۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

ایستگاه ساندویچ

 • آنچه برای من خاطره خوبی از همکاری با پویا فراز خلاق به جای گذاشته، یکی تعهد این کمپانی به زمان بوده است. و دیگر اینکه همواره به دنبال مراقبت از مشتری خود هستند و حتی پس از تحویل سفارش، مشتری را دنبال می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند از بسته بندی تولید شده رضایت دارد.

  آقای رنگچی – مالک ایستگاه ساندویچ

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و ایستگاه ساندویچ

  ایستگاه‌ ساندویچ یکی از مجموعه های موفق فست فود در شهر تهران است که توانسته مشتریان خاص خود را جذب کند. اولین شعبه فست فود ایستگاه ساندویچ در تهران، بلوار قیطریه افتتاح شد. این فست فود به جز شعبه قیطریه شعبه دیگری نیز در منطقه ونک دارد. همچنین شعبه ای نیز در شهر محمود آباد استان مازندران افتتاح کرده است.

  یکی از جذابیت های ایستگاه ساندویچ نحوه سرو غذاها است. این فست‌فود برای سرو خوراکی‌ها به جای استفاده از ظروف پلاستیکی یا چینی،از چوب استفاده می‌کند. این نوع استفاده از متریال باعث می‌شود احساس طبیعی و روستایی بودن به مشتری منتقل شود. در منوی ایستگاه‌ ساندویچ می‌توان انواع ساندویچ؛ برگر، پیتزا، سالاد و نوشیدنی ها را سفارش داد. به دلیل احساس نیاز و تقاضای مشتریان این فست فود در منوی خود، منوی صبحانه را هم وارد کرده است.

  بسته‌بندی تولید شده در پویا فراز خلاق

  شرکت پویا فراز خلاق به عنوان یک شرکت تخصصی بسته بندی، سال‌ها با مجموعه‌های مختلف رستورانی و فست فود همکاری داشته است. درطی این سالیان متخصصان و طراحان شرکت سعی کرده‌اند همواره استراکچرهای جدید و کاربردی را طراحی وبه مشتریان معرفی کنند. جعبه سفره‌ای یکی از استراکچرهای مناسب برای جعبه ساندویچ و جعبه همبرگر است. در این نوع جعبه‌ ها پس از باز شدن درب جعبه، قسمت زیرین آن که به وسیله خط تا به شکل مکعب در آمده است و شکل آن به وسیله نگهدارنده‌های درب جعبه حفظ شده است. به صورت کامل باز شده و به یک ورق شیت تبدیل می‌شود. این ورق می‌تواند نقش سفره ایفا کند و مانع از ریختم عذا و سس روی میز شود.
  برای فست فود ایستگاه ساندویچ در شرکت تولید بسته بندی فست فود پویا فراز خلاق تا کنون انواع جعبه سیب زمینی، جعبه همبرگر و جعبه ساندویچ در طرح های مختلف تولید شده است.