Project Description

معرف رستوران دونر گاردن

رستوران دونر گاردن تهران، یکی از متفاوت ترین، نوآورترین و مدرن ترین رستوران‌های در حوزه کباب دونر است که مشابه آن در پایتخت نیست و هم اکنون در دو شعبه اندرزگو و پاسداران مشغول به سرویس دهی به عاشقان کباب ترکی و دونر است. فضای داخلی این رستوران شاد، آرامش بخش و بسیار مناسب جهت خدمت دهی به خانواده ها و دوره همی های دوستانه است. دکوراسیون زیبا و منحصربه‌فرد دونر گاردن با وجود میز و صندلی‌هایی بسیار شیک و گل و گیاهان زینت‌بخش محیط در بدو ورود نظر شما را به خود جلب می‌کند.

محیط رستوران دونر گاردن از نظر نورپردازی بسیار عالی بوده به حدی که می توانید ناهار خود را در محیطی که از نور طبیعی روشن است صرف کنید. طراحی داخلی زیبا به همراه میز و صندلی های زیبا و محیطی پر از گل و گیاهان طبیعی است.

 

غذاهای رستوران دونر گاردن

شما در این رستوران می توانید غذاهاتون رو به دو شیوه پرسی و یا ساندویچی سفارش دهید. گوشت ها با دستگاه های تمام اتوماتیک و مدرن که مانند اره برقی عمل می کنند، برش داده می شود. همچنین ویژگی جالب توجه دیگر اینکه شما می توانید با سلیقه خود مخلفات غذا رو انتخاب کنید. منوی غذا اصلی این رستوران شامل ساندویچ مرغ یا گوشت است.

این منو غذایی به همراه نان مخصوص دونر گاردن، سس های ویژه و سبزیجات تازه آن که طرفداران زیادی دارد، سرو می شود.  نان های این رستوران نازک و بیسکوئیت شکل است که مخلوط دونر بین آن قرار می‌گیرد و با دیگر رستوران ها که از نان باگت برای این کار استفاده می کنند تفاوت زیادی دارد. همچنین در محیط رستوران می توانید محصولات خانگی متنوعی همچون سوهان عسلی، روغن زیتون، مربا و … را در دکوری جذاب مشاهده کرده و خرید نمایید. نکته قابل تامل در رستوران دونر گاردن این است که تمامی سبزیجات مصرفی از مزرعه شخصی برداشت می شود.

 

بسته بندی رستوران دونر گاردن

بسته بندی های رستوران دونر گاردن مانند طراحی داخلی و غذاهای آن شیک و نوآورانه است و با کلیت فضای رستوران هماهنگی جالبی دارد. بسته بندی ساندویچ دونر گاردن، سیب زمینی سرخ کرده و پاکت بیرون بر رستوران دونر گاردن خاص و منحصر بفرد بوده و توسط طراحان خبره طراحی شده است. تمامی جعبه های ساخته شده بدون نیاز به چسب و منگنه بوده و قابلیت انبارداری آسان دارد.

جعبه سیب زمینی این رستوران نیز بسیار جالب بوده و داخل آن با لایه ای از سلفون پوشش خورده که این عمل باعث می شود روغن سیب زمینی به داخل کاغذ جعبه نفوذ نکند. طراحی گرافیکی روی بسته نیز با نشان دونر گاردن هماهنگی لازم را دارد. ترکیبی از رنگ زرد کترپیلار و سفید رنگ زرد که پرتو خوش بینی، وضوح و گرمی است.