تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰

دیزی سرای درویش

 • داستان پویا فراز خلاق و دیزی سرای درویش

  دیزی‌سرای درویش از رستوران‌های قدیمی بازار تهران است. این رستوران ابتدا در سال ۱۳۳۹ توسط حاج صادق درویشی تاسیس شد و دیزی‌سرای حاج صادق نام گرفت. دیزی غذای ایرانی مورد علاقه بسیاری از افراد است و به خصوص بین بازاریان طرفداران زیادی دارد. بازاریان تهران‌، سال‌هاست که از طعم دیزی‌های این رستوران‌ لذت می‌برند.

  در سال ۱۳۹۹ پس از گذشت ۶۰ سال، نوه حاج صادق، اداره رستوران را عهده‌دار شد. با ایجاد تغییرات، مدیریت مجموعه، تصمیم به ری‌برندینگ و ایجاد تغییرات در رستوران گرفت. در قدم اول، نام دیزی سرای “حاج صادق” به دیزی سرای درویش تغییر یافت. با تغییر نام رستوران، نیاز به طراحی هویت بصری جدید برای مجموعه احساس می‌شد. بنابر این لوگو تازه‌ای توسط تیم طراحی گرافیک شرکت پویا فراز خلاق برای این مجموعه طراحی شد. و بر اساس هویت بصری تازه، جعبه دیزی بیرون توسط واحد تولید پویا فراز خلاق طراحی و تولید شد.
  در طراحی گرافیکی جعبه غذای بیرون بر، برای تاکید بر قدمت دیزی سرای درویش از تصویر بازار قدیم تهران بهره گرفتیم تا هم نمایانگر محل فعالیت و قدمت این مجموعه باشد. در تولید بسته بندی رستوران از مقوای کرافت استفاده شده است که حس نوستالژیک را به بسته‌بندی‌ اضافه می‌کند.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۵]