۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

شرکت اصفهان شکلات

 • اصفهان شکلات

  داستان همکاری پویا فراز خلاق و اصفهان شکلات

  شرکت اصفهان شکلات تولید کننده بیسکوییت، شکلات، آبنبات، نبات، شکر و دیگر محصولات شیرین به صورت رژیمی است. این محصولات با دو برند فراکام و کامور در بازار ایران عرضه می‌شوند. همچنین در فروشگاه اینترنتی اصفهان شکلات در دسترس علاقمندان به خرید اینترنتی قرار دارند.

  مشاوره در زمینه طراحی و تولید بسته بندی

  شرکت پویا فراز خلاق چند سالی است به عنوان مشاور، طراح و تولید کننده بسته بندی در کنار شرکت اصفهان‌شکلات قرار گرفته است. و در زمینه انتخاب متریال، طراحی استراکچر بسته بندی، طراحی گرافیک بسته بندی و تولید بسته بندی با این شرکت همکاری می‌نماید.

  طراحی بسته بندی

  آخرین بسته بندی طراحی شده در پویا فراز خلاق برای این شرکت قوطی فلزی آبنبات کامور است. درخواست کارفرما برای این محصول، طراحی و تولید جعبه مقوایی بود. اما پس از بررسی بازار، بررسی محصول و شناسایی سلیقه و نیاز مخاطب محصول به این نتیجه رسیدیم که ارائه محصول با بسته بندی فلزی بیشتر از بسته بندی مقوایی مورد اقبال قرار خواهد گرفت. مجموعه کامل بسته بندی های آبنبات های رژیمی کامور با تایید کارفرما در پویا فراز خلاق طراحی شد.

  بسته بندی های تولید شده برای اصفهان شکلات در پویا فراز خلاق

  تولید جعبه های مقوایی و قوطی های فلزی شرکت اصفهان شکلات با تکنیک های چاپی متنوع نظیر چاپ افست، فلکسو و هلیو در شرکت پویا فراز خلاق انجام می‌گردد. کارشناسان تولید ما در تمام مراحل تولید – از فرایند پیش از چاپ گرفته تا چاپ و پس از چاپ – بر پیشرفت پروژه نظارت دارند. و بسته بندی نهایی با قیمت و کیفیت مناسب و در زمان مطلوب مشتری تحویل گردد.