۸۷۷۰۰۶۵۰

رستوران روحی

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و رستوران روحی

  رستوران روحی یک رستوران غذای ایرانی با حال و هوای رستوران‌های دهه ۴۰ است که سه شعبه در تجریش، شهرک غرب و بهارستان تهران دارد. شعبه تجریش در ساختمان سینما آستارا در خیابان تجریش تهران بنا شده است. قدمت ساختمان سینما آستارا به سال ۱۳۴۲ باز می‌گردد.
  شعبه بهارستان رستوران غذای ایرانی روحی در نزدیکی باغ موزه نگارستان است که موقعیت خوبی برای بازدید را فراهم می‌کند و شعبه شهرک غرب با اینکه در یک ساختمان مدرن قرار گرفته ولی همچنان می توان حال و هوای از رستوران‌های قدیمی را در آن دید.
  منوی رستوران غذاها و نوشیدنی‌های اصیل ایرانی را شامل می‌شود. این رستوران بخشی را هم به عنوان کافه دارد که دارای معماری خاصی است و با المان‌های هنری و قدیمی تزئین شده است.

  بسته‌بندی رستوران روحی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  در مورد رستوران‌ها و فست‌فودها عمده بسته‌بندی رستوران و بسته‌بندی فست فود تولید شده به منظور ارسال غذا برای مشتریان استفاده می‌شود. بنا بر خصوصیت غذا و نوع ظروفی که برای ارسال غذا استفاده می شود جعبه غذای بیرون بر طراحی و تولید می شوند. یکی از جعبه هایی که در شرکت پویا فراز خلاق برای رستوران روحی طراحی و تولید شده است جعبه دیزی بیرون بر است. استراکچر این جعبه ها مخصوص حمل دیزی طراحی شده است و به خوبی می تواند ظرف حاوی دیزی و متعلقات آن را در خود جای دهد.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]
  Phone