۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

قلب طلایی؛ رستوران سوخاری

 • کار گروهی مجموعه پویا فراز خلاق و کیفیت بسته‌بندی‌های تولید شده را می‌توان بهترین خصوصیات این مجموعه دانست. با توجه به زمان فعالیت رستوران‌ها اگه امکان پشتیبانی 24 ساعته وجود داشته باشد، بهتر است.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                         قمر دوست- مدیر شعبه نیاوران

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و قلب طلایی

  قلب طلایی اولین رستوران سرو مرغ سوخاری به شیوه فرانسوی است، که از سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرده است.
  شهرت و موفقیت این رستوران، به خاطر سرو مرغ سوخاری به سبک فرانسوی است. در روش فرانسوی، از مرغ پوست کنده استفاده می‌شود. استفاده از مرغ پوست کنده باعث می‌شود سوخاری روغن کمتری به خود جذب ‌کند.
  با توجه به اینکه عموم مردم به دنبال غذای سالم و باکیفیت هستند؛ این رستوران می‌تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد. از دیگر دلایل محبوبیت رستوران قلب طلایی استفاده از روکش مخصوص برای طعم دار کردن سوخاری است.
  این مجموعه هم اکنون دارای دو شعبه در مناطق شهرک غرب و نیاوران تهران است و موفق شده است. علاقمندان خاص خود را جذب کند.

  قلب طلایی

  بسته‌بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  طراحی و تولید بسته بندی فست فود در واحدهای طراحی بسته بندی و تولید بسته بندی شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق انجام می‌شود. طراحی بسته بندی شامل طراحی استراکچر و طراحی گرافیک می‌شود. مراحل تولید، شامل تامین مواد اولیه، لیتوگرافی و قالبسازی، چاپ، پس از چاپ، دایکات و جعبه سازی می‌شود. تمام این خدمات توسط شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق، زیر نظر کارشناسان فنی انجام می‌شود.

  برای رستوران قلب طلایی جعبه‌های مخصوص سوخاری در پویا فراز خلاق تولید شده است. این نوع از جعبه سوخاری به دلیل سهولت استفاده و وجود هواکش یکی از بهترین استراکچرها برای سرو انواع سوخاری هستند. این جعبه‌ها را می‌توان با متریال‌های مختلف و در اندازه‌های متنوع تولید کرد. وجود هواکش بر روی این جعبه‌ها به دلیل امکان ایجاد گردش هوا، مانع از خمیر شدن سوخاری شده و کیفیت محصول را حفظ می‌کند. استراکچر این جعبه سوخاری به گونه‌ای است که برای جعبه ساندویچ، جعبه همبرگر و جعبه سیب زمینی سرخ کرده نیز قابل استفاده است.

  محصول دیگر تولید شده برای رستوران قلب طلایی، پاکت سوخاری است. پاکت سوخاری در دو نوع دسته دار و بدون دسته قابل تولید است. این رستوران نیز در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق طراحی و تولید شده است.