شرکت گل افشان آرایش2018-04-07T16:00:21+00:00

Project Description

معرفي شرکت گل افشان آرايش

کارخانه توليد محصولات آرايشي و بهداشتي گل افشان آرايش با هدف توليد فرآورده هاي درماني و تامين سلامت پوست و مو در سال 1373 در شهرک صنعتي اشتهارد آغاز بکار نمود. اين شرکت در حوزه هاي مختلف آرايشي و بهداشتي با برندهاي ثمين، مديلن، مديپن، مديسان و لامينين مشغول به فعاليت است.

محصولات شرکت گل افشان آرايش

لابراتوار بهداشتي گل افشان آرايش در سال 1384 با توليد محصولاتي متنوع با برند اصلي ثمين (Samin)، گام به عرصه اي پويا در اين صنعت نهاد. در سال 1386 با توليد برند جديد مديلن (Medilann)، افق هاي جديدي در اين عرصه پيش چشم متخصصان و مردم کشورمان گشود.

در راستاي اهداف ارزشمند شرکت و به منظور تکميل سبد محصولات جديد همگام با رفع ساير نيازهاي هموطنان، اين شرکت در سال 1388 برند جديدي موسوم به لامينين (Laminin) را معرفي کرد. محصولات شوينده غير صابوني (Sydnet Bar) مديپن (Medipain) نيز در سال 1389 با همکاري شرکت Zschimmer & Scwarz آلمان که يکي از بزرگترين توليد کنندگان مواد اوليه پن هاي پوستي در جهان مي باشد توليد شده و در راستاي ادامه روند توليد برند هاي تخصصي اقدام به توليد برند مديسان (Medisun) نمود که متشکل از محصولات مرتبط با آفتاب مي باشد و در حال حاضر در تمامي داروخانه ها و فروشگاه هاي معتبر کشورمان قابل تهيه مي باشد.

بسته بندي شرکت گل افشان آرايش

جعبه هاي آرايشي و بهداشتي داراي حساسيت بالا از لحاظ رعايت اصول بهداشتي و حفاظتي هستند. اصلي ترين معياري که طراحان هندسي و هنري شرکت چاپ و بسته بندي پويا فراز خلاق مد نظر دارند دادن حس اطمينان و اثر بخشي است، تا مصرف کننده لوازم آرايشي و بهداشتي گل افشان آرايش حس اثر بخش بودن آن محصول را از بسته بندي آن دريافت کند.

شرکت چاپ و بسته بندي پويا فراز خلاق با بهره گيري از گروه خلاق طراحي هندسي و هنري، کارشناسان با تجربه حوزه چاپ و استفاده از ماشين آلات پيشرفته بسته بندي محصولات دارويي، آرايشي و بهداشتي خلاقانه و مقاومي را طراحي و به مشتريان خود ارائه داده است.