۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

رستوران روحی

 • کیفیت تولید بسته بندی و ارسال سفارش‌ها مناسب و مطابق با نیاز ما است. موضوع مهم دیگر رفتار مناسب پرسنل پویا فراز خلاق و پاسخ‌گویی آنها است که از نقاط قوت این مجموعه به شمار می‌رود.

  آقای نوری نژاد

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و رستوران روحی

  رستوران روحی یک رستوران غذای ایرانی با حال و هوای رستوران‌های دهه 40 است. که سه شعبه در تجریش، شهرک غرب و بهارستان تهران دارد. شعبه تجریش در ساختمان سینما آستارا در خیابان تجریش تهران بنا شده است. قدمت ساختمان سینما آستارا به سال 1342 باز می‌گردد.
  شعبه بهارستان رستوران غذای ایرانی روحی در نزدیکی باغ موزه نگارستان است که موقعیت خوبی برای بازدید را فراهم می‌کند. و شعبه شهرک غرب با اینکه در یک ساختمان مدرن قرار گرفته است. همچنان می توان حال و هوای از رستوران‌های قدیمی را در آن دید.
  منوی رستوران غذاها و نوشیدنی‌های اصیل ایرانی را شامل می‌شود. این رستوران بخشی را هم به عنوان کافه دارد که دارای معماری خاصی است و با المان‌های هنری و قدیمی تزئین شده است.

  طراحی و تولید بسته‌بندی در پویا فراز خلاق

  در مورد رستوران روحی و سایر رستوران‌ها عمده بسته‌بندی رستوران تولید شده به منظور ارسال غذا برای مشتریان استفاده می‌شود. بنا بر خصوصیت غذا و نوع ظروفی که برای ارسال غذا استفاده می شود جعبه غذای بیرون بر طراحی و تولید می‌شود. طراحی استراکچر جعبه غذای بیرون بر باید به گونه‌ای باشد. که شکل و فرم غذا در جعبه بهم نریزد. و متعلقات غذای بیرون بر نظیر نوشیدنی، ماست، سالاد، سس، ادیه و قاشق و چنگال همگی در جای مناسب قرار گیرند. بویژه موارد سردی نظیر نوشیدنی و ماست با فاصله از غذا قرار گیرند.

  تمام مراحل تولید جعبه در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق زیر نظر کارشناسان فنی انجام می‌شود. و جعبه در زمان مناسب و با کیفیت مطلوب برای سفارش دهنده ارسال می‌شود.

  بسته‌بندی تولید شده برای رستوران روحی

  یکی از جعبه هایی که در شرکت پویا فراز خلاق برای رستوران روحی طراحی و تولید شده است جعبه دیزی بیرون بر است. استراکچر این جعبه ها مخصوص حمل دیزی طراحی شده است و به خوبی می‌تواند ظرف حاوی دیزی و متعلقات آن را در خود جای دهد.