۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

اوریگانور

  • داستان همکاری پویا فراز خلاق و اوریگانور

    برند اوریگانور توسط آقای مهدی حسینی، جوان خوش‌ذوق اصفهانی تاسیس شد. تا خلق طعم و مزه‌ی جدید با کمک مواد اولیه طبیعی و ارگانیک ایرانی را به کشور ایتالیا هدیه کند. هدف اصلی این کمپانی بهبود رژیم غذایی و بهزیستی ذهنی و جسمی است. برای محقق کردن این هدف از سنت و دانش استفاده از گیاهان دارویی، ادویه، گیاهان معطر در آشپزی مدرن استفاده شده است. ریشه‌های مشترک ایتالیا و ایران باعث شد تا اوریگانور بیش از پیش به فکر توسعه و پیشرفت باشد. تا ایتالیایی‌ها را با مواد اولیه ارگانیک ایرانی آشنا کند. و همچنین در حد توان ذائقه غذایی ایتالیایی و ایرانی را با هم تلفیق کند.

    پایبندی آقای حسینی به هدف برند خود. و استفاده درست از منابع، دانش و سنت موجود در محل تولدش. باعث شده است تا در ایتالیا نیز موفقیت چشمگیری داشته باشد. خرما، زرشک، زعفران، حنا، پسته و شکلات خرما از محصولات باکیفیت اوریگانور است. که از مزارع ایرانی با تلاش جوان اصفهانی به ایتالیا وارد می‌شود.

    بسته بندی تولید شده در شرکت پویا فراز خلاق

    شرکت پویا فراز خلاق نیز به سهم خود در این امر مهم با برند اوریگانور مشارکت کرده است. ما با درک اهمیت بسته‌بندی در جذب مشتری و فروش محصولات اوریگانور. و با شناخت نیاز مشتری و تجربه‌ی طراحی و تولید بسته ‌بندی محصولات صادراتی همچون بسته بندی میوه، از تمام توان‌مان برای خروجی دلخواه و مناسب مشتری استفاده کردیم. استراکچر ساده جعبه. بدون نیاز به چسب، از جنس مقوا ایندربرد، با تکنیک چاپ افست و سلفون براق ترکیب مناسبی برای جعبه خرما ارگانیک صادراتی بود. باتوجه به نحوه کار مشتری. و در نظر گرفتن مشکلاتی که در صادرات مواد غذایی وجود دارد. برای تولید بسته‌بندی خرما صادراتی از تکنیک جعبه‌سازی بدون چسب استفاده کردیم. تا حمل ارزان و انبارداری آسان گردد.