۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

بستنی کارول

 • نکته ای که پس از اولین همکاری با شرکت پویا فراز خلاق برای من بسیار ارزشمند بود، پیگیری‌های مستمر سفارش‌ها در مراحل طراحی و تولید بسته بندی بود. این موضوع موجب بهبود بسته بندی نهایی شد. تنوع در طراحی و کیفیت قابل قبول در چاپ از دیگر نکات مثبت برای من در همکاری با این مجموعه بوده است.

  آقای ابراهیمی – کاروِل

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و بستنی کارول

  بستنی کارول، اولین فست کژوال دسر در ایران است. هم اکنون دو شعبه در سعادت آباد و قیطریه دارد.
  منوی بستنی کارول شامل انواع وافل، آبمیوه‌های طبیعی، کرپ است. کارول همواره در حال افزودن نمونه‌های تازه به منو است. انواع وافل کارول شامل وافل فندق، وافل کینگ‌چاکلت، وافل باناراما، وافل استردیریم و… می‌شوند. آبمیوه‌های طبیعی کارول شامل : نگرو (آب انبه و شاتوت)، سان لایت (آب پرتقال و تکه‌های هلو و آناناس)، ردنایت ( آب انار و تکه‌های شاتوت و توت فرنگی) و… می‌شوند. دسرها نیز شامل : دسر سان‌دای (ترکیب جلاتو، موز و توت فرنگی) استر (لایه های جلاتو فندق، سس شکلات و توت فرنگی)، بانامارا (لایه‌های جلاتو، سس شکلات و موز) و…می‌شوند. و انواع کرپ‌ها شامل کرپ نوتلا، موز و توت فرنگی است.

  قیف بستنی کارول
  قیف بستنی کارول

  بسته‌بندی تولید شده در پویا فراز خلاق

  همکاران ما در واحد طراحی استراکچر بنا به نیاز مشتری و نوع محصول، استراکچر بسته بندی کافی شاپ را طراحی می‌کنند. جعبه کیک طوری طراحی شده است که علاوه بر حمل آسان مصرف محتویات آن نیز آسان باشد. طراحی بسته بندی وافل به نحوی است که می‌توان همه‌ی دورچین‌های مد نظر خود را داشت. بدون اینکه باهم مخلوط شوند. واحد طراحی شرکت بسته بندی پویا فراز خلاق برای سهولت در حمل وافل، دسته‌ای روی بسته‌بندی تعبیه کرده است. با کمک این دسته می‌توان جعبه را جابجا کرد. درب جعبه‌ی وافل به راحتی باز می‌شود و محتویاتش به راحتی قابل استفاده می‌باشد. قیف بستنی کارول نیز دارای ویژگی‌هایی نظیر سازگار بودن با محیط زیست، بدون نیاز به آماده‌سازی، حداقل فضا در انبارداری و رعایت بهداشت در بسته‌بندی و مصرف بستنی است.

  از آنجایی که تمام بستنی‌ها، دسرها و کیک‌های کارول در تماس مستقیم با بسته بندی هستند. بسته بندی ها با استفاده از مقوای بهداشتی و با کیفیت تولید شده و در بسته‌های شرینک شده به مشتری تحویل می‌گردد.