تلفن
۸۷۷۰۰۶۵۰

بی بی کافه

 • داستان همکاری پویا فراز خلاق و بی بی کافه

  بی بی کافه یک کافه قنادی ایرانی در کانادا است که به همت انسانی خوش‌ذوق و اصیل در چند شهر کانادا مانند ریچموند هیل، نورث یورک و نورث هیل تاسیس شده است. هدف اصلی این کافه، تولید شیرینی ایرانی به دست قنادان ایرانی با استفاده از بهترین مواد اولیه در داخل ایران و ارائه در کانادا بود.

  کافه قنادی ایرانی بی بی نماینده خوبی برای شیرینی ایرانی در کانادا بوده است و شیرینی‌های آن در بسته‌بندی‌ تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق در شعب این قنادی در کانادا فروش خوبی دارند.

  در تولید جعبه شیرینی صادراتی چند عامل تعیین‌ کننده برای انتخاب تکنیک تولید وجود دارد. از جمله روش حمل و نقل، طول مسافت، و شکل و وزن و ویژگی‌های خاص مظروف.

  بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

  ما در شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق با توجه به نیاز و خواست بی بی کافه مبنی بر مقاوم و فاخر بودن جعبه شیرینی، بر آن شدیم تا در تولید آن از تکنیک جعبه‌سازی استفاده کنیم. جعبه باید در مسافت طولانی حمل، علاوه بر محافظت از محصول، مقاومت کافی برای حفظ شکل و فرم خود می‌داشت. تولید جعبه با تکنیک هاردباکس این موارد را پوشش می‌داد اما موجب سنگین شدن جعبه و افزایش هزینه حمل می‌گردید. برای حل این مسئله و کاهش وزن جعبه از تکنیک جعبه سازی استفاده کردیم و برای زیبایی و مقاومت بیشتر جعبه، روی آن روکش سلفون مات کشیدیم.

  کیفیت جعبه شیرینی بی بی کافه آنقدر بالاست که در نگاه اول هاردباکس به نظر می‌رسد. طراحی استراکچر و تکنیک تولید این جعبه در نهایت لبخند رضایت را بر لبان مشتری نشاند.

  ۱ --- ۲ --- ۳ --- ۴ --- ۵
  [میانگین: ۰]