۹۱۰۰۵۶۳۶ EN

ارتباطات برند

ارتباطات برند شامل گستره وسیعی از مسیرهای ارتباطی میان برند و مخاطب هدف است. مواردی همچون هویت سازمانی برند، وبسایت، بسته بندی محصولات، کمپین‌های تبلیغاتی و هر آنچه موجب ارتباط بین برند و مخاطب شود در این گستره قرار می‌گیرد.

واحد ارتباطات برند شرکت پویا فراز خلاق آمادگی دارد شما را در ایجاد ارتباط درست و ثمربخش با مخاطب هدف یاری نماید.

خدمات واحد ارتباطات برند شرکت پویا فراز خلاق:

نقطه آغازین، پیش از ارائه این خدمات، ددیافت بریف از مشتری و انجام تحقیقات است.

بریف و تحقیق

برای رسیدن به پاسخ این سؤال‌ها، در قدم اول به اتفاق شما پشت یک میز می‌نشینیم تا محصول یا خدمت برند شما و بازاری که در آن فعال هستید را به درستی و بطور کامل بشناسیم. و به درک درستی از تفکر پشت کسب و کار و برند شما برسیم. این اطلاعات را در قالب یک فرم بریف از شما دریافت می‌کنیم. سپس سری به بازار می‌زنیم تا ببینیم رقبای شما چه می‌کنند. این قدم اول برای تدوین کمپین ارتباطات برند است.

ایجاد ارتباطات برند

حالا زمان اجرا است. ما به قابلیت‌ها و محدودیت‌های هر رسانه و ممیزی‌های موجود در فضای تبلیغات آگاه هستیم. با پیمانکاران حوزه‌های متنوع تبلیغات ارتباط مستمر و تنگاتنگ داریم. بنابراین قول ما به شما این است که هر ایده خود را مو به مو اجرا می‌کنیم.

پیشنهاد نام تجاری (برند):

در ایده پردازی برای پیشنهاد نام تجاری مواردی همچون چشم‌انداز و ماموریت برند، لحن برند، مخاطب هدف، محصولات یا خدمات برند، و قوانین ثبت برند در نظر گرفته می‌شود.

طراحی هویت بصری:

خدمات ما در طراحی هویت بصری برند شامل طراحی لوگو، پیشنهاد رنگ‌ سازمانی، طراحی اوراق اداری و تعیین بایدها و نبایدهای استفاده از لوگو و رنگ سازمانی در هر جایی که بین برند با مخاطب ارتباط بصری برقرار می‌کند، می‌گردد.

طراحی ابزار فروش:

طراحی بسته بندی، طراحی وبسایت، طراحی P.O.S.M ، طراحی کاتالوگ و هر ابزاری که به فروش محصولات یا خدمات برند کمک می‌کند خدماتی هستند که در واحد ارتباطات برند پویا فراز خلاق به شما ارائه می‌دهیم.

طراحی بسته بندی

تیم طراحی بسته بندی در پویا فراز خلاق یک تیم تخصصی متشکل از طراحان صنعتی، طراحان گرافیک و کارشناسان تولید بسته بندی است. فرایند کامل طراحی بسته بندی از انتخاب متریال مناسب تا طراحی استراکچر و طراحی گرافیک توسط تیم طراحی بسته بندی انجام می‌شود.

طراحی، تولید و نصب P.O.S.M

P.O.S.M یا ابزار تبلیغ در محل فروش، سازه‌هایی هستند که برای جلب توجه مصرف کننده در لحظه خرید از آنها ستفاده می‌شود. مواردی همچون استند محصول، دنگر، وابلر، شلف تاکر و ویندو استیکر همگی در این دسته قرار می‌گیرند. تمامی مراحل ایده پردازی، طراحی، تولید و نصب ابزار تبلیغ در محل فروش در واحد ارتباطات برند پویا فراز خلاق برای مشتریان عزیز انجام می‌گردد.

ارتباطات برند
تولید و نصب استند محصول در فروشگاه‌ها

طراحی و پشتیبانی وبسایت

یکی دیگر از خدمات حرفه‌ای واحد ارتباطات برند طراحی و پشتیبانی وبسایت است. پس از دریافت درخواست و نیاز مشتری در قالب بریف، کار نوشتن استراتژی برای وبسایت آغاز می‌شود تا نیاز مخاطب هدف از مراجعه به وبسایت به درستی شناسایی شود. سپس مسیر حرکت مخاطب در وبسایت مشخص شده و نقشه وبسایت (Site Map) بر اساس آن آماده می‌گردد. سپس طراحی گرافیک با درنظر گرفتن هویت بصری برند و بر مبنای نقشه سایت انجام می‌شود. پس از تایید طراحی گرافیک، برنامه نویسی سایت انجام می‌شود.

خدمت دیگری که می‌توانید از واحد ارتباطات برند پویا فراز خلاق دریافت کنید. تولید محتوای متنی و بصری (نگارش متون سایت، عکاسی، تولید ویدئو و موشن گرافیک) برای وبسایت است. تمامی محتواها بر اساس استانداردهای بهینه سازی متورهای جستجو (سئو) تولید و بارگذاری می‌شوند.

ایده پردازی و اجرای پروژه‌های بازاریابی دیجیتال:

بازاریابی دیجیتال یک مسیر ارتباطی منطبق با سبک زندگی امروزی جامعه است. و بویژه برای کسب و کارهایی که بازاریابی B to C دارند بازدهی مناسبی دارد. خدمات واحد ارتباطات برند پویا فراز خلاق در این زمینه شامل موارد زیر می‌گردد:

ایده پردازی و اجرای پروژه‌های بازاریابی تجربه‌ای:

بازاریابی تجربه‌ای Experiential Marketing ابزاری است که مخاطب را درگیر تجربه‌های شیرین با برند می‌کند. و شرایطی را به وجود می‌آورد تا برند در تعامل رودررو با مخاطب قرار گیرد.

ما با ایده‌پردازی و اجرای پروژه‌های خلاق بازاریابی تجربه‌ای نظیر برند اکتیویشن، سمپلینگ و تبلیغ در محل فروش، راه را برای ورود برند به قلب مخاطب و تاثیر بر تصمیم خرید او هموار می‌کنیم. در حقیقت به واسطه بازاریابی تجربه‌ای، تبلیغات را به فروش گره می‌زنیم. بازخورد بازاریابی تجربه‌ای در لحظه اجرای پروژه قابل اندازه‌گیری است.

تدوین و اجرای کمپین ‌های ارتباطی خلاق در واحد ارتباطات برند شرکت پویا فراز خلاق:

کمپین ارتباطی شامل پیشنهاد مسیرهای مناسب و منطبق بر بودجه تبلیغاتی برند برای ایجاد ارتباط با مخاطب هدف در بازه زمانی مشخص و به صورت متشکل است. بازاریابی دیجیتال، بازاریابی تجربه‌ای، تبلیغ در محل فروش، و تبلیغ در رسانه‌های همگانی نمونه‌هایی از این مسیرهای ارتباطی هستند.

ایده پردازی، تدوین کمپین‌های ارتباطی خلاق و اجرا بر اساس برنامه زمانی و مکانی مناسب یکی دیگر از خدمات واحد ارتباطات برند پویا فراز خلاق است.