکان انبار داری آسان و بهداشتی را فراهم آورند بسیار حائز اهمیت است. متخصصان شرکت پویا فراز خلاق همواره به دنبال معرفی استراکچر و متریال مناسب به مشتریان خود هستند. تمامی مراحل تولید بسته بندی زیر نظر کارشناسان فنی واحد تولید این شرکت انجام می‌شود.