Project Description

معرفی شرکت گل افشان آرایش

کارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی گل افشان آرایش با هدف تولید فرآورده های درمانی و تامین سلامت پوست و مو در سال ۱۳۷۳ در شهرک صنعتی اشتهارد آغاز بکار نمود. این شرکت در حوزه های مختلف آرایشی و بهداشتی با برندهای ثمین، مدیلن، مدیپن، مدیسان و لامینین مشغول به فعالیت است.

محصولات شرکت گل افشان آرایش

لابراتوار بهداشتی گل افشان آرایش در سال ۱۳۸۴ با تولید محصولاتی متنوع با برند اصلی ثمین (Samin)، گام به عرصه ای پویا در این صنعت نهاد. در سال ۱۳۸۶ با تولید برند جدید مدیلن (Medilann)، افق های جدیدی در این عرصه پیش چشم متخصصان و مردم کشورمان گشود.

در راستای اهداف ارزشمند شرکت و به منظور تکمیل سبد محصولات جدید همگام با رفع سایر نیازهای هموطنان، این شرکت در سال ۱۳۸۸ برند جدیدی موسوم به لامینین (Laminin) را معرفی کرد. محصولات شوینده غیر صابونی (Sydnet Bar) مدیپن (Medipain) نیز در سال ۱۳۸۹ با همکاری شرکت Zschimmer & Scwarz آلمان که یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد اولیه پن های پوستی در جهان می باشد تولید شده و در راستای ادامه روند تولید برند های تخصصی اقدام به تولید برند مدیسان (Medisun) نمود که متشکل از محصولات مرتبط با آفتاب می باشد و در حال حاضر در تمامی داروخانه ها و فروشگاه های معتبر کشورمان قابل تهیه می باشد.

بسته بندی شرکت گل افشان آرایش

جعبه های آرایشی و بهداشتی دارای حساسیت بالا از لحاظ رعایت اصول بهداشتی و حفاظتی هستند. اصلی ترین معیاری که طراحان هندسی و هنری شرکت چاپ و بسته بندی پویا فراز خلاق مد نظر دارند دادن حس اطمینان و اثر بخشی است، تا مصرف کننده لوازم آرایشی و بهداشتی گل افشان آرایش حس اثر بخش بودن آن محصول را از بسته بندی آن دریافت کند.

شرکت چاپ و بسته بندی پویا فراز خلاق با بهره گیری از گروه خلاق طراحی هندسی و هنری، کارشناسان با تجربه حوزه چاپ و استفاده از ماشین آلات پیشرفته بسته بندی محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی خلاقانه و مقاومی را طراحی و به مشتریان خود ارائه داده است.