Project Description

معرفی رستوران باگت

 رستوران باگت یکی از بهترین رستوران ها در تهران است. کیفیت بالای غذا، محیطی صمیمی، کارکنانی حرفه ای، متعهد و خوش برخورد و توجه به مشتریان از جمله نقاط قوت این رستوران محبوب می باشد. هم  اکنون این رستوران دارای شش شعبه در مناطق پاسداران، سعادت آباد، اندرزگو، تهرانپارس، بلوار فردوس و جردن می باشد. رستوران باگت دارای طیف غذایی متنوعی است. منو پیتزای این رستوران شامل پیتزا پپرونی، پیتزا کمبو، پیتزا بوقلمون، پیتزا سیر و استیک، پیتزا مارگاریتا، پیتزا سبزیجات و پیتزا مرغ کاری است.

 

غذاهای رستوران باگت

یکی از غذاهای بی نظیر این رستوران پیتزاهای دیپ دیش آن می‌باشد که در بین مشتریان خود دارای محبوبیت بسیاری است. پیتزای دیپ دیش یک پیتزای پرطرفدار شیکاگوی است که در سال ١٩۴٣ در پیتزا فروشى Pizzeria Uno شهر شیکاگو ابداع شد. این پیتزا دارای خمیر مخصوص و پنیر زیادی است. دو ماده نیز به صورت سنتى باید در خمیر این پیتزا وجود داشته باشند: نشاسته ذرت و روغن به شکل عمدتا کره یا چربى حیوانى، که در رستوران باگت فقط از کره استفاده مى گردد.

انواع پیتزاهای دیپ دیش این رستوران شامل پیتزای دیپ دیش رست بیف، پیتزای دیپ دیش میت لوف و پیتزای دیپ دیش کمبو است. علاوه بر پیتزا این رستوران دارای غذاهای متنوع دیگری نظیر انواع ساندویچ ها، برگرها، فیله و مرغ سوخاری ها و انواع سالاد و پیش غذاهای لذیذ است.

نان‌های برگر و ساندویچ رستوران باگت علاوه بر اینکه از آرد‌های غنی شده و سبوس دار مثل آرد چاودار و ۴غله تهیه شده که کاملا برای بدن مفید است، دارای طعم و مزه‌ای خاص هستند. دلیل این طعم و مزه خاص نانوایی باگت است که در آن تمامی نان های برگر و ساندویچ تازه و با مهر نوشته باگت پخت می شود.

همچنین گوشت مورد استفاده در ساندویچ های باگت راسته درجه یک منجمد نشده است. در نتیجه استیکی که از این نوع گوشت طبخ می شود بسیار نرم و آبدار است. یکی از تفاوت‌های فیله و مرغ سوخاری‌های رستوران باگت رنگ طلایی‌ آن هاست که به دلیل گوشت مرغ تازه و روغن باکیفیتش است.

 

بسته بندی رستوران باگت

رستوران باگت یکی از رستوران هایی است که به سلامت به عنوان یک اصل توجه ویژه ای دارد. سلامت مواد غذایی، سلامت بسته بندی، سلامت کارکنان، سلامت محیط و در نتیجه سلامت مشتری چیزی است که در رستوران باگت به صورت مستمر آموزش داده شده و سپس در هر مرحله ارزیابی می شود و روز به روز ارتقا پیدا می کند.

خلق بهترین تجربه از رستوران برای هر مشتری هدف اصلی رستوران باگت است. یکی از مهمترین جنبه های این تجربه خوب، بسته بندی مواد غذایی است؛ نمادی قابل لمس و نقطه برخوردی تکرار شونده که در ادراک مشتری از کیفیت عملکرد یک برند، اثر گذار است.

بسته بندی های رستوران باگت مشتری محور بوده، سلامت غذا را حفظ کرده، دارای ظاهری چشم نواز است و حس اعتماد و لذت را به تمام مشتریان می دهد. انواع جعبه های پیتزا، جعبه ساندویچ، جعبه سیب زمینی سرخ کرده، پلیت های سوخاری و سیب زمینی سرخ کرده، بسته بندی مخصوص کودکان و پاکت های بیرون بر رستوران باگت بیشترین میزان محافظت را از سلامت کالاها تامین کرده و دارای کیفیت بهداشتی بالا از نظر جنس مقوا و کاغذ بکار رفته می باشد. از نقطه نظر دیگر جلوه ظاهری بسته بندی رستوران باگت که حاصل یک طراحی بصری خلاقانه و بی نظیر است که اثر زیادی در حس و ادراک مشتری از تماس با آن دارد. طراحی این بسته بندی ها در عین زیبایی هویت بصری برند رستوران باگت را نشان می دهد. این بسته ها حس اعتماد، احترام، تازگی و شادی را در ذهن مشتری تداعی می کند.

 

بسته بندی بازی و غذا مخصوص کودکان

یکی از جنبه های نوآورانه رستوران باگت در زمینه بسته بندی، جعبه های غذا و بازی برای کودکان است. این جعبه های جذاب از یک سو نشان دهنده اهمیت رستوران باگت به غذا و سلامت کودکان و از سوی دیگر باعث ایجاد حس شادی و نشاط در کودکان می شود.