۸۷۷۰۰۶۵۰

رستوران‌های زنجیره‌ای پرپروک

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و پرپروک

  پرپروک اولین شعبه خود را در سال ۱۳۷۶ در مغازه‌ای ۴۰ متری در منطقه سعادت آباد تهران راه‌اندازی کرد و ظرف ۲۳ سال تعداد شعب خود را به ۱۴ شعبه در تهران، کرج و شمال کشور افزایش داد. سه ارزش اصلی این برند، شادی، خلاقیت و سلامت است و به طور مستمر برای پرسنل خود دوره‌های آموزش بهداشت برگزار می‌کند.

  شرکت پویا فراز خلاق ۲۳ سال است که به عنوان تولید کننده انواع بسته بندی فست فود در کنار رستوران پرپروک قرار دارد. این رستوران اولین شعبه خود را در سال ۱۳۷۶ در مغازه‌ای ۴۰ متری در منطقه سعادت آباد تهران راه‌اندازی کرد و ظرف ۲۳ سال تعداد شعب خود را به ۱۴ شعبه در تهران، کرج و شمال کشور افزایش داد. سه ارزش اصلی این برند، شادی، خلاقیت و سلامت است و به طور مستمر برای پرسنل خود دوره‌های آموزش بهداشت برگزار می‌کند.

  پیتزاهای پرپروک در فرم مربع (پنجره‌ای) و در ۲۰ نوع مختلف سرو می‌شوند. پیتزا سیسیلی از پیتزاهای پرطرفداراست. همچنین برای میهمانی‌های خود می‌توانید انواع پیتزا را در سایز پیتزا پارتی (۷۰ در ۷۰ سانتیمترمربع) سفارش دهید. علاوه بر پیتزا، انواع ساندویچ و مرغ سوخاری بدون پوست را نیز می توانید سفارش دهید. پرپروک همچنین با راه اندازی سرآشپز آنلاین در سایت فروش اینترنتی خود، به مشتریان امکان داد پیتزا را با رسپی مورد علاقه‌ خود سفارش دهند.

  از نوآوری‌های پرپروک استفاده از سینگل زیر پیتزا بهداشتی، هنگام سرو پیتزا برای جلوگیری از عرق کردن پیتزا است.نظم این رستوران زنجیره‌ای و تاکید آنها بر حفظ و ارتقای کیفیت، مثال‌ زدنی است برای خدمت رسانی به پرپروک، داشتن امکانات به‌روز و ارائه خدمات گسترده، شرط لازم است؛ اما کافی نیست.

  پیتزا

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  در این ۲۳ سال ما در شرکت پویا فراز خلاق یاد گرفتیم برای همراهی پرپروک باید چیزی بیشتر از یک پیمانکار خوب باشیم. این همراهی ممتد و موفق باعث افتخار ما است. طراحی استراکچر و تولید جعبه پیتزا پروانه ای را نخستین بار در ایران برای پرپروک انجام دادیم و طی این سالها به نام جعبه پیتزا پرپروک معروف شده است. همچنین تولید پاکت بیرون بر فست فود، پاکت کاتلری سلفونی فست فود، پاکت کاتلری کاغذی فست فود، جعبه سیب زمینی سرخ کرده، جعبه ساندویچ، جعبه همبرگر و جعبه سوخاری در اندازه‌های مختلف بر عهده شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق است.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]
  Phone